>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Nie prowadzę tego konkursu więc powiem tylko moje osobiste zdanie: Pomysł buzero nie jest zły ale z tym byłoby później troche zamieszania i znając życie wiele pretensji.
Uważam, że lepiej jest przeciwdziałac niż leczyc dlatego popieram adiolsztyn. W przyszłosci nie byłoby gosci, którzy tylko się zapisują a potem mają konkurs daleko ...
 
k_ubell_a 0

k_ubell_a

Użytkownik
A co w przypadku gdy brakuje mi 3 pkt do Ligi Mistrzow,bo przegralem z kims kto potem sie wycofuje? Na co mi te dopisane pozniej punkty? B nie bede robil przeciez zamieszania zeby zweryfikowac jeszcze raz punktacje i mnie wcisnac do LM. Userzy ktorzy zaprzestana typowania powinni miec zakaz udzialu w innych konkursach, kartke czy jakies inne restrykcje,natomiast dopisywanie pkt chyba mija sie z celem. A juz pomijajac wszystko tak istotna zmiana regulaminu po 8 z 25 kolejek to juz troszke późno. zreszta,jak Panowie czuja ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z mojej strony moge napisac tyle, ze ten temat byl poruszony juz jakis czas temu, gdyz zauwazylismy ten ... &quot;problem&quot;.
Poki co jeszcze nie ma jakiejs decyzji w tej sprawie, ale jest pare opcji.
Jedna prośba, nie piszcie juz postow w stylu &quot;masz racje powinni cos z tym zrobic&quot;, bo to juz dotarlo ???? tylko jak ktos ma na prawde cenna propozycje itp ;) Spam jest tu zbedny ;)
Skorzystam z okazji zeby powiedziec ze 6 i 8 liga podliczone. Jak sa jakeis bledy to jak zwykle prosze o PW i jak komus sie chce tabele robic to tez moze na PW przeslac to wkleje.
 
S 1

stres

Użytkownik
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.
wiem ze to nie miejsce na propozycje ale mam nadzieje ze nikt nie skasuje tego posta bo wg mnie(i nie tylko) to dobra propozycja:
uważam że w naszym konkursie i regulaminie powinna być zmianka odnośnie regularności podawania typów tzn: jak user nie poda swoich typów w co najmniej w 15 kolejkach (może być w 18 - zależy od modteam) jego wszystkie typy nie będą brane pod uwagę a wszystkie pojedynki rozliczane jako przegrane;
dlaczego taka propozycja? otóż uważam że już dużo userów nawet nie wiadomo po co się zapisywali i nie podają typów a wg mnie jeszcze więcej zrezygnuje z podawania typów później jak już nie będą mieli szans na nagrody ; popre to przykładem poniżej:

1. pan x podaje typy regularnie przez pierwsze 14 kolejek jego bilans to: 5 zwyciestwa - 9 porażek czyli 15pkt i brak szans na jakąś nagrodę.
2. panu x już się nie chce grać o samą satysfakcję dlatego do 25 kolejki typów już nie podaje;
3. pan x mimo iz typował tylko 14 kolejek zdołał wygrać 5 razy z panami: q,w,e,r,t,y;
4. a później przegrywał wszystkie swoje pojedynki bo nie podawał typów dając tym samym 11 userom darmowe pkt bez walki;
5. i teraz kulminacyjna sprawa : dlaczego panowie w/w mają być stratni bo przegrali z panem x ktory pozniej wycofał się z rozgrywek i oddał wszystkim userom darmowe pkt bez walki (w rzeczywistości jeżeli jest taka sytuacja z klubami anuluje się wszystkie wyniki z udziałem wycofanego zespółu i nie bierze się go pod uwagę w tabeli - takie sytuacje mają miejsce nawet w środku rozgrywek a my jesteśmy na początku;;)
6. wg mnie powinno się takich userów nie brać pod uwagę a wszystkie wyniki z jego udziałem anulować tak aby koncowa tabela odzwierciedlała fajną zabawę miedzy userami bawiącymi się do końca i podającymi typy do ostatniej kolejki grając o satysfakcję;

uważam że takie powinny być zasady;
niech końcowa tabela odzwierciedla to kto jak typuje i między userami bawiącymi się do końca;
jakis pomysl to jest .... ale widzac zaangazowanie graczy w tym konkursie pod koniec ligi zostanie mniej niz polowa podajacych wyniki do konca.... i co wtedy-trzeba anulowac wiekszosc kolejek? troszke bez sensu

Ale karanie tych co sie zapisuja i nie graja to dobry pomysl. Konkurs przeciez mial duuuze wziecie. Trzebabylo zwiekszyc limit miejsc. A te lobuzyyy, ktore zapisaly sie i nie graja zabraly komus miejsce-bo napewno bylo jeszce wiecej chetnych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jakis pomysl to jest .... ale widzac zaangazowanie graczy w tym konkursie pod koniec ligi zostanie mniej niz polowa podajacych wyniki do konca.... i co wtedy-trzeba anulowac wiekszosc kolejek? troszke bez sensu
Dokładnie. Przecież pod sam koniec jak ktoś nie będzie miał szans to da sobie spokój. Poza tym jeśli ktoś typował i przegrał z takim kimś to oznacza tylko jedno. Był słabszy od niego. Nie potrafił go pokonać i tyle.
Nagle się okaże, że tabela będzie całkowicie inaczej wyglądać. Przecież to byłaby rewolucja.
Nie potrafiłeś wygrać to nie masz punktów. Miałeś szanse. Dla mnie to proste.
Problem to jest. Ale rozwiązanie nie jest proste. I będzie zawsze kogoś krzywdziło. Dlatego skup się na wygraniu meczu bez względu z kim masz mecz i co On później zrobi. To moje zdanie jako uczestnika.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Dokładnie. Przecież pod sam koniec jak ktoś nie będzie miał szans to da sobie spokój. Poza tym jeśli ktoś typował i przegrał z takim kimś to oznacza tylko jedno. Był słabszy od niego. Nie potrafił go pokonać i tyle.
Nagle się okaże, że tabela będzie całkowicie inaczej wyglądać. Przecież to byłaby rewolucja.
Nie potrafiłeś wygrać to nie masz punktów. Miałeś szanse. Dla mnie to proste.
Problem to jest. Ale rozwiązanie nie jest proste. I będzie zawsze kogoś krzywdziło. Dlatego skup się na wygraniu meczu bez względu z kim masz mecz i co On później zrobi. To moje zdanie jako uczestnika.
całkowita racja, umiesz liczyc licz na siebie a nie szukacie punktów na siłe, jak sz kims przegrywasz to znaczy ze miales slabsze typy tylko i wyłącznie ze swojej winy.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Zazwyczaj w jakiś ligach, gdy drużyna się wycofuje każda drużyna dostaje w.o. Niestety tutaj jest to na zbyt dużą skale, także rozumiem. Pisałem do Ass&#39;a i raczej to będzie negatywnie reflektowane i strata punktów będzie liczona, chyba że się coś zmieniło.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nic się nie zmieniło.
Osoby, które przegrały z userami, którzy konkurs olewają nie mają za taki mecz punktów.
Mieliście szansę z nimi wygrać, ale nie wykorzystaliście jej.
Po prostu byliście w danym meczu słabsi, a to co dzieję się z byłym rywalem później to już nie powinno nikogo interesować.
Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mieliście szansę z nimi wygrać, ale nie wykorzystaliście jej.
Po prostu byliście w danym meczu słabsi, a to co dzieję się z byłym rywalem później to już nie powinno nikogo interesować.
Pozdrawiam.
Interesuje to każdego bo jak widac zapisali się a nie podaja typów to coś w tym jest nie tak. Wiem że niektórzy wyżej co pisali mają racje, m.in buzero, ale w tym konkursie nie da rady tak poprostu w chwile zniwelowac wszystkiego i odejmowac punkty, to wywola taki burdel jak w PZPN ???? i nikt nic nie będzie wiedział, a my tego nie chcemy na pewno.

Z tego miejsca mogę obiecac że userzy, którzy notorycznie nie podają typow nie wezmą udziału w następnej edycji Uczty Piłkarskiej i wylądują na CZARNEJ LIŚCIE :!: Częśc userów traktuje ten konkurs jako ciekawą zabawe i tak sądze że jest, a niektorzy robią problemy z wpisywaniem postów nawet, nie czytają regulaminu, czy wkońcu zapisali się a nie podają typów bo zapomnieli o konkursie:-| To jest przykre. Popyt na Konkurs był ogromny , liczba miejsc zostala zwiększona specjalnie z myślą o Was, a niektórzy nie potrafią tego uszanowac. Szkoda ze tak jest.

Wkrótce zostanie opublikowany dalszy terminarz gier w kazdej lidze w temacie z Regulaminem więc tam radze zajrzec jak pojawi się nowy post;)

I jeszcze chciałbym dodac że trwają starania aby wynagrodzic kilku userów, którzy nie zdołają zając miejsca gwarantującego nagrode w danej lidze czy pucharach, ale podają systematycznie typy w każdej kolejce. Warunek do spelnienia to uczestnictwo w 25kolejkach danej ligi i ewentualnie w kazdej rundzie w pucharach, jeżeli user się tam zakwalifkował.
Jeżeli bedzie oficjalne info w tej sprawie zostaniecie poinformowani. Tak tutaj tylko daję info żebyście może mieli to na uwadze ;)
 
M 49

mcflower

Użytkownik
proszę o poprawienie mojego wyniku w 7 kolejce Liga nr 2. Ma być 18.12 a nie 10.06

Robson// Rzeczywiście pomylilem się w liczeniu, poprawione ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
sorry pewnie to juz bylo ale bede szczery nie mam czasu przegladac 17 stron postow... wynika z regulaminu ze 8 osob z kazdej grupy awansuje dalej. a co z reszta? i to po 9 kolejce? to po co rozpiska na 25 kolejek. albo cos jest zle napisane albo czegos nie rozumiem
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
sorry pewnie to juz bylo ale bede szczery nie mam czasu przegladac 17 stron postow... wynika z regulaminu ze 8 osob z kazdej grupy awansuje dalej. a co z reszta? i to po 9 kolejce? to po co rozpiska na 25 kolejek. albo cos jest zle napisane albo czegos nie rozumiem
Osiem osob awansuje do rozgrywek LM i LE a ligi będą trwac nadal.
Tak jak w każdej piłkarskiej lidze.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Ja jeszcze mam pytanie. Do Europejskich Pucharów awansuje 8 najlepszych typerów po 9 kolejkach. Czy miejsce, które zajął w swojej Lidze ma wpływ na rozstawienie lub jego brak w losowaniu np. LM ? Czy to nie ma żadnego wpływu i dobór par w Pucharach będzie kompletnie przypadkowy ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja jeszcze mam pytanie. Do Europejskich Pucharów awansuje 8 najlepszych typerów po 9 kolejkach. Czy miejsce, które zajął w swojej Lidze ma wpływ na rozstawienie lub jego brak w losowaniu np. LM ? Czy to nie ma żadnego wpływu i dobór par w Pucharach będzie kompletnie przypadkowy ?
Na pewno osoby, które będą na 1 miejscach w swoich ligach nie trafią na siebie w jednej grupie LM.
Co do reszty rozstawień to nie jest to jeszcze ustalone i nie wiadomo czy takowe będzie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
czytam poraz 10 i nie mam zielonego pojecia haha
Chyba sobie jaja robisz ...
ROZGRYWKI LIGOWE : (jest 8 lig więc 8 zwycięzców, 2msc i 3msc)
zwycięzcy każdej ligi : 150zł
2msc w lidze : 80zł
3msc w lidze : 45zł
LIGA MISTRZÓW :
Zwycięzca : 250zł
Finalista :150zł
przegrani w 1/2 po 50zł
LIGA EUROPEJSKA :
Zwycięzca : 125zl
Finalista 75zł
Przegrani 1/2 finału po 50zl
Chyba nie trzeba tego tlumaczyc ... -_-
 
macius 0

macius

Użytkownik
Wiem, że trochę późno na takie uwagi, ale nie wydaje Wam się, że wyłanianie najlepszej &quot;8&quot; do Europejskich Pucharów po 9. kolejkach (z 25 do rozegrania) jest zbyt pochopnym rozwiązaniem?
Tym bardziej, że ligi liczą 26 uczestników, a nie jak wcześniej zakładano - 20. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom