>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mam pytanie w poprzedniej kolejce podałem typ Lubuszanin Trzcianka - Unia Solec Kujawski 1. Mecz zakończył się remisem 0-0 jednak zaraz po meczu doszło do weryfikacji wyniku i gospodarze wygrali 3-0 walkowerem z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Typ mam zaznaczony na minus. Jak zostanie to rozpatrzone jako przegrane, wygrane czy zwrot.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
moge prosic o uzupelnienie gdyz w jednym spotkaniu brakuje ligi ? sam przegladajac temat zdziwilem se ze nie ma jej dopisanej ???? IV Liga - Lubelska jak mozna ;) http://forum.bukmacherskie.com/f329/2-kolejka-26-03-2011-27-03-2011-a-57092.html#post2174668
Nie dopisujemy nic co zostało pominięte, a zawarte jest w przykładzie kuponu konkursowego.

Mam pytanie w poprzedniej kolejce podałem typ Lubuszanin Trzcianka - Unia Solec Kujawski 1. Mecz zakończył się remisem 0-0 jednak zaraz po meczu doszło do weryfikacji wyniku i gospodarze wygrali 3-0 walkowerem z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Typ mam zaznaczony na minus. Jak zostanie to rozpatrzone jako przegrane, wygrane czy zwrot.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Liczymy wynik z boiska, jeśli mecz nie odbędzie się wcale to wtedy dostaniesz zwrot.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mam takie pytanie, Tobet poszalał i wystawił ofertę na okręgówki czy można podawać również te spotkania, czy w konkursie podajemy tylko 2,3 i 4 ligę.
Pozdrawiam ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wychodzi na to, że nie można. Zresztą i dobrze, bo tam potrafią mecze sprzedać za skrzynkę wódki i kosz kiełbasy :]
co racja to racja, ale za to można niezłe kursy ustrzelić :razz:
jednak regulamin był pisany kiedy w ofercie nie było klasy okręgowej, więc czekam na odpowiedź opiekuna tego konkursu
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Gdyby można było dopisać kurs 4.5 przy spotkaniu:
16.04 11:00 Przyszłość Ciochowice - Olimpia Truskolasy Typ:X (IV Śląska I)
bo mi gdzieś wcieło ????

Post Nr.6
EDIT TBM: ok
Jednak przypomniał mi się punkt regulaminu. Wcześniej nic nie dopisywano użytkownikom [kursy, ligi] dlatego teraz muszę przy tym pozostać
8. Pamiętaj, że opcja EDYTUJ jest w tym dziale zablokowana. Zastanów się przed wysłaniem typów. Ich zmiana nie będzie możliwa!
 
K 0

kalima88

Użytkownik
CZy można dopisać do mojego typu EXTRA TYP ligę Chrobry Głogów - Ilanka Rzepin jest to oczywiście typ z 3 Ligi DOlnośląsko-Lubuskiej.
Z góry dziękuję.
PRzepraszam za kłopot.

Niestety istnieje punkt regulaminu, który był egzekwowany od początku w sprawie kursów i lig.
8. Pamiętaj, że opcja EDYTUJ jest w tym dziale zablokowana. Zastanów się przed wysłaniem typów. Ich zmiana nie będzie możliwa!
 
hama 11

hama

Użytkownik
Cześć prosze o usunięcie mnie z konkursu, nie chce trafić na czarną listę czy coś a przeprowadzka sprawi iż nie będę miał stałego dostępu do neta przez około 2-3 miesiące.
Z góry THX

Assitalia // ok, z tabeli usunę Cię po trzech nie obstawianych kolejkach
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Otworzy ktoś temat?
W sumie od dziś się toczy ta świąteczna kolejka, i w sobotę może nie być nic do grania.
 
Do góry Bottom