>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
1. Sunderland -Chelsea (1-0) 2 2.50 dlaczego mecz nie został mi uznany ? Liga 1
Pomyłka, już poprawione.

Mama pytanie skoro moje typy sa juz podliczone poniewaz w kolejce 18-19 podalem typy wszytkie na 18 to moge juz podac typy na kolejke 20-21???
Patrz wyżej co pisałem na ten temat i nie zadawajcie stukroc tych samych głupich pytań ! Bo aż nie chce się tutaj zaglądac bo poprostu idzie się zdenerwowac tymi wszystkimi &quot;glupotami&quot;. Aaa i dla wiadomości Twojej 2 kolejka nie trwa 20-21 tylko 20 sierpnia.
 
chemical 0

chemical

Użytkownik
Jeśli nie chcesz zajmować się takimi &quot;głupotami&quot; to dopisz to do regulaminu, bo nie każdy przegląda cały temat stąd takie pytania i niewykluczone, że przy następnej kolejce znowu ktoś zapyta o to samo.
Po za tym nie uważacie że ostatni punkt regulaminu nie ma żadnego sensu? Sponsorem jest Unibet i kursy możemy brać tylko z tego buka, ale i tak trzeba &quot;obowiązkowo&quot; podać bukmachera... zatem chyba logiczne skąd są te kursy, a najlepsze, że za brak słowa Unibet liczycie po kursie 0,00, to jest absurd.:-|
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli nie chcesz zajmować się takimi &quot;głupotami&quot; to dopisz to do regulaminu, bo nie każdy przegląda cały temat stąd takie pytania i niewykluczone, że przy następnej kolejce znowu ktoś zapyta o to samo.
Po za tym nie uważacie że ostatni punkt regulaminu nie ma żadnego sensu? Sponsorem jest Unibet i kursy możemy brać tylko z tego buka, ale i tak trzeba &quot;obowiązkowo&quot; podać bukmachera... zatem chyba logiczne skąd są te kursy, a najlepsze, że za brak słowa Unibet liczycie po kursie 0,00, to jest absurd.:-|
Może nie absurd, a promocja bukmachera Unibet? Pewnie tak sobie zażyczyli czy coś :p Chyba nic Ci się nie stanie, jak stukniesz w klawiature sześć liter więcej??:-D
 
chemical 0

chemical

Użytkownik
Spodziewałem się takiej odpowiedzi...właściwie od tej buźki -&gt;:p. Dla mnie to oczywiście nie problem ale coś takiego widze chyba pierwszy raz, jasne były wcześniej konkursy, w których trzeba było podać bukmachera jeśli miałeś do wyboru dwóch lub więcej ale skoro ma być tylko Unibet... Kwestia, że taki warunek bukmachera raczej odpada, bo to moderatorzy piszą regulamin ;-)
pozdrawiam
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Zasady są jasne - dzięki jednemu bukmacherowi można w miarę sprawiedliwie przeprowadzić konkurs a nie sprawdzać posty 208 osób z kilkoma (kilkunastoma) stronami buków czy aby ktoś nie robi wała.
Mecze w 90% takie same u wszystkich buków więc po co tracić czas na wertowanie nastu stron w poszukiwaniu lepszego kursu ??
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
Liga nr 5

1 kolejka 18/19.08.2009r
Benek_19 - ozzy

TYPY ozzy:
Sunderland - Chelsea: under 2.5 1.78 ⛔
FC Kopenhaga - Apoel Nikozja: under 2.5 1.82 ✅
Sporting Lizbona - Fiorentina : X 3.25 ✅
Szerif Tiraspol - Olympiakos: 1X 2.12 ⛔
Celtic Glasgow - Arsenal: 1X 1.8 ⛔

Ako : 40,17

Trafione AKO: 15.76
chyba ktos zle podliczyl ako?

Robson // Poprawione
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
można dziś już wrzucać mecze na jutrzejszą kolejkę ?? wydaje mi się że dzień przed data rozpoczęcia kolejki to &quot;dobry termin&quot; zważywszy że regulamin tego nie precyzuje ale tak na wszelki wypadek wole zapytać.
ps. jeśli znam terminarz i wiem że na weekend jadę gdzieś na zadupie odpocząć mogę umieścić swoją kolejkę wcześniej ??
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
można dziś już wrzucać mecze na jutrzejszą kolejkę ?? wydaje mi się że dzień przed data rozpoczęcia kolejki to &quot;dobry termin&quot; zważywszy że regulamin tego nie precyzuje ale tak na wszelki wypadek wole zapytać.

ps. jeśli znam terminarz i wiem że na weekend jadę gdzieś na zadupie odpocząć mogę umieścić swoją kolejkę wcześniej ??

Matko było napisane na poprzedniej stronie.

Jeżeli już teraz będziesz podawać typy to zrobi się burdel w temacie.Typy będzie można podawać od północy.

Robson współczucia ???? .
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
znalazłem odpowiedź kilka postów dalej - cóż niech i tak będzie, choć pytanie o wyjazdy wakacyjne ( i automatyczne przekreślenie swych szans &quot;-3&quot;) dalej aktualne - bycie niewolnikiem forum w wakacje ?? ja wiem że nikt nas nie zmusza do gry, ale to ma być zabawa a takie &quot;utrudnienia&quot; ją psują.
Nie chcę być niemiły ale bardziej skupiliście się na lansowaniu Unibetu (teraz dopiero gdy przeczytałem znów zmieniony regulamin ogarnąłem o co chodzi chemicalowi ) niż na wyjaśnieniu reguł gry - zapis o umieszczeniu meczy wirtualnych (z tego szanowny sponsor słynie, więc moim skromnym zdaniem tak na logikę powinny być uwzględniane - a okazuje się że nie ), typach spotkań (nazwa Uczta Piłkarska sugeruje, ale regulamin powinien precyzować) czy terminie publikacji swoich typów.
Wiem że Unibet jest sponsorem ale można było napisać &quot;wprost&quot;- nie masz konta - rejestruj się z naszego referala (a nie googla), przy każdym kursie wpisuj &quot;Unibet&quot; tak by google ad sense czy jakiś inny pierdolnik wyświetlał ich częściej (czy o co tam im chodzi) byśmy mieli korzyści - forum jest świetne i każdy chętnie pomoże, tyle że mogą złapać nerwy jak dostanie AKO 0,00 za brak napisu &quot;Unibet&quot; - a nie każdy co dzień zaglada w regulamin czy aby się coś nie zmieniło.
Nie żebym się żalił bo osobiście jakoś sobie radzę z ogarnięciem tych zawiłości - ale regulamin raczej powinien być &quot;stały&quot; i trudno winić kogos że nie doczytał najnowszej wzmianki o obowiązkowym dopisku.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jaroune .
1. Tak jak napisałeś nikt Ci nie każe brać udziału w konkursie, a regulamin jest po to, żeby go przestrzegać.
Kolejna sprawa.Miałem egzamin z prawka podczas LŚ i nie mogłem podać typów.Wyślij je np. Robsonowi dzień wcześniej na PW, a On za Ciebie wrzuci je do tematu.Problem rozwiązany.
Lansowanie Unibetu ? - Powiedz mi, gdybyś Ty był sponsorem to nie chciałbyś, żeby Twoja nazwa pojawiała się wszędzie.Reklama w najczystszej postaci, też bym tak działał, żeby pozyskiwać klientów.
Przepraszam, że odpowiadam za Moda, ale te sprawy wydają mi się oczywiste.
Pozdrawiam.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Jaroune .
1. Tak jak napisałeś nikt Ci nie każe brać udziału w konkursie, a regulamin jest po to, żeby go przestrzegać.
Z tym się zgodzę, jednak nie wiem czy zauważyłeś ale 150 osób podpisało się pod inną formą regulaminu niż jest teraz (m. in.) że w konkursie ma wziąć udział 160 osób. Skoro regulamin jest co chwile zmieniany a osoby które podpisały się wcześniej pod czymś zupełnie innym nie są o tym informowane chociażby mailowo to ja nie rozumiem jaki regulamin nas obowiązuje. To tak np jak byś podpisał się pod jakaś umową, po czym osoba z którą ją zawierałeś zmieniła sobie regulamin wg swojego widzimisię. A nie widzę w regulaminie pkt że moderator/administrator może regulamin zmienić w dowolnym momencie. Stąd też pretensje ludzi i nie ma się co dziwić. Za każdą zmianę regulaminu :zoltakartka: dla organizacji.

Jednakże trzeba się cieszyć tym co jest, i mimo tych wszystkich zmian regulaminu rywalizować ze sobą. Na pewno osoby zajmujące się organizacją tego konkursu nie są w łatwej sytuacji. Praktycznie bez przerwy do nowego roku będą dzień w dzień sprawdzać kupony. A to przy dużej ilości biorących udział na pewno nie jest łatwym zadaniem.


Na przyszłość radziłbym bardziej przemyśleć zasady konkursu, by wszystko nie było robione na &quot;wariackich papierach&quot;, a regulamin nie zmieniał się.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Spodziewałem się takiej odpowiedzi...właściwie od tej buźki -&gt;:p. Dla mnie to oczywiście nie problem ale coś takiego widze chyba pierwszy raz, jasne były wcześniej konkursy, w których trzeba było podać bukmachera jeśli miałeś do wyboru dwóch lub więcej ale skoro ma być tylko Unibet... Kwestia, że taki warunek bukmachera raczej odpada, bo to moderatorzy piszą regulamin ;-)
pozdrawiam
ten podpisik unibet przypomina z jakiego bukmachera podajemy kursy juz jeden sie zapedzil i podal bet365 zapewne jak by nie napisal buka nikt by sie nie kapnal ..sprawdzaj sobie skad 200 userow podaje typy tak mozna przynajmniej rozgranicz zapytyc czy to pomylke czy moze oszustwo..zreszta nie dziwie sie reakcji modow wiekszosc pytan i sugestii na katastrofalnym poziomie
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zmiany w regulaminie ? :| Zwiększono liczbę userów ale nijak to wpływa na sytuacje pojedynczej osoby biorącej udział w konkursie. Regulamin staje sie bardziej tylko bardziej precyzyjny bo niektórzy są na tyle ciemni i ciągle mają jakieś problemy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Matko było napisane na poprzedniej stronie.

Jeżeli już teraz będziesz podawać typy to zrobi się burdel w temacie.Typy będzie można podawać od północy.

Robson współczucia ???? .
A innym to już nie współczujesz? :|

znalazłem odpowiedź kilka postów dalej - cóż niech i tak będzie, choć pytanie o wyjazdy wakacyjne ( i automatyczne przekreślenie swych szans &quot;-3&quot;) dalej aktualne - bycie niewolnikiem forum w wakacje ?? ja wiem że nikt nas nie zmusza do gry, ale to ma być zabawa a takie &quot;utrudnienia&quot; ją psują.

Nie chcę być niemiły ale bardziej skupiliście się na lansowaniu Unibetu (teraz dopiero gdy przeczytałem znów zmieniony regulamin ogarnąłem o co chodzi chemicalowi ) niż na wyjaśnieniu reguł gry - zapis o umieszczeniu meczy wirtualnych (z tego szanowny sponsor słynie, więc moim skromnym zdaniem tak na logikę powinny być uwzględniane - a okazuje się że nie ), typach spotkań (nazwa Uczta Piłkarska sugeruje, ale regulamin powinien precyzować) czy terminie publikacji swoich typów.

Wiem że Unibet jest sponsorem ale można było napisać &quot;wprost&quot;- nie masz konta - rejestruj się z naszego referala (a nie googla), przy każdym kursie wpisuj &quot;Unibet&quot; tak by google ad sense czy jakiś inny pierdolnik wyświetlał ich częściej (czy o co tam im chodzi) byśmy mieli korzyści - forum jest świetne i każdy chętnie pomoże, tyle że mogą złapać nerwy jak dostanie AKO 0,00 za brak napisu &quot;Unibet&quot; - a nie każdy co dzień zaglada w regulamin czy aby się coś nie zmieniło.
Nie żebym się żalił bo osobiście jakoś sobie radzę z ogarnięciem tych zawiłości - ale regulamin raczej powinien być &quot;stały&quot; i trudno winić kogos że nie doczytał najnowszej wzmianki o obowiązkowym dopisku.
1. Jakie utrudnienia? Utrudnieniem nazywasz to, że musisz typować w jakimś okresie czasu? Człowieku. Konkurs w wakacje - źle bo chcesz jechać się opalać nad morze. Konkurs w zimę - źle bo chciałbyś iść na sanki. Konkurs w maju - źle bo trzeba oceny poprawiać. Zastanów się co piszesz. Forum organizuje konkursy, darmowe, bez żadnego wpisowego, a tacy jak Ty ciągle krytykują. Nie licząc mnie i robsona (czyli modów tego konkursu) Ty masz najwięcej postów w tym temacie. Dziwne.

2. Nie chcesz być niemiły ale jesteś. Jakie lansowanie Unibetu? Unibet daje 3.000 więc chyba należy im się za to pochwała? Następny konkurs ty zasponsoruj to będziemy &quot;lansować&quot; Ciebie.
Czepiasz się o wszystko. To my, moderatorzy, decydujemy co ma być typowane i zmieniane. Mamy kaprys, żeby dodać, że wirtualnych meczy typować nie można to dodajemy to do regulaminu, a Ty jako uczestnika masz obowiązek to przeczytać i się do tego dostosować. Dla mnie proste i oczywiste. Gdyby nie głupie kombinacje ze strony userów to regulamin wogóle by nie był zmieniany.

3. Śmieję się. Kto Ci się każe rejestrować z reflinka Unibetu? Z tego co wiem wcale nie trzeba się z niego rejestrować.
Ponadto kto Ci każe pisać przy każdym kursie Unibet? Wystarczy, że pod typami wpiszesz tą nazwę. To jakiś problem? Za trudna jest czy za dużo liter?


Z tym się zgodzę, jednak nie wiem czy zauważyłeś ale 150 osób podpisało się pod inną formą regulaminu niż jest teraz (m. in.) że w konkursie ma wziąć udział 160 osób. Skoro regulamin jest co chwile zmieniany a osoby które podpisały się wcześniej pod czymś zupełnie innym nie są o tym informowane chociażby mailowo to ja nie rozumiem jaki regulamin nas obowiązuje. To tak np jak byś podpisał się pod jakaś umową, po czym osoba z którą ją zawierałeś zmieniła sobie regulamin wg swojego widzimisię. A nie widzę w regulaminie pkt że moderator/administrator może regulamin zmienić w dowolnym momencie. Stąd też pretensje ludzi i nie ma się co dziwić. Za każdą zmianę regulaminu :zoltakartka: dla organizacji.

Jednakże trzeba się cieszyć tym co jest, i mimo tych wszystkich zmian regulaminu rywalizować ze sobą. Na pewno osoby zajmujące się organizacją tego konkursu nie są w łatwej sytuacji. Praktycznie bez przerwy do nowego roku będą dzień w dzień sprawdzać kupony. A to przy dużej ilości biorących udział na pewno nie jest łatwym zadaniem.


Na przyszłość radziłbym bardziej przemyśleć zasady konkursu, by wszystko nie było robione na &quot;wariackich papierach&quot;, a regulamin nie zmieniał się.
Następny. Tak jak napisałem wyżej gdyby nie wasze wymysły i głupie pytania typu:
- czy można typować wirtualny mecz?
- czy w tym konkursue typujemy tylko piłkę nożną?
- czemu mam 0.00 z powodu innego bukmachera?
to regulamin by nie był zmieniany.
Co do ilości osób. Najpierw płacz. Nie zdążyłem się zapisać. Teraz źle bo się liczba osób powiększyła. Zdecydujcie sie w końcu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja nie rozumiem dzieje Wam sie krzywda czy co ?
Wiem ze kazdy chce darmowa kase za wszelka cene, ale zeby robic z tego tylko problemy.
Szukacie tylko problemow na sile ... po co ? zeby bylo gdzie posty nabijac czy jak ?
Co do sponsoru, to smiech na sali to co napisales jaruone ... az sie nie chce komentowac.
Co do postu Kanasa, to juz tlumaczylem na priv, nie ukrywam ze masz racje ... ale po co robisz z tego takie &quot;halo&quot; ? Żal Ci ze masz mniejsze szanse na zbobycie nagrod, czy nie chcesz zeby inni tez mieli szanse sie pobawic w konkursie ?
Co do zmian w regulaminie to sa tylko dlatego zeby nam i WAM ulatwic, ale jak zwykle ktos sie musi doczepic
Dla mnie ten temat jest zamkniety, jak ktos chce odpisac mi na to co napisal to zapraszam na priv ... tutaj bym prosil juz nie opisac o tym. dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom