>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Ten konkurs się różni tym że jest bardziej sprawiedliwy, i nikt nie jest w stanie wybić się już na samym początku...
A kiedy będą losowania do LM i PE ??
A czy kolejka 9 zostala zakonczona ? Trwa DO 6 wrzesnia, czyli jeszcze trwa.
Pozniej trzeba poczekac az podliczymy, poprawimy ewentualne bledy, zrobimy tabele i wtedy dopiero mozna myslec o losowaniu.
Takze spokojnie wszystko w swoim czasie ...
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mam pytanie. W regulaminie nie ma możliwości stawiania rezultatu typu do połowy spotkania? Dobrze mówię? Dostępne są typy:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- handicapy
O wyniku do połowy nie ma mowy (chyba nie doczytałem), a pytam, bo jeden użytkownik podał właśnie takie rozstrzygnięcia i nie wiem, czy zostanie mu to uznane, czy nie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanie. W regulaminie nie ma możliwości stawiania rezultatu typu do połowy spotkania? Dobrze mówię? Dostępne są typy:

- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- handicapy

O wyniku do połowy nie ma mowy (chyba nie doczytałem), a pytam, bo jeden użytkownik podał właśnie takie rozstrzygnięcia i nie wiem, czy zostanie mu to uznane, czy nie.
Takie typy nie zostaną uznane.
 
R 0

roman8585

Użytkownik
Takie typy nie zostaną uznane.
skoro te typy nie zostaly uznane to jakim cudem wczesniej takie typy sam mi uznales ????
nie rozumiem o co pretensje jesli wczesniej podalem typy na polowe spotkania i zostaly zatwierdzone i rozliczone na ✅
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
skoro te typy nie zostaly uznane to jakim cudem wczesniej takie typy sam mi uznales ????
nie rozumiem o co pretensje jesli wczesniej podalem typy na polowe spotkania i zostaly zatwierdzone i rozliczone na ✅
Już to poprawiłem. Moja pomyłka. Zdarza się.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupa 1 i 5 podliczone wraz z oficjalnymi tabelami po 9 kolejkach.
W razie pytan i niezgodności zapraszam na PW.

Jeszcze raz serdecznie podziękowania dla usera o nicku Crowned, którego pomoc była niezwykle ważna.. ????
 
gunner84 0

gunner84

Użytkownik
Taka uwaga znowu odnośnie terminu wyłaniania do LM i LE. Nie jest to żaden przytyk czy narzekanie (rzutem na taśmę załapałem się do LE, więc nie chodzi o szansę żeby załapać się na puchary jeszcze), ale nie do końca jest dla mnie zrozumiałe te 9 kolejek skoro przed startem pucharów rozegrane zostaną jeszcze i tak trzy kolejki, więc nie opóźniałoby to w żadnym razie startu LM i LE gdyby to po dwunastu kolejkach nastąpiło wyłonienie pucharowiczów.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Taka uwaga znowu odnośnie terminu wyłaniania do LM i LE. Nie jest to żaden przytyk czy narzekanie (rzutem na taśmę załapałem się do LE, więc nie chodzi o szansę żeby załapać się na puchary jeszcze), ale nie do końca jest dla mnie zrozumiałe te 9 kolejek skoro przed startem pucharów rozegrane zostaną jeszcze i tak trzy kolejki, więc nie opóźniałoby to w żadnym razie startu LM i LE gdyby to po dwunastu kolejkach nastąpiło wyłonienie pucharowiczów.
Jak widac terminarz jest robiony z miesiaca na miesiac, zeby nie zapomniec o zadnej &quot;ciekawej kolejce&quot;. Wiec ciezko bylo przewidziec dokladnie ile kolejek bedzie mozna &quot;rozegrac&quot; przed wylonieniem uzytkownikow do LE i LM.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Grupa 6 i 8 podliczone i tabele gotowe na 9 kolejke.
Zobaczcie czy wszystko gra, bo pozniej bedzie za pozno ????
Oczywiscie w grupie 6 ako nie podliczone bo jest to zbedne ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przeczytaj regulamin, a jak dalej nie będziesz wiedział co zrobić to przeczytaj regulamin.
Gdyby to nic nie dało to mogę lekko zasugerować abyś przeczytal regulamin.
Jeżeli dalej nie będziesz miał jasności poproś kogoś znajomego i wspólnie przeczytajcie regulamin.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tabela ligi 3 na LM i LE gotowa.
Prosze do mnie juz nie pisac w sprawie uczty poniewaz z braku czasu jestem zmuszony do rezygnacji. Niewiem czy dam dzis rade jeszcze 4 lige zrobic. Jezeli nie to moze ktos z moderatorow podejmnie sie tego dzialania ????
Pozdrawiam
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Tabela ligi 3 na LM i LE gotowa.
Prosze do mnie juz nie pisac w sprawie uczty poniewaz z braku czasu jestem zmuszony do rezygnacji. Niewiem czy dam dzis rade jeszcze 4 lige zrobic. Jezeli nie to moze ktos z moderatorow podejmnie sie tego dzialania ????

Pozdrawiam
Mam wieczorami trochę czasu (muszę pilnować mierników) i mogę robić podsumowania, w arkuszu mam zrobioną tabelę.
Podaj komu mam wysyłać podliczenie. Do tej pory podsyłałem Simons&#39;owi.

W razie nieścisłości można pisać do mnie.

Kris6891

Jeszcze przed rozpoczęciem Uczty pytałem o typowanie na wynik 1 połowy i padła odpowiedź &quot;nie&quot;

http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1153914&amp;postcount=97
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
5 liga
gracz coolmen7
ma praktycznie identyczne typy jak gracz wczesniej, nawet tak samo ułożone...
Dla mnie lekko dziwny zbieg okoliczności....
Zmieniony tylko typ na Anglie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom