>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Specjalnie dla Ciebie napisze to tu po raz kolejny i kolejny ...
- po 9 kolejce robia sie grupy do LM i LE i takie zostaja
- rownoczesnie z LM i LE gra LIGA, ktora ma 25 kolejek
- zwyciezca miejsc 1-3 w lidze uzyskuja nagrode piniezna
Skoro masz 8 miejsce teraz to nie widze czemu nie mialbys grac do konca o miejsca 1-3
I rada taka na przyszlosc czytaj regulamin i temat z nagrodami ... bo rece opadaja ...
Jeszcze raz dla tych co nei zrozumieli - LIGA sie nie konczy teraz, tylko jest walka do konca (25 kolejek) o nagrody pieniezne dla miejsc 1-3 .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ok sorki to chyba czegoś nie kumam heh narobiłem szumu
po 9 kolejce jest awans do LM i LE , te grupy ktore sa juz utworzone moga jeszce sie zminic? np moim awansem do LE bo udało mi sie fuksem dotrzeć na 8 miejsce?
w takim razie kiedy jest ostatnia kolejka by miec mozliwosc jeszcze awansowania? 15?
bo ja zrozumiałem ze jak teraz sa grupy podzielone to juz tak zostanie i nikt juz nie awansuje ani nikt nie spadnie , jezeli zle myslałem to wielkie &quot;przepraszam&quot; no ostro sie zrobiło ;P
Jesteś już po maturze?
Umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na niej WYMAGANA więc albo jej nie zdałeś albo po niej nie jesteś.
Przeczytaj sobie jeszcze raz regulamin, a jak znów nie zrozumiesz napisz o tym tutaj. Wytłumaczymy. Ale proszę, zrozum. To naprawdę nic trudnego !! :-|
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
dobra dobra teraz kumam wsio a tak na marginesie mature mam ale pogubiłem sie bo liczyłem ze po awansach do LM i LE liga sie konczy;) co bedzie dalej to zobaczymy w kazdym razie sorki za wielkie zamieszanie bo heh namieszałem ;)
 
d910 0

d910

Użytkownik
Panowie, nie róbcie sobie jaj... Champions League jest źle rozlosowane, tabela grupy 3 jest fatalnie podliczona, proszę poprawić, bo AKO się w ogóle nie zgadza, ponieważ mam o wiele większe zsumowane niż Dfrugo...
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Miałbym prośbę do moderatorów - moglibyście wrzucić daty kolejnych kolejek w post przed terminarzem każdej ligi ?? Bo tak sobie skacze zawsze do regulaminu żeby sprawdzić kiedy gramy, a tak byłoby wszystko w jednym miejscu.
 
S 1

stres

Użytkownik
Pojedynek pomiedzy stres - misieek007 w 10 kolejce zostal niepoprawnie rozliczony. uzytkownik misieek007 zlamal 1 z glownych punktow regulaminu:

17. Nie wolno podawać identycznych typów jak nasz przeciwnik. Oczywiście może to być to samo spotkanie ale inny typ na ten mecz.
Np. user 1 typuje mecz Milan - Juventus 1, to user 2 może typować Milan - Juventus 2.

Typy stres:
1. Slovenia-Polska 2 2.65
2. Szkocja-Holandia 2 2.1
3. Wyspy Owcze-Litwa over 2,5 gola 1,9
4. Anglia-Chorwacja over 2,5 1.95
5. Wegry-Portugalia over 2,5 2.08
Typy misieek007:
1. Albania - Dania 2 1.62
2. Norwegia - FYR Macedonia 1 1.55
3. Walia - Rosja 2 1.50
4. Anglia-Chorwacja 1 1.62
5. Szkocja - Holandia 2 2.10

Jak widac typ szkocja-holandia zostal powtorzony i ma on wplyw na wynik rywalizacji.Dany typ powinien wiec zostac nieuznany w typowaniu uzytkownika misieek007 jako ze podalem go pierwszy i odjety od AKO. Prosze o poprawe.

by Ass: Zgadza się, poprawione.. ;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Panowie, nie róbcie sobie jaj... Champions League jest źle rozlosowane, tabela grupy 3 jest fatalnie podliczona, proszę poprawić, bo AKO się w ogóle nie zgadza, ponieważ mam o wiele większe zsumowane niż Dfrugo...
Jakie jaja, spokojnie. Jak jest fatalnie podliczona to pewnie cala, a zapewniam Cie ze tak nie jest :] Dfrugo nie podal typow przez 2 kolejki ale wyslal je do pewnego moda ktora zapomnial je wkleic :|
screen
Jego typy nie zostalu podane ale jego ako zostalo wliczone do tabeli, wiec na pewno ma wyzsze od Ciebie ????
7 kolejka (29 sierpnia)
Dfrugo - sonic
1. Boulogne - Auxerre 2 3.25 ⛔
2. Frankfurt - Dortmund 2 2.4 ⛔
3. Naval - FC Porto 2 1.4 ✅
4. Lechia G. v Slask W. X 3.25 ✅
5. Wolverhampton Wanderers - Hull City X 3.30 ✅
AKO : 117.11 Unibet
AKO trafione: 15.01
-------------------------------------------------
8 kolejka (30 sierpnia)
alberto176 - Dfrugo
1. Hertha - Brema 2 2.0 ✅
2. Malaga - Atl.Madryt 2 2.0 ⛔
3. Santander - Getafe X 3.3 ⛔
4. Almeria - Valladolid X 3.3 ✅
5. Groningen - PSV 2 1.75 ✅
AKO : 76.23 Unibet
AKO trafione: 11.55
 
d910 0

d910

Użytkownik
Snajper... najpierw zacznij liczyć, a potem pisz... ja po 4 pierwszych kolejkach naliczyłem u siebie AKO 79,62. Proszę o przeliczenie CAŁEJ ligi od początku do końca.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Snajper... najpierw zacznij liczyć, a potem pisz... ja po 4 pierwszych kolejkach naliczyłem u siebie AKO 79,62. Proszę o przeliczenie CAŁEJ ligi od początku do końca.
To sobie licz, trzeba bylo zglaszac bledy jak byla pierwsza aktualizacja tabeli. Trafiles na kogos mocnego w LM i teraz szukasz na sile bledow innych?
 
d910 0

d910

Użytkownik
Mam rozumieć, że nie chcę Ci się tego poprawić ? Byłem pewny, że jeśli Assitalia powiedział, że tabela po 9 kolejkach będzie zrobiona bez błędów to tak się tak stanie. Naprawdę widzę, że szukasz wymówki i widzę, że z Twojej strony zainteresowanie tym konkursem jest bliskie 0. Jeśli tak powiedz, że nie ogarniasz i się wycofaj się z prowadzenia prosząc tym samym o zastępstwo. Nadal czekam na poprawienie błędu, najlepiej gdyby ktoś zrobił to za snajpera który jak widać jest nie odpowiedzialny.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
11 kolejka 12.09.2009
telprzem - misiek007

1. Raków Częstochowa - Unia Janikowo 1 2,0
2. Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 2 3,50
3. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa X 3,20
4. Hamburger SV - VfB Stuttgart 1 1,95
5. Stoke City - Chelsea 1X 2,80
AKO: 122,30
unibet
bezczelnie skopiowane moje typy... Nie wiem czy to dozwolone, bo różnie moze być interpretowane, ale skoro to jest zabawa to się baw telprzem, a nie typuj na siłe.... Chociaż kolejność trzeba było zmienić, zawsze to inaczej by wygladało :|
 
simons 646

simons

Forum VIP
Grupa 6 i 8 podliczone i tabele gotowe na 9 kolejke.
Zobaczcie czy wszystko gra, bo pozniej bedzie za pozno ????
D910 tabela nie byla zrobiona wczoraj, ewidetnie pisalem zeby sprawdzic czy wszystko gra, bo Mod tez czlowiek i moze sie pomylic. Byla tabela i byl czas na zweryfikowanie, Ty sie obudziles jak juz grupy zostaly zrobione ...
Poza tym nie wiem co sie tak burzysz skoro i tak czy siak jestes w LM ...
EDIT:
Hajduk dzieki za info, zaraz sie sprawdzi ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
bezczelnie skopiowane moje typy... Nie wiem czy to dozwolone, bo różnie moze być interpretowane, ale skoro to jest zabawa to się baw telprzem, a nie typuj na siłe.... Chociaż kolejność trzeba było zmienić, zawsze to inaczej by wygladało :|
Dzięki za info.
Uzytkownik ten dostał ⛔ 15 pkt i czerwoną kartkę, podobnie user jemjogurt za poprzednią kolejkę kiedy skopiowal typy i jeszcze przyznał się do tego w HP.
Co do tych userów mamy pewność bo skopiowali wszystkie 5 typów w identycznej kolejności z i identycznymi kursami dlatego kary są zasłużone.

Dodatkowo, decyzją robsona, telprzem zostaje wykluczony z Ligi Europejskiej a jego miejsce zajmie osoba, która zajęła 9 miejsce po 9 kolejkach. Tą osobą jest jemjogurt, ale z racji tego, że on również kopiował typy, w LE zagra 10 osoba z ligi czyli nikifor.
Prawie jak Polska Ekstraklasa.. :|
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam rozumieć, że nie chcę Ci się tego poprawić ? Byłem pewny, że jeśli Assitalia powiedział, że tabela po 9 kolejkach będzie zrobiona bez błędów to tak się tak stanie. Naprawdę widzę, że szukasz wymówki i widzę, że z Twojej strony zainteresowanie tym konkursem jest bliskie 0. Jeśli tak powiedz, że nie ogarniasz i się wycofaj się z prowadzenia prosząc tym samym o zastępstwo. Nadal czekam na poprawienie błędu, najlepiej gdyby ktoś zrobił to za snajpera który jak widać jest nie odpowiedzialny.
Ja poprawiłem Twój bilans który po 9 kolejkach wyniósl 102,04.
Nie wiem czy to tak ciężko było snajper poprawic i jeszcze nie wiem po co tak odpisywałeś. Rozumiem że nie masz czasu, ale jakiś szacunek się należy skoro wina po Twojej stronie...

Przepraszamy D910 za bląd z naszej strony. W tabeli jesteś na 1msc, ale w LM nic zmieniac nie będziemy bo i tak tam bierzesz udział więc powodzenia na przyszlośc ;)
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Dzieki, Robson. Dostałem kartke i chyba zostałem wyżucony z konkursu bo podałem takie same typy jak inny user. To jest smieszne Własnie wyjezdzam, nie bedzie mnie w sb, ndz wiec musiałem szybko podać typy zeby nie być wyrzuconym z konkursu. ROBSON ogarnij sie, sam nie szukając widziałem juz z 5 razy takie same typy u kilku userów, jakos zaden nie dostał kartki, ostrzezenia nic, a tu TAKIE COŚ!. Jesczze mi pisze ze jestem skonczony, ogarnij sie naprawde prosze Cie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zauwazyles ze ktos kopiowal, trzeba bylo tu o tym napisac.
Miales malo czasu? Trzeba bylo wejsc na strone unibetu wziasc pierwsze z brzegu zaklady i podac je, poza tym to nie wytlumaczenie nie od wczoraj znasz terminarz na najblizsze dni ... Jeden user wyjechal i zostawil u mnie kursy na najblizsze 2 kolejki wiec widac ze jak sie chce to mozna.
A to chyba logiczne ze konkursy, sa po to by sprawdzic umiejetnosci typerskie kazdego z Nas, nie po to zeby sprawdzic czy ktos umie skopiowac i wkleic ...
Ja jeden plagiat zauwazylem i ukaralem, napisalem tutaj, wiec nie mow ze patrzymy wybiorczo, bo to nieprawda.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Nie kazdy siedzi 24h na kompie, nieraz nie ma neta - u mnie nie bylo i udalo mi sie od znajomego na 3sekundy wejsc, nie mialem czasu szukac i tak samo skopiowalem - jakbym nie podal to bym juz sie nie liczyl, wiec troche zrozumienia.. a nie robson pozniej piszesz ze:
Jak się bawisz to się baw normalnie a nie kopiujesz typy .
Szkoda mi takich ludzi , po co się zapisywac jak nie umiesz się zabawic nawet...
jakbym mogl to bym podal wlasne, w regulaminie nic o plagiatowaniu typow nie ma, wiec nie rozumeim dlaczego tak naprawde koniec konkursu.. moze dlatego ze to byl pojedynek z Ass ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie kazdy siedzi 24h na kompie, nieraz nie ma neta - u mnie nie bylo i udalo mi sie od znajomego na 3sekundy wejsc, nie mialem czasu szukac i tak samo skopiowalem - jakbym nie podal to bym juz sie nie liczyl, wiec troche zrozumienia.. a nie robson pozniej piszesz ze:



jakbym mogl to bym podal wlasne, w regulaminie nic o plagiatowaniu typow nie ma, wiec nie rozumeim dlaczego tak naprawde koniec konkursu.. moze dlatego ze to byl pojedynek z Ass ?
Nie, nie dlatego, tylko czekałem aż to napiszesz.
Nie zapominaj, że i tak pojedynek ze mną TAK CZY SIAK przegrałeś więc nie wymyślaj głupot.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie kazdy siedzi 24h na kompie, nieraz nie ma neta - u mnie nie bylo i udalo mi sie od znajomego na 3sekundy wejsc, nie mialem czasu szukac i tak samo skopiowalem - jakbym nie podal to bym juz sie nie liczyl, wiec troche zrozumienia.. a nie robson pozniej piszesz ze:

jakbym mogl to bym podal wlasne, w regulaminie nic o plagiatowaniu typow nie ma, wiec nie rozumeim dlaczego tak naprawde koniec konkursu.. moze dlatego ze to byl pojedynek z Ass ?
hahaha az zal jak takie teksty czytam.
Chyba normlane ze to TY typujesz a nie kto inny za Ciebie, wiec plagiat to plagiat. Jakos 1 osoba ktora dostala punkty ujemne za plagiat nie zaczela szukac wymowek byle jakich tak jak w Waszym przypadku.
Macie jeszcze bezczelnosc pisac o tym jakby to byla normlana rzecz.
Miales czas zeby skopiowac i wkleic, mialbys i zeby napisac 1 typ, cys nie dostal minusa, proste ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom