>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Inna sprawa którą chciałem poruszyć to wprowadzenie &quot;zakazu konkursowego&quot; tzn. zapisywanie tam osób które notorycznie zapisują się do konkursów a następnie nie biorą w nich udziału. Takich osób jest na prawdę sporo.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
W meczu 2 kolejki Ligi nr 8 zostałem podliczony jako zwycięzca, a tymczasem pojedynek wygrał madek. Proszę o poprawienie tego i umieszczenie zmian w tabeli.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
W tabeli oprocz pkt zapisane jest tez najwyzsze trafione AKO, u mnie jest napisane 8 z czyms, a powinno byc 11,27, bo raz mi go calkowicie nie zliczono. Wiem, ze to duperel, ale jest to jednak pewna roznica, ktora mimo wszystko moze miec jakis wplyw w dalszej grze.
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
W tabeli oprocz pkt zapisane jest tez najwyzsze trafione AKO, u mnie jest napisane 8 z czyms, a powinno byc 11,27, bo raz mi go calkowicie nie zliczono. Wiem, ze to duperel, ale jest to jednak pewna roznica, ktora mimo wszystko moze miec jakis wplyw w dalszej grze.
Zostaw już to ;) Po weekendzie będzie już poprawna tabela, teraz wyszła mała (moja) pomyłka przy podliczaniu, i jest trochę zamieszania. W poniedziałek wszystko już będzie ok ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tabeli oprocz pkt zapisane jest tez najwyzsze trafione AKO, u mnie jest napisane 8 z czyms, a powinno byc 11,27, bo raz mi go calkowicie nie zliczono. Wiem, ze to duperel, ale jest to jednak pewna roznica, ktora mimo wszystko moze miec jakis wplyw w dalszej grze.
Tak jak napisał Crowned, po weekendzie pojawi sie juz taka oficjalna tabela i wtedy to poprawimy.. ;)
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
W związku z brakiem czasu i zasadami wykluczającymi sens brania udziału w takim wypadku w konkursie - wycofuję się i życzę wszystkim powodzenia.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Btw tabela z podliczoną sumą ako dla kazdego nie ma sensu do 9 kolejki kiedy to beda przyznawane &quot;miejsca&quot; w pucharze i maja sens TYLKO w przypadku remisow ... wiec po co je teraz robic ?
To tylko strata czasu ... do 9 kolejki i tak zmieni sie tabela, a jak ktos chce wiedziec ile mial sumy ako se sam moze podliczyc :p
Wiec dajcie z tym spokoj ...
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Liga 8. kolejka 5.
postawiłem na under 2,5 w meczu Arsenal - Celtic i niestety nie weszło (3-1), tymczasem zostało mi zaliczone to zdarzenie, lekka pomyłka, która jednak na szczęście nie wpłynie znacząco na wyniki. Pozdro:spokodfhgfh:
Typy 5. Kolejka 25-26 Sierpnia
leon92mielonk vs madek
Notthingham - Middlesbrough Typ: 2 Kurs: 2,20⛔
Leyton - Stoke Typ: 2 Kurs: 2,00⛔
Debrecen - Levski Sofia Typ: 1 Kurs: 2,55✅
Maccabi - Salzburg Typ: X Kurs: 3,30⛔
Arsenal - Celtic Typ: under 2,5 Kurs: 2,08✅

AKO: 77,01
Bukmacher: Unibet
AKO Trafione✅5,30
// Ile razy mozna pisac ... nie wiecie co to PW ? -_-
 
tasiorro 33

tasiorro

Użytkownik
W meczu 2 kolejki Ligi nr 8 zostałem podliczony jako zwycięzca, a tymczasem pojedynek wygrał madek. Proszę o poprawienie tego i umieszczenie zmian w tabeli.
Ze swojej strony gratuluję prawdomówności. Oby więcej takich ludzi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
to samo z ligą numer 7 ;)
Chyba z wrażenia źle mi policzyłeś ako ;)
Mała różnica ale zawsze gdzieś na koniec może się okazać ważne. Jak będę walczył o Ligę Europejską :]
adiolsztyn - Vader 12,75 - 87,45

5 kolejka:
adiolsztyn - Vader
Fiorentina - Sporting Lizbona (0-1) 1 @2.70 ⛔
Apoel Nicosia - FC Copenhagen 1 @2.50
Olympiakos - Scheriff Tiraspol under 1.5 @4.40 ✅
Arsenal - Celtic over 3.5 @2.65 ✅
Leyton Orient- Stoke remis @3.30 ✅


AKO: @259.72
Bukmacher: Unibet
Trafione AKO: @96.19
W sumie: 110.77
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chyba z wrażenia źle mi policzyłeś ako ;)
Mała różnica ale zawsze gdzieś na koniec może się okazać ważne. Jak będę walczył o Ligę Europejską :]

adiolsztyn - Vader 12,75 - 87,45




Trafione AKO: @96.19

W sumie: 110.77
Nie masz racji Vader;)
Kurs na under Olympiakosu jak widzisz wynosi 4,40 a do konkursu max kurs 4,0 więc przez taki współczynnik zostały przemnożone trzy pozostałe typy. Co nie oznacza że trafiłes bodaj najwyższe ako w konkursie na daną chwilę. Przynajmniej ja wyższego nie widziałem lub nie pamiętam
Gratulacje ;)
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Chyba z wrażenia źle mi policzyłeś ako ;)
Mała różnica ale zawsze gdzieś na koniec może się okazać ważne. Jak będę walczył o Ligę Europejską :]

adiolsztyn - Vader 12,75 - 87,45




Trafione AKO: @96.19

W sumie: 110.77
Vader

Kurs max to 4,00 - powyżej tego jest zerowane wlasnie do 4,00 ???? poczytaj regulamin ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom