>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Chciałem powiedzieć, że w 6 grupie , w 3 kolejce mam źle podliczony typ :
Jagiellonia 2 - 0 Slask
Postawiłem na zwycięstwo Jagi i mam ⛔
Pozdrawiam..
//Poprawione, ile mozna pisac ... takie rzeczy NA PW !
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przychlepałem się i informuję, że grupy nr 1 i nr 5 są podliczone wraz z uzupełnionymi tabelami.. ;)

Nie sugerujcie się tym, że nie ma ✅ i ⛔ przy typach. Po prostu bez tego szybciej się liczy, a te znaczki są przecież zbędne bo i tak wszędzie jest podpisane trafione AKO..

W razie napotkania błędów proszę o PW.. ;)
 
d910 0

d910

Użytkownik
Patrząc na tabele grupy którą prowadzi Ass wnioskuję, że to ja powinienem być na pierwszym miejscu w grupie 3, ponieważ w niniejszej grupie zaobserwowałem że po punktach liczy się najwyższe trafione AKO. W regulaminie nie widzę żeby coś było napisano co liczy się po punktach więc proszę o odpowiedź osób odpowiedzialnych za konkurs. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
19. Każdy zwycięzca meczu w kolejce otrzyma 3 pkt, w przypadku remisu bedize to 1 pkt. O wyższym miejscu w tabeli decyduje wyzsze trafione AKO ze wszystkich rozegranych spotkań.

Poczytajcie regulamin zanim powiecie ze czegos tam nie ma ... :kwasny4565:
 
d910 0

d910

Użytkownik
O przepraszam bardzo, rzeczywiście przeoczyłem chociaż czytałem. Więc proszę o poprawienie tabeli.
//Ass sie pojawi, to pewnie poprawi ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
O przepraszam bardzo, rzeczywiście przeoczyłem chociaż czytałem. Więc proszę o poprawienie tabeli.

//Ass sie pojawi, to pewnie poprawi ????
To nie moja grupa. To, że pierwszy post jest mój nie oznacza, że ja podliczam tą grupę.. ;)

Kto podlicza dana grupę możesz zobaczyć po tym kto edytował posta.

W Twojej grupie D910 jest to następujący komunikat:
Ostatnio edytowane przez robson United xD; Dzisiaj o godzinie 10:24

W takim razie prośby o poprawienie pisz do Robsona, najlepiej na PW.

Ja zajmuję się grupami nr: 1 i 5.. :spokodfhgfh:

Pozdr..
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy zakład ht/ft jest zgodny z regulaminem?
W regulaminie nie jest on podany jako jeden z możliwych typów, czyli ma się rozumieć, że jest niezgodny?
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
przez pomyłke w 5 kolejce podałem taki sam typ podwojnie czy jest mozliwosc zastapienie tego typu ... wiem ze to wbrew zasadom ale teraz tak patrze a tu 2 takie same typy ;P
#101 post w liga 4???
 
k_ubell_a 0

k_ubell_a

Użytkownik
Kokocz ja podliczalem 3 kolejke. Masz tam trafiony jeden mecz (PSG po kursie 2,20, a przeciwnik komaro trafil jage (kurs 2) i Bordeaux (kurs 1,42), co daje łącznie 2,84. Kolejke wygrywa chyba osoba z wyzszym trafionym AKO? ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Sa tabele w grupie 8 i 6 .
W grupie 6 by BoCin jakby kto pytal.
Nie liczylem AKO zeby ustalic kto wyzej z tych co maja tyle samo punktow, bo jeszcze sporo kolejek do fazy pucharowej, wiec obecnie to bez znaczenia. Do tego czasu sytuacja sie sporo zmieni wiec szkoda czasu.
Jak jaksi blad to PW
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Kokocz ja podliczalem 3 kolejke. Masz tam trafiony jeden mecz (PSG po kursie 2,20, a przeciwnik komaro trafil jage (kurs 2) i Bordeaux (kurs 1,42), co daje łącznie 2,84. Kolejke wygrywa chyba osoba z wyzszym trafionym AKO? ????
Przeciwnik trafił tylko Jage po kursie 2,00, Bordeux wtedy nie grało...
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Mam pytanie. Szykuje mi się wyjazd i przepadną mi dwie kolejki. Czy jest możliwość żebym podał gdzieś wcześniej typy na te dwie kolejki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom