>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Konkurs rozpoczynamy wraz z otwarciem tematu na pierwszą kolejkę. Będzie trwał przez 12 wyznaczonych przez moderatorów kolejek rundy wiosennej II, III i IV ligi piłkarskiej w naszym kraju.
Zaczynamy w ten łikend? ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Konkurs rozpoczynamy wraz z otwarciem tematu na pierwszą kolejkę. Będzie trwał przez 12 wyznaczonych przez moderatorów kolejek rundy wiosennej II, III i IV ligi piłkarskiej w naszym kraju.
Zaczynamy w ten łikend? ????
Zaczniemy w następny weekend. Wiele spotkań jest przekładanych i tak na dobrą sprawę w ten weekend nie byłoby wielkiego wyboru ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Zostało usuniętych kilku userów z zapisów.
Proszę sprawdzić czy Was tam nie ma,
żeby potem nie było niepotrzebnych niezgodności.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
a z jakiego powodu zostali oni usunięci ???
czyżby znowu &quot;WidziMiSie&quot; Moderatora ???
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
z tego oto powodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Postanowilem zapisac sie drugi raz, gdyż już nie jestem tylko i wyłącznie userem konkursowym (jeżeli takim kiedykolwiek byłem). W obecnej sytuacji po wykluczeniu mnie z dwóch wcześniejszych konkursów, postanowiłem jeszcze bardziej przykladac się do rozwoju forum. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej sytuacji ????
Vader // Skończ żebrać o pożyczki na PW, zacznij pisać (merytorycznie) w działach sportowo-bukmacherskich to w następnych konkursach masz szanse.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Coraz bardziej żenujące jest to usuwanie zapisanych. Przy poprzednich konkursach było tłumaczenie, że &quot;my userzy `konkursowi` zabieramy miejsce `zasłużonym`w konkursie&quot;. Ok rozumiem. Ale w tym konkursie nie ma limitu zapisów a mimo wszystko zakompleksiony moderatorek kuba86 musi potwierdzić swe &quot;zasługi&quot; dla rozwoju forum i usuwa userów z konkursu. Działanie typowe, jak za komuny. Co z tego, że ktoś lepiej może typować, najważniejsze, żeby był &quot;zasłużony&quot;.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Coraz bardziej żenujące jest to usuwanie zapisanych. Przy poprzednich konkursach było tłumaczenie, że &quot;my userzy `konkursowi` zabieramy miejsce `zasłużonym`w konkursie&quot;. Ok rozumiem. Ale w tym konkursie nie ma limitu zapisów a mimo wszystko zakompleksiony moderatorek kuba86 musi potwierdzić swe &quot;zasługi&quot; dla rozwoju forum i usuwa userów z konkursu. Działanie typowe, jak za komuny. Co z tego, że ktoś lepiej może typować, najważniejsze, żeby był &quot;zasłużony&quot;.
Teraz już widzisz, że osoby co nic nie wnoszą merytorycznego na forum nie mają prawa udziału w konkursach. Zamiast narzekać zrób coś pożytecznego dla forum (zacznij mieć wkład merytoryczny) to nie będziesz miał problemów z udziałem w konkursach i nie będziesz wylewał żali.
Za komuny było „czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy”. Czasy komuny minęły. Teraz trzeba coś robić.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem, w regulaminie jest jasno napisane, jako punkt pierwszy:
1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum.bukmacherskie.com. Pamiętaj, że z jednego adresu IP może korzystać tylko jedna osoba!

A więc po co te wykluczenia? Powtórzę: ,, W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum.bukmacherskie.com.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Każdy może wziąć udział w konkursie, czyli się do niego zapisać, bo bez zapisu nie możesz w nim grać, ale:

Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
No i co tu jeszcze chcesz dodać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 169

szmeru

Użytkownik
Niestety nie każdy ma często czas coś dodać od siebie i pisać rozległe analizy,jeśli to coś zmieni to mogę co kolejkę opisać 2-3 mecze z III ligi małopolsko-świętokrzyskiej i IV świętokrzyskiej zaczynając od najbliższej...Jestem na tym forum już długo i nie tylko w celach konkursowych bo przez 5 lat miałbym dużo więcej niż sto kilka postów,po prostu brak czasu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niestety nie każdy ma często czas coś dodać od siebie i pisać rozległe analizy,jeśli to coś zmieni to mogę co kolejkę opisać 2-3 mecze z III ligi małopolsko-świętokrzyskiej i IV świętokrzyskiej zaczynając od najbliższej...Jestem na tym forum już długo i nie tylko w celach konkursowych bo przez 5 lat miałbym dużo więcej niż sto kilka postów,po prostu brak czasu...
Bardzo rozsądna wypowiedź. Ale nikt też nie oczekuje od Ciebie pisania codziennie analiz... Polecam poczytać -&gt;
http://forum.bukmacherskie.com/f320/pytania-i-niezgodnosci-53751.html#post2126414
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 169

szmeru

Użytkownik
Ok,rozumiem ten konkurs jest akurat tego typu,że miejsca dla nikogo nie może zabraknąć bo liczba miejsc jest nieograniczona... do tej pory przez te 5 lat brałem udział w kilku konkursach i nigdy nie było takiego punktu.Nie chce teraz na siłę pisać jakiś analiz na szybko,żeby wziąć udział w tym konkursie, mogę zrobić tak jak pisałem co tydzień opisać w odpowiednim dziale te 2-3 typy, bo raczej nie stosuje grania na farcie na remisy,tylko staram się grać przemyślane typy.Więc decyzja należy do moda czy zostanę dopuszczony,w końcu jeśli się nie wywiąże z tego co piszę zawsze można mnie usunąć ????
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
W zgodzie z Assitalia - niestety rezygnuje z konkursu, prosze usunac moj post, przepraszam za niedogodnosc ????

Ass // usunięte
 
H 3

herning

Użytkownik
Mógłbym się dowiedziec, dlaczego mój wcześniejszy post został usunięty a nie otrzymałem odpowiedzi? Co pewnie tak wygodniej?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mógłbym się dowiedziec, dlaczego mój wcześniejszy post został usunięty a nie otrzymałem odpowiedzi? Co pewnie tak wygodniej?
Mógłbyś. Dbamy po prostu o wygląd merytoryczny forum, więc wypowiedzi i komentaże z kompromitującymi błędami ortograficznymi usuwamy.

Przy okazji polecam punkt 14 regulaminu oraz uaktualniony punkt 1, który można było przeczytać również w temacie &quot;zapisy&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chciałem się ostatecznie dowiedzieć czy w końcu mogę wziąć udział w tym konkursie,bo w weekend mogę nie mieć dostępu do neta,pierwsze mecze z analizami tak jak pisałem wyżej już dodałem http://forum.bukmacherskie.com/f19/nizsze-ligi-iii-iv-2010-2011-a-47266-9.html
Widzę, że się znasz (orientujesz) w niższych polskich ligach. Jeżeli dasz gwarancję, że na tym jednym poście się nie zakończy i dalej będziesz pisał chociażby raz na tydzień (to chyba nie jest dużo) to możesz wziąć udział w konkursie.
 
Do góry Bottom