>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wiem, że trochę późno na takie uwagi, ale nie wydaje Wam się, że wyłanianie najlepszej &quot;8&quot; do Europejskich Pucharów po 9. kolejkach (z 25 do rozegrania) jest zbyt pochopnym rozwiązaniem?
Tym bardziej, że ligi liczą 26 uczestników, a nie jak wcześniej zakładano - 20. :]
Przecież LM rozpoczyna sie faza grupowa od 16 Września czyli nasza LM też sie zacznie wtedy
 
macius 0

macius

Użytkownik
Przecież LM rozpoczyna sie faza grupowa od 16 Września czyli nasza LM też sie zacznie wtedy
7. Liga zostanie podzielona na dwie fazy rozgrywek. Faza pierwsza obejmie 9 kolejek które rozegrane zostaną w ustalonych wcześniej terminach i w których wyniku po 4 najlepszych userów z każdej ligi awansuje do Champions League.
8. Gracze z miejsc 5-8 awansują do rozgrywek Ligi Europejskiej.
Nie wnikam, kiedy się rozpoczyna, tylko kiedy zostaną wyłonieni jej uczestnicy. ;-)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie wnikam, kiedy się rozpoczyna, tylko kiedy zostaną wyłonieni jej uczestnicy. ;-)
to pytanie juz CHYBA bylo ... chyba zaczne dawac kartki za te powtarzajace sie pytania ...
zasada jest taka - masz wytpliwosc to:
1 czytasz regulamin
2 przegladasz CALY ten temat w poszukiwaniu odpowiedzi ! ! ! !
3 jak nie ma to pytasz

A co do tego, to po prostu konkurs nie moze za dlugo trwac 2-3 miesiace okolo max. I jak chcesz to zrobic skoro jest ograniczenie czasowe ?
Proste - trzeba szybciej wylonic uczestnikow LM i LE ...
I zeby konkurs sie skonczyl w miare terminowo wyszlo na to ze po 9 kolejkach ... koniec tematu ????
 
macius 0

macius

Użytkownik
to pytanie juz CHYBA bylo ... chyba zaczne dawac kartki za te powtarzajace sie pytania ...
zasada jest taka - masz wytpliwosc to:
1 czytasz regulamin
2 przegladasz CALY ten temat w poszukiwaniu odpowiedzi ! ! ! !
3 jak nie ma to pytasz
Jeśli było, przepraszam. Przejrzałem temat (całe 18 stron), ale żadnej dyskusji w tej sprawie nie znalazłem. ;-)
A co do tego, to po prostu konkurs nie moze za dlugo trwac 2-3 miesiace okolo max. I jak chcesz to zrobic skoro jest ograniczenie czasowe ?
Proste - trzeba szybciej wylonic uczestnikow LM i LE ...
I zeby konkurs sie skonczyl w miare terminowo wyszlo na to ze po 9 kolejkach ... koniec tematu ????
OK. Rozumiem.
Zwróciłem po prostu uwagę na pewien fakt, który został chyba pominięty przy powiększaniu liczby uczestników. Do Europejskich Pucharów awansuje się po 9. kolejce. Kiedyś to była kolejka 9 z 19, teraz jest 9 z 25. Dość wcześnie według mnie. :]
Nie chcę, żeby wyglądało to jak szukanie dziury w całym... Cieszy mnie całe przedsięwzięcie i szanuję Waszą pracę, jaką wykonujecie przy organizacji konkursu. Mam tylko nadzieję, że razem, dzięki wspólnej dyskusji uda nam się pewne sprawy dopracować, żeby kolejne edycje (jeśli będą :]) były jeszcze lepsze.
 
revil 0

revil

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie podliczania typów w lidze 4. Dlaczego podczas podliczania 7. kolejki mam napisane &quot;błędna para&quot;, przecież napisałem w tym temacie, że się pomyliłem(wstawiłem przeciwnika nie z 7., a 8. kolejki) i prosiłem któregoś z modów o poprawienie. Czekam na odpowiedź.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie podliczania typów w lidze 4. Dlaczego podczas podliczania 7. kolejki mam napisane &quot;błędna para&quot;, przecież napisałem w tym temacie, że się pomyliłem(wstawiłem przeciwnika nie z 7., a 8. kolejki) i prosiłem któregoś z modów o poprawienie. Czekam na odpowiedź.
No bo trzeba dokladnie sprawdzac z kim grasz dana kolejke. Nic poprawiane nie bedzie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiem, że trochę późno na takie uwagi, ale nie wydaje Wam się, że wyłanianie najlepszej &quot;8&quot; do Europejskich Pucharów po 9. kolejkach (z 25 do rozegrania) jest zbyt pochopnym rozwiązaniem?
Tym bardziej, że ligi liczą 26 uczestników, a nie jak wcześniej zakładano - 20. :]
Kolega Robson1416 napisal Ci na to pytanie odp. W naszych LM i LE będizemy typowac tylko mecze z prawdziwych rozgrywek LM i LE. Tyle że nasze europejskie puchary trwac będą podczas prawdziwych rozgrywek grupowych. Wszyskie szczególy są w regulaminie ;)

Kiedyś to była kolejka 9 z 19, teraz jest 9 z 25. Dość wcześnie według mnie. :]

Nie chcę, żeby wyglądało to jak szukanie dziury w całym... Cieszy mnie całe przedsięwzięcie i szanuję Waszą pracę, jaką wykonujecie przy organizacji konkursu. Mam tylko nadzieję, że razem, dzięki wspólnej dyskusji uda nam się pewne sprawy dopracować, żeby kolejne edycje (jeśli będą :]) były jeszcze lepsze.
Taa, ale że nie mamy zamiaru przeprowadzac kolejek ligowych w dniach kiedy grają egzotyczne ligi to nie starczy nam czasu do rozpoczęcią LM i LE z wyłonieniem pucharowiczów stąd taki a nie inny zabieg.

A co do kolejnych edycji to mooże i takie też będą , ale wtedy w mniejszym gronie bo nie ma sensu na poszerzanie uczestników skoro i tak oni olewają konkurs..

Mam pytanie odnośnie podliczania typów w lidze 4. Dlaczego podczas podliczania 7. kolejki mam napisane &quot;błędna para&quot;, przecież napisałem w tym temacie, że się pomyliłem(wstawiłem przeciwnika nie z 7., a 8. kolejki) i prosiłem któregoś z modów o poprawienie. Czekam na odpowiedź.
W tej sprawie pisz do moda który zajmuje się Twoją ligą, w tym wypadku snajper;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Fajnie się bawiłem gdy brałem udział w poszczególnych kolejkach, ale to, że nie mogę brać udziału w zabawie regularnie mnie z niej po prostu wykluczy, bo o ile po pierwszym wo jeszcze walczyłem to przez ostatni weekend, gdy nie mogłem znowu oddać typów straciłem to co uzyskałem i już wszystko jest nic nie warte.
Fajnie się bawiłem, ale to już nie ma dla mnie sensu, bo tracę punkty przez to, że nie mogę oddać typów.
Więc trudno, ale rezygnuję, bo już wiem, że jeszcze nie będę mógł zagrać w kilku kolejkach, nie zostawiłem typów u modów żeby ewentualnie podali, po prostu zawaliłem i się wycofuję.
Jak będą jakieś konsekwencje to trudno.
 
revil 0

revil

Użytkownik
No bo trzeba dokladnie sprawdzac z kim grasz dana kolejke. Nic poprawiane nie bedzie
Hmm...więc powiadasz, że trzeba być nieomylnym...trochę nieładnie z waszej(modow) strony. Podobnie jak wy jestem człowiekiem, a błędy ludziom się zdażają...
Ps. Tak czy siak błędnie zostały podliczone moje punkty w klasyfikacji

Pozdrawiam tych bardziej i mniej wyrozumiałych modow
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Tabela liga nr 4

1 |bufu --| 18-- 66,16
2 |Cineck --| 18-- 41,16
3 |Tomaszc --| 18-- 26,13
4 |michal24088 --| 15-- 75,66

5 |KARTONIK --| 15-- 66,69
6 |Borussia --| 15-- 63,965
7 |tofinek --| 15-- 44,055
8 |joh1989 --| 15-- 40,55

9 |K_ubell_A --| 15-- 38,025
10 |Camillo --| 15-- 33,64
11 |by Grzecho --| 15-- 22,45
12 |Gall --| 12-- 88,125
13 |kris6891 --| 12-- 69,23
14 |Belfast_Boy --| 12-- 45,23
15 |pawlikin --| 12-- 37,32
16 |maciekpoland --| 9-- 39,69
17 |Revil --| 9-- 33,57
18 |kokocz --| 6-- 39,1
19 |Akarin --| 6-- 30,01
20 |lukas15 --| 6-- 27,77
21 |komaro --| 3-- 82,38
22 |Pezio --| 3-- 39,37
23 |Hellraiser --| -3-- 37,48
24 |Pietaszek89 --| -3-- 36,2
25 |Agent00typer --| -15-- 8,76
26 |super_arkadiusz --| -24-- 0


Kolor zielony - Champions League
Kolor niebieski - Liga Europejska


Masz Revil poprawione (ale pozycja Ci wzrosła).
Niestety taki jest regulamin. Ja w jednym typie pomyliłem się i zamiast 2 wpisałem 1 i przez to przegrałem kolejkę i mówi się trudno.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Uwaga dalszy terminarz gier w poszczególnych LIGACH :

10 kolejka 9 września
11 kolejka 12 września
12 kolejka 13 września
13 kolejka 18 wrześńia
14 kolejka 19 wrześńia
15 kolejka 20 września
 
C 0

czesuaw

Użytkownik
a co to za problem samemu podliczyć skoro tak bardzo Ci sie spieszy?

obowiązkowa tabela musi być po następnej kolejce, kiedy pierwsza 8 wejdzie do pucharów
dzis juz czwartek i jak by mi sie spieszylo to juz we wtorek zadal bym to pytanie,
a od co najmniej 2 dni reszte lig jest podliczone, więc fajnie jakby juz i 3 byla podliczona...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A jest Ci to obecnie niezbędne?
Będzie jak skończy się 1 faza konkursu czyli zostaną wyłonieni zawodnicy, którzy zagrają w LM i LE.
Może to być niezbędne dla niektórych co walczą o pozycje premiowane awansem. A ako jest istotne przy tej samej ilości punktów. Co pozwalałoby koledze ocenić szanse na awans.
Ja mu się nie dziwie, że dopytuje się...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Może to być niezbędne dla niektórych co walczą o pozycje premiowane awansem. A ako jest istotne przy tej samej ilości punktów. Co pozwalałoby koledze ocenić szanse na awans.

Ja mu się nie dziwie, że dopytuje się...
Odpowiem słowami adiego:

a co to za problem samemu podliczyć skoro tak bardzo Ci sie spieszy?

obowiązkowa tabela musi być po następnej kolejce, kiedy pierwsza 8 wejdzie do pucharów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom