>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Oczywiscie czekanie moglo by zostac maksymalnie wydluzone do ostatniej kolejki, nie pozniej, bo wtedy juz bylyby ustalane grupy w LM i LE. Nie wiem, taka jest moja propozycja, uczciwszej nie widze, bo skoro ktos przeanalizowal dane spotkanie i je przekladaja to jest to niewatpliwie handicap dla jego przeciwnika. Poddaje to pod zastanowienie ogolu i jesli sa tez tacy, ktorzy sie ze mna zgadzaja niech sie wypowiedza. Ps Oczywiscie jesli taka sytuacja zdarzylaby sie wobec mojego przeciwnika tez nie bylbym zachwycony, ze nasza rywalizacja zostala tak ulatwiona dla mnie, bo wiadomo, ze wieksza uciecha jest, gdy wygra sie po zacietym pojedynku ????
Ten temat nie służy do wzajemnych adoracji.
Administratorzy konkursu już wypowiedzieli się na ten temat dlatego uważam go za zakończony.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Będę miał po taki kursie rozliczone, jeśli wygrają goście, czy jest możliwość poprawienia tego, bo zjadłem cyferki po przecinku ?.
Nie jesteś w grupach, które ja podliczam ale moim zdaniem będziesz mial po takim kursie jaki wpisałeś.

A co do grupy 1 i 5, którymi ja się zamuję to informuję, że najprawdopodobniej podliczę to jutro tak, zeby na kolejną kolejkę już było wszystko gotowe.
Na pewno dziś nie bedzie podliczone.. ;)
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja mam pytanie ( które opisałem też w wątku mojej ligi - 6) ponieważ wczoraj jak stawiałem na Juve to miałem zamiar grac handi -1 tyle że nie wpisałem tego -1 a kurs podałem jak na handi i dopiero dziś zobaczyłem że tego nie dopisałem o czym informowałem przed spotkaniem. Czy ten typ będzie jako kurs 1.00 ( o ile oczywiście wejdzie) czy można to poprawić?
Moja grupa to 6 i przepraszam za kłopot ;/
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
2,66 michal1090 - hanys006 (pomylił rywala 8,29)
hahahah ! To mnie rozwaliło, wpisałem złego rywala i przegrałem ????.
Jakby to wpływało w jakiś sposób na typy . Jak się złą kolejkę wpiszę to też przegrana z góry ?
 
S 0

sonic

Użytkownik
sprawa jest taka:
Jest regulamin, są zasady, trzeba ich przestrzegać, żeby to wszystko trzymało się kupy. Jeśli mod pisze, że trzeba podawać nazwę buka, chociaż wiadomo kto jest sponsorem - to trzeba i tyle. Biorąc udział w konkursie akceptujecie jego zasady więc ich przestrzegajcie. Nie róbmy niepotrzebnego bajzelu.
Ja (chamsko czy nie) też podam jedną rzecz (chociaż na HP pisałem, że nie zależy mi na punktach - teraz zmieniam zdanie). W lidze nr 3. w 4. kolejce przegrałem z graczem o wdzięcznym nicku &quot;czesuaw&quot;. Jednak nie napisał on ani numeru kolejki, ani daty, ani nawet NAZWY PRZECIWNIKA - czyli mnie.
Uwierzcie lub nie, ale jeśli byłby to ktoś z wieloma postami, kogo często na forum &quot;czytam&quot; - podarowałbym. Ale ten człowiek ma postów chyba z 4 - więc się chyb tylko na konkurs zaczepił. I niemiłosiernie mnie denerwuje, że użytkownik, który tylko (w moim odczuciu) chce tylko zgarnąć trochę kasy - nie przesrzega regulaminu - robson united wyraźnie powiedział co musi być napisane.
Także sorry Winnetou, chyba czesuawowi wygrana się nie należy.
Pozdrawiam,
sonic
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
chciałem pogratulować prowadzącym szybkości - bardzo sprawnie wszystko idzie :spokodfhgfh:
dobra jest też zmiana, iż po godzinie 20 w dniu w którym kończy się kolejka można już typować następną - inna spraw że powinno (moim skromnym zdaniem) być też ograniczenie dotyczące godziny i dnia do którego można złożyć typy - dobra by była np. 17 czy nawet 20 dnia rozpoczynającego kolejkę (a ewentualnie jak komuś sporadycznie przydarzyło się opóźnienie prosi o przychylność moderatora - wyjątkowe przypadki - zerwane połączenie, brak prądu etc.)- pytanie &quot;czemu ??&quot;

Mamy sytuację - gracz X mierzy się z Y i kolejka trwa 2 dni &quot;sobota - niedziela&quot;. W sobotę jak wiemy jest bogatsza oferta (więcej meczów) - X dał 4 mecze na sobotę i 1 na niedzielę.
Cwany Y go wyczekał i nos go nie zmylił - X-owi z 4 sobotnich meczów wszedł jeden za 1.45 (pozostali 3 faworyci X-a przegrali) no i został mu 1 typ niedzielny za 1.80 - łącznie X może wygarnąć AKO 2.60 - spryciarz Y stawia 5 meczy (powiedzmy same &quot;banki&quot; czy podpórki) po ok 1.30 (lub 4 za 1.30 i jeden troszkę większy) - wystarczy że wejdą mu te 4 mecze po 1.30 i ma wygraną (oczywiście mogą też nie wejść, ale jak mądrze rozegra typy ma DUŻO większe szanse niż X) - czy jest lepszym typerem ??

Nie, po prostu cwańszym - wiedział że warto wyczekać przeciwnika i znając jego sytuację zbudować kupon kontrujący.Tym sposobem zabija ducha &quot;sportowej rywalizacji&quot; - za to powołuje do życia ducha &quot;żądzy kasy za wszelką cenę&quot;

Zaznaczam, że pisze to z pozycji neutralnej - nie przegrałem takim sposobem żadnej kolejki, a moi przeciwnicy grali &quot;normalnie&quot; i ich wygrana była spowodowana lepszym doborem typów - w ogóle w mojej lidze takie &quot;triki&quot; się nie trafiają, choć bezczelnie przyznam, że sam chowałem takiego &quot;asa w kieszeni&quot; na decydujące starcia - jest to jednak bez sensu i w dużej mierze psuje zabawę - co innego znać typy przeciwnika i kontrować je gdy nie znane są wyniki (mimo iż nie ma to większego wpływu na osiągane wyniki to mimo wszystko uważam, że osoba typująca jako druga ma łatwiej, choć czasem nie - konkurent mógł zgarnąć lepsze typy co przy typowaniu wtorek - środa czy pojedynczy czwartek może mieć znaczenie - tak że są mimo wszystko równe szanse). Inaczej jest gdy wiemy, że przeciwnik się wyłożył i w 5 meczach wystarczy nam trafić śmieszne 2 zł, by mieć kolejkę zaliczoną &quot;in plus&quot;.

Wydaje mi się , że temat warty przemyślenia.

ps. w mojej lidze też sporo osób postawiło dopiero wczoraj - teraz dopiero to zauważyłem - niemniej nie atakuję nikogo &quot;osobiście&quot;, zwracam tylko uwagę na potencjalnie istniejący problem - na razie póki nie ma takiego zapisu w regulaminie każdy Wasz typ jest &quot;czysty&quot; - co nie jest zabronione jest dozwolone - to tak na marginesie, bo pewnie wiele osób zacznie płakać i zarzucać &quot;mądruje się bo wchodzi mu niskie ako&quot; - nie chodzi o zrównanie szans, bo jak zaznaczyłem nie przegrałem przez taką metodę żadnego meczu (ogólnie 1 przegrałem - gratulacje Showtime dobre typy - 5 na 5 ???? )
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Po pierwsze to kolejki na dwa dni są tylko w LM.
Po drugie nikt Ci nie każe podawać typów jako pierwszy
Po trzecie kursy nie są w złotówkach
Po czwarte lepsi typerzy ogrywają buki na ich błędach, dlaczego nie stosować tego tutaj? szanse wszyscy mamy równe
A przy okazji. Można &quot;zostawiać&quot; typy u moderatorów gdy jest się pewnym, że nie będzie możliwości podania ich osobiście (wyjazd, etc.)?
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
1) chodziło mi o przykład i zasadę funkcjonowania &quot;triku&quot; - w jednodniowych też się tak da - gro typów na niedzielę było wrzucanych o 20.40 - 5 minut przed startem Serie A, gdy sporo wyników już znalismy.
2) o mnie się nie bój - mogę typować pierwszy czy drugi - dla mnie to zabawa (od 3 lat gram na pewnym forum na wirtualne punkty w 2 ligi typerów (polska i europejska) i mimo takiej &quot;nagrody&quot; sprawia mi to frajdę - chodzi o zabawę i samą zasadę typowania - jak powiedzmy 100 osób się zaweźmie (tak nie ukrywajmy niektórzy są tu tylko dla tych kilkudziesięciu zł potencjalnej nagrody i w żadnym innym temacie nawet posta nie napisały) to będziemy mieć czajenie do 20.40 i powielanie typów, oraz bałagan - przekoloryzowałem to trochę, ale ludzie nie są w ciemię bici i jak zobaczą, że taka metoda przynosi profity ... dośpiewaj sobie resztę.
3) taak typy nie w złotówkach - mój błąd, ale sensu wypowiedzi nie zmienił - nie wiem czemu tak mam że widząc kurs od razu kojarzy mi się za złotówką (a raczej zarobkiem od każdej postawionej złotówki) ;)
4) wiesz wykorzystać błąd buka, skalkulować surebeta to jedna sprawa, ale zabijać ducha rywalizacji i wprowadzać cwaniactwo to druga sprawa - ja wiem że taki &quot;czający się&quot; wkłada w to dużo wysiłku, musi sprawdzić wyniki, wybrać z pozostałych resztek lepsze typy - tyle że to z zabawą ma niewiele wspólnego (chyba, że źle rozumiem definicję zabawy). Owszem jest to dozwolone, ale ...
Nie ma co się rozwodzić, osoby myślące odmiennie i tak nie będą przekonane tylko stwierdzą &quot;tu chodzi o wygraną&quot; - ok niech będzie, nie można nikogo winić że ma dużo czasu i za wszelką cenę chce wygrać - tylko że w konkursach jak dla mnie liczy się głównie zabawa, a nie wyrachowana kalkulacja i &quot;robot do podboju rynku, Terminator zamiast serca kalkulator ...&quot; ???? - a gając z takim albo trzeba przyjąć jego taktykę albo olać to i nie mieć wyników.
Jest też 3 opcja grać swoje w myśl zasady &quot;dobre typy są dobre, bo są dobre i wchodzą&quot; - i tą drogą podążę, niemniej chciałem zwrócić uwagę na tę sprawę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po pierwsze to kolejki na dwa dni są tylko w LM.
Po drugie nikt Ci nie każe podawać typów jako pierwszy
Po trzecie kursy nie są w złotówkach
Po czwarte lepsi typerzy ogrywają buki na ich błędach, dlaczego nie stosować tego tutaj? szanse wszyscy mamy równe
A przy okazji. Można &quot;zostawiać&quot; typy u moderatorów gdy jest się pewnym, że nie będzie możliwości podania ich osobiście (wyjazd, etc.)?
Z wszystkimi punktami z kolegą się zgadzam :spokodfhgfh:
Przykład podania typów za usera.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1164096&amp;amp;postcount=99
Robson dostał PW z typami. Ale zapomniał ich podać (ajj może nie powinienem tego mówić :p ) więc napisał do mnie smsa, podał co gdzie, jak i podałem typy za slandera.
A na pytanie jaruone kto jest lepszym typerem? Ten co wygrywa pojedynek. Bo wykazał, że potrafił Ciebie ograć. Bez względu w jakich okoliczności jeśli zachował zasady konkursu.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
ok - Vader dzięki za odpowiedź, po prostu tak się zastanawiałem czy tak miało być czy przeoczyliście coś (nie uwzględniliście takiej ewentualności) w regulaminie - skoro można, i wszystkim (oprócz mnie ;) ) pasuje - to git - dostosuję się, wszak znałem regulamin - pomyślałem tylko, że może być to jakieś usprawnienie.
Jak już wspominałem - każdy gra jak mu pasuje, a moją prywatną opinią nie musi się przejmować ;)
Vader// To moja opinia jako uczestnika konkursu. Nie moda konkursu bo nim nie jestem ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
8 grupa podliczona, pozniej zaznacze kto wygrał w terminarzu.
Jak wylapiecie jakies bledy to dajcie znac na PW to poprawie.
6 grupa pozniej bo juz mnie oczy bola ... wydaje sie ze takie podliczanie to nic nie trwa ale mi osobiscie 2 dni w 8mej zajelo 1:41 h nie mowie ze non top podliczam ale ponad godzine na pewno ... takze spokojnie.
Tabela dla grupy 6 bedzie pewnie jak podlicze, a dla 8 pewnie w tygodniu :p tak mysle.
I nie pytac sie kiedy bedzie podliczone, ani nie pisac ze by sie przydalo, bo to ze sie przyda to kazdy wie :p robie jak moge ;]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
takie pytanko.
jeśli mam troszke wolnego czasu to moge przygotować tabele swojej ligi dla moda?:p
Ja zadnego problemu nie widze. Podeślij na PW któremus z modów konkursu i on wrzuci.;)

Niektórzy już tak robią, np LIGA nr 7 jest podliczana przez adiolsztyn i konrad140. Dzięki temu szybciej się wyrabiamy z koksem.
Brawo za inicjatywe;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Prosze do mnie nie pisac PW w sprawach uczty kiedy podlicze itd po na 2-3 zrezygnowalem z prowadzanie tego konkursu. Powody znaja modzi ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
jeżeli modzi by poszukiwali kogoś do podliczania to ja chętny. Mam sporo wolnego czasu, mogę się tym zająć.
 
tasiorro 33

tasiorro

Użytkownik
Na wyniku naszej rywalizacji ten fakt nie zaważy aczkolwiek w pojedynku Robson1416-tasiorro w spotkaniu 4. Palermo-Napoli Typ: Palermo Kurs: 2,10⛔ ty został rozliczony niepoprawnie.
Proszę o skorygowanie.
// poprawione, pisalem zeby takie rzeczy na pw pisac ...
 
rts 55

rts

Użytkownik
Przy podliczaniu ako mojego przeciwnika w tej kolejce tj. JP JP jest błąd zdaje się,że powinien mieć ako ok. 8 a nie 18.Niczego to nie zmienia,ale jak już zauważyłem to wolę tutaj o tym napisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom