>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

S 169

szmeru

Użytkownik
Tak jak pisałem co weekend będę dodawał typy z opisami z niższych lig głównie III małopolsko-świętokrzyska i IV świętokrzyska i tak chwilę czasu mi zajmie wybranie spotkań do konkursu,więc mogę obiecać,że takie opisy będę robił co tydzień ok. piątku-soboty.
Dzięki za zrozumienie i pozwolenie na udział w konkursie ????
Pozdr.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Staram się, abym mógł wziąsc udział w tym konkursie i liczę na to, że moje starania zostaną docenione
Cieszymy się więc i obiecujemy, że jeśli Twoje podejście sie nie zmieni to w następnych konkursach na pewno będziesz mógł wystąpić.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Cieszymy się więc i obiecujemy, że jeśli Twoje podejście sie nie zmieni to w następnych konkursach na pewno będziesz mógł wystąpić.
Tylko, że jest taka sprawa, że na starcie w tym konkursie bardzo mi zależy
Vader// trzeba było o tym pomyśleć wcześniej.
http://forum.bukmacherskie.com/f16/konkursy-49861.html#post2121113 Już tam pokazałeś, że dla Ciebie liczą się tylko konkursy. A tutaj coś nie wyszło... Udzielaj się a w przyszłości będziesz mógł startować. Koniec tematu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tylko, że jest taka sprawa, że na starcie w tym konkursie bardzo mi zależy
A mnie zależy na tym, żeby jutro świeciło słońce.
Napisałem wyraźnie, zacytuję:

Cieszymy się więc i obiecujemy, że jeśli Twoje podejście sie nie zmieni to w następnych konkursach na pewno będziesz mógł wystąpić.
Dla mnie koniec tematu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dlaczego niema moich typow ktore odalem na ta kolejke.Jestem tutaj nowy i prosze o wytlumaczenie tego faktu
Przy zapisach wspomniałeś, że podobno zapoznałeś się z regulaminem. Pytając o takie rzeczy chyba niestety nie bardzo.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dlaczego niema moich typow ktore odalem na ta kolejke.Jestem tutaj nowy i prosze o wytlumaczenie tego faktu
Zapewne dlatego:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
 
kosa7 0

kosa7

Użytkownik
1. 19.03 14:30 GKS Tychy - Czarni Żagań 1 @ 2,25 (II Liga Zachodnia) ⛔ 10
2. 19.03 15:00 Miedź Legnica - Górnik Wałbrzych 1 @ 1,50 (II Liga Zachodnia) ✅ 5
3. 19.03 17:00 Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 2 @ 2,50 (II Liga Zachodnia) ⛔10
4. 19.03 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice 1 @ 1,80 (II Liga Zachodnia) ✅8
5. 20.03 15:00 Jarota Jarocin - Chojniczanka Chojnice x2 @ 1,27 (II Liga Zachodnia)
Extra Typ:
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Nowy Tomyśl (brak ligi)
typ: 1 ⛔
Liczba bramek: over2,5 ⛔
Dw: 3:1 ⛔
A wg was jaki wynik meczu był Bałtyk-Olimpia?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Assitalia masz błąd przy moich typach, Calisia wygrała 2-0 więc ekstra typ jest trafiony i mam minus 45 nie 50 ????
 
turlak 29

turlak

Użytkownik
Ja chciałem się tylko spytać dlaczego nie ma mnie na liście z wynikami. Czy dlatego ze moje 2mecze zostaly odwolane i czekacie az sie odbeta i dopiero podliczycie moj wynik ?
 
Do góry Bottom