>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
hejka mam pytanie czytałem regulamin ale nie wiem czy jak ja oddam typy i ako nie będzie trafione a mój przeciwnik nie poda typów to mam 0 punktów trzy 3 punkty xd...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A jeśli mój rywal podał Chelsea to czy ja mogę podać Chelsea z handicapem na ich wygraną ? Stawiam na tą samą drużynę ale jemu może wejść a mi nie ? Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
czemu nie ma mnie w żadnej lidze?
WSZYSTKIE OSOBY ZAPISANE BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE !
Jezeli kogos z Was nie ma to moze zapomnieliscie wyslac swoj post (nacisnac &quot;zatwierdz odpowiedz&quot;), badz zapisaliscie sie do innego konkursu.
Zanim zadacie znow tego typu pytanie przejrzyjcie temat z zapisami:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=34028
I poszukajcie własnej osoby
Z gory mowie ze nikomu nie zostal usunięty post w zapisach
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Zasady są proste jak budowa cepa.
Proste jak budowa cepa - Robson a wiesz jak jest zbudowany cep ? Hahaha ???? ;D
A tak na marginesie, ludzie przeczytajcie dokładnie regulamin, najlepiej po 3 razy a jak tego nie zrozumiecie to przestudiujcie kilkakrotnie temat: pytania, niejasności tam też znajdziecie odpowiedzi na pytania, bo ileż można pytać o to samo ...
pozdROWienia ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Hejka mam pytanie mój przeciwnik Hugo997 w lidze 3 dał 4 typy a chyba powinien dać ich pięć proszę o odpowiedź .....
Nie ma obowiązku podawania 5 typów. Chcesz to możesz dać 1 typ. Z tym, że wtedy masz mniejszą szansę na wygraną.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Właśnie, na pytanie wyżej trzeba dokładnej odpowiedzi.
snajper napisał:
&quot;Dodaje punkt :
Od następnej kolejki trzeba OBOWIĄZKOWO podac buka z jakiego bierzemy kursy (dla tych co czytali regulamin wiadomo jaki)
Brak buka AKO=0,00

Sprawdź 2x czy wszystko jest OK, a dopiero potem zatwierdź posta :smile:&quot;
Heh... to jak nie podam to mi policzysz po 1.00 ? ;D
To Ci napisze, że nie zapoznałeś się z regulaminem bo był wymieniony automatycznie jeden buk, z którego można brać kursy, więc myślałem, że nie trzeba podawać, tak samo jak w przypadku pytań na temat, czy można grać inne sporty. Myśleliście, że jest to oczywiste po nazwie konkursu, więc ja też mogę myśleć, że jest to oczywiste ????
Jak kto się pomyli to będziesz miał mniej roboty ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Można podawać typy na II kolejkę czy trzeba czekać do 20.08 ?
A czy 1 kolejka się skończyła ? NIE
Nie róbcie zamieszania w tematach, bo znając życie ludzie zaraz będą podawali już typy na 20 kolejke (wcale bym się nie zdziwił):-|
Od 00:01 20 sierpnia można dawac typy na 2 kolejke.
Właśnie, na pytanie wyżej trzeba dokładnej odpowiedzi.
snajper napisał:
&quot;Dodaje punkt :
Od następnej kolejki trzeba OBOWIĄZKOWO podac buka z jakiego bierzemy kursy (dla tych co czytali regulamin wiadomo jaki)
Brak buka AKO=0,00

Sprawdź 2x czy wszystko jest OK, a dopiero potem zatwierdź posta :smile:&quot;
Heh... to jak nie podam to mi policzysz po 1.00 ? ;D
To Ci napisze, że nie zapoznałeś się z regulaminem bo był wymieniony automatycznie jeden buk, z którego można brać kursy, więc myślałem, że nie trzeba podawać, tak samo jak w przypadku pytań na temat, czy można grać inne sporty. Myśleliście, że jest to oczywiste po nazwie konkursu, więc ja też mogę myśleć, że jest to oczywiste ????
Jak kto się pomyli to będziesz miał mniej roboty ????
To zostało wprowadzone bo niektórzy i tak za pewne mogą korzystac z innych buków tak więc trzeba to wyeliminowac.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Teraz to przynajmniej jasne ;]

A teraz takie pytanie może nie dotyczące bezpośrednio konkursu ale blisko z nim związane : )
Otóż w zakładach na puchar UEFA w Unibet nie mogę znaleźć handicapów ???? Zostaną one dodane ? a może mają inną nazwe ;p ?

Robson // POczekaj na całkowitą oferte , w czwartek przeciez Ci dodadzą, jeszcze nie opadły emocje po wtorkowych meczach LM a Ty już o LE ...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
a jak to bedzie z podliczniem typow??? bo o tym nie ma nic w regulaminie robia to moderatorzy czy gracze poprzez cytowanie???
W całym dziale nie można cytować postów.
Także zadbają o to raczej Moderatorzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom