>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League V

stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Witam, obstawilem dzisiaj na Neuner w parze z Makarinen , no ale Niemka nie wystartowała. Liczyć to jako zwrot czy przegrana?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie,jest szansa,by ktoś podliczył za mnie bilans końcowy?Podałem wlaśnie ostatni końcowy 5 kupon,podliczyłem 3 kupony,4 jest w grze,muszę uciekać z domku i wrócę w nocy,podliczy ktoś za mnie bilans końcowy,czy muszę sobie sam poradzić??;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jutro zostaną wylosowane pary, dzisiaj nie dam rady już tego zrobić... Par spodziewajcie się ok. 15ej :!: Może wcześniej.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pary rozlosowane, w razie problemów pisać. Z poprzedniej tury Ci co mają nt albo puste znaczy, że ie rozliczyli kuponów bądź też nie typowali.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
1/64 - koszyk nr 5 - Pary 33-40 (30.01 - 05.02)
34. Rivaldinho - Łysy chyba ktoś inny wywalczył awans wg mnie
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Możemy korzystać tylko z oferty Unibet
Chciałbym zwrócić uwagę, że w 1/64 - koszyk nr 1 - para nr 3:
3. n3r0 vs davccio ⛔ 111 : ✅ 25 Awans: davccio
Mój przeciwnik kilkukrotnie podał typy z kursem minimalnym poniżej 1.40, ale mimo to awansował. Proszę o pilne wyjaśnienie tej sprawy! Dziękuję.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Zacznę może od tego iż wiem że to co teraz pisze nic nie da, ponieważ znam Waszą zawziętość i Wasze decyzje są nie odwracalne ale powiedźcie mi czy jeśli nie miałem wczoraj późnym wieczorem internetu i nie zdążyłem podsumować swojego bilansu(tylko ostatniego spotkania) to oznacza że jestem zdyskwalifikowany?? Moim skromnym zdaniem jest to co najmniej dziwne...
 
Do góry Bottom