>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Punkt regulaminu:
16. Rywalizacja polega na podaniu 5 typów z kursem max 4,00 (wyższy kurs = 4.00). O zwycięstwie decyduje wyższe AKO.
Liga nr 8
Typy 1. Kolejka 18-19 Sierpień
Kucharz_TM vs. bax33
Scunthorpe United-Middlesbrough 2 @ 2,20✅
Blackpool-Derby County 1 @ 2.40⛔
Macclesfield Town-Port Vale 2 @ 2,60⛔
Darlington-Crewe Alexandra 2 @ 2,40✅
Sedan-Ajaccio 2 @ 4,75✅

ako: 156,49
Unibet
AKO Trafione✅25,08
AKO 21,12
Sorry Kucharz_TM ????

//Juz sie robi ???? jeszcze nie ogarniam w 100% tego podliczania, ale bedzie ok ;) my bad :p
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Dobra czepiałem się może za bardzo i pisałem pod wpływem emocji (pewien komentarz mnie rozsierdził - mam czytać każdy post jaki się na forum pojawi ??) - kasy sponsor za darmo nie da, wiem też że podliczanie i organizacja konkursu to syzyfowa praca.

Wkurzyłem się po prostu, że umknęło mi kilkanaście postów w których był wyjaśniony problem z jakim się zwróciłem (a który wg.mnie powinien precyzować regulamin) a od razu - ochy i achy i załamywanie rąk i kondolencje - że przecież kilka postów wcześniej pisało. Tak tylko przy każdej wizycie jest kilkaset nowych postów - niektóre z tematyki interesującej mnie mniej inne z bliższej mi - nie sposób w chwilę wszystkiego ogarnąć i przeczytać. Tym bardziej gdy pod ręką ciekawa lektura czeka na swoją kolej w natłoku codziennych zajęć.

Doprecyzowanie regulaminu leży w naszym interesie - ale przyznacie chyba że taki &quot;mecz wirtualny&quot; może wzbudzić zastanowienie, tym bardziej że znajduje się w ofercie sponsora.

Dobra - było minęło - skupmy się na zabawie a nie wzajemnym obwinianiu - a referala sprawa pewnie jeszcze wypłynie kiedyś ;)
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Punkt regulaminu:
16. Rywalizacja polega na podaniu 5 typów z kursem max 4,00 (wyższy kurs = 4.00). O zwycięstwie decyduje wyższe AKO.

Liga nr 8



AKO 21,12
Sorry Kucharz_TM ????

//Juz sie robi ???? jeszcze nie ogarniam w 100% tego podliczania, ale bedzie ok ;) my bad :p
Jasne, z rozpędu sam podliczając poleciałem taki kurs jak był podany czyli 4,75. Zupełnie mi wyleciało z głowy że max 4,00 jest.
????
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
18. W każdym z meczów można typowac następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- handicapy (nie dotyczy asianów)

Można też grac linie under/over inne niż tradycyjna 2,5, ale w gre wchodzi tylko 1,5 i 3,5 bez żadnych zwrotów typu linia 2 i mamy zwrot.
W przypadku handi można grac handicapy -2 byleby nie byly to handicapy azjatyckie za które także zwracana jest częśc stawki w przypadku jakiegoś niepowodzenia jak dobrze się orientuje.
A o to mój typ, który nie został uznany.

2. Celtic - Arsenal under 1,5 w 1. połowie @ 1,40 Niezgodny typ z regulaminem

Wybaczcie ale zgodnie z REGULAMINEM mój typ jest w porządku, gdyż łapie się dopuszcalne linie 1,5, 2,5 i 3,5 a jeśli dobrze widze to nie ma nigdzie napisane, że under/over musi być na cały mecz. Czyż nie?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
18. W każdym z meczów można typowac następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- handicapy (nie dotyczy asianów)
W regulaminie napisane jest, jakie zdarzenia można typować, a skoro jest wymienione under / over to możesz typować, ale nie ma nic napisane o tym, jakoby była możliwość typowania under / over w np. 1poł. więc nie można ;P
 
simons 646

simons

Forum VIP
No niestety, nie stawiamy 1 polowek, ani HT/FT wiec to powod dla ktorego nie zostal policzony typ under 1.5 &quot;normalny&quot; jak najbardziej bylby OK.
under/over 1 polowa to under/over 1 polowa chyba glupie pytanie, tak to mozesz sie praktycznie wszystkiego doczepic ... ;)
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Nie będę się kłócił o jakiś tam typ, bo to tylko konkurs i się bawimy, aczkolwiek przez to strace również drugi typ... heh ;)
Jednak nadal będę uważał, że under/over na pierwszą połowę wchodzi w dziedzinę typów under/over. ;P
Pozdro
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jednak nadal będę uważał, że under/over na pierwszą połowę wchodzi w dziedzinę typów under/over. ;P
Zamiast doszukiwać się jakiś dziur z regulaminie, to skupcie się na podawaniu typów. Każdy normalnie myślący wyciągnie wnioski z regulaminu jakie rodzaje typów mają na myśli opiekunowie konkursu. Zaraz ktoś poda typ na live, under w pierwszych 15 min. meczu. Nikt nie będzie pisał 100 stron regulaminu aby zawrzeć w nim wszelkie szczegóły i szczególiki, które przeciwstawiłby się wszelkim &quot;wielce&quot; pomysłowym użytkownikom. Schemat typowania w tym konkursie jest logicznie nakreślony, więc tego się należy trzymać. Gdyby nie te &quot;pierdoły&quot; i kreatywne interpretacje zapisów regulaminu, w tym temacie byłby 3/4 mniej postów.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
mam małą propozycję..
mecze, które obstawiamy na dany dzień w swoim poście z reguły najpóźniej zaczynają się około godziny 21, po tej godzinie nikt już raczej nie obstawia bo i tak 5 meczy nie znajdzie.. stąd moja propozycja, aby móc podawać mecze na następny dzień od godziny 21 - byłaby to godzina początkowa. Kto przed nią poda typy na następny dzień automatycznie -3pkt. A tak po godzinie 21 nie ma nic do obstawiania na aktualny dzień (nikt tego nie robi), nie byłoby także zamieszania z postami, bo i tak podliczane one są poprzez edycję konkretnego moderatora i podliczenie wyniku.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
mam małą propozycję..

mecze, które obstawiamy na dany dzień w swoim poście z reguły najpóźniej zaczynają się około godziny 21, po tej godzinie nikt już raczej nie obstawia bo i tak 5 meczy nie znajdzie.. stąd moja propozycja, aby móc podawać mecze na następny dzień od godziny 21 - byłaby to godzina początkowa. Kto przed nią poda typy na następny dzień automatycznie -3pkt. A tak po godzinie 21 nie ma nic do obstawiania na aktualny dzień (nikt tego nie robi), nie byłoby także zamieszania z postami, bo i tak podliczane one są poprzez edycję konkretnego moderatora i podliczenie wyniku.
Dobry pomysł Adi, lecz wątpię żeby to przeszło. Jeśli już to tą granicą mogła by być 22.00
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Na 99% nie przejdzie, bo w zadnym bukmacherze(w tym w Unibecie) nie mozna stawiac 2tych samych meczow na jednym kuponie(wiec dla bukow nie sa to 2rozne typy) - mysle ze to jest oczywiste...
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Oooo widze Panowie: Davey_Watt, kaczmar123, vdv &quot;zdazyli przed czasem&quot; i podali typy o 23.59, czyli liczymy po kursie 1.00? ;-)
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Oooo widze Panowie: Davey_Watt, kaczmar123, vdv &quot;zdazyli przed czasem&quot; i podali typy o 23.59, czyli liczymy po kursie 1.00? ;-)
no właśnie mam nadzieje, że nie ???? na kompie już miałem 0:01 a jak dodałem posta na forum to sie pokazała godzina 23:59, mam nadzieje, że w takim przypadku Modzi wykażą wyrozumiałość
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom