>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League V

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
jasper, zdicho macie Panowie póki co wszystko przegrane, ponieważ nie uwzględniacie bukmachera w typach.
Albo dobra inaczej... Wszyscy prawie popełniają ten błąd :!:
Od teraz każdy kto nie poda bukmachera ⛔ 100 :!:
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Benek21
wyjęte z regulaminu:
10. Każdy post musi zawierać:
Numer pary oraz kto z kim rywalizuje
numer kuponu/typu
zdarzenie, typ,
kurs oraz w przypadku zakładów kombinacyjnych AKO.
Jeśli zdarzenie jest z mało znanej dyscypliny bądź ligi należny informacje co to za liga czy dyscyplina podać do informacji.
Nic nie ma o bukmacherze, zmieńcie ten post w takim razie od teraz też ???? Dodajcie że musi być nazwa buka : Unibet. I będzie wszystko jasne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 1,3K

jasper

Użytkownik
No właśnie, czytałem regulamin i nie było napisane, że nazwa buka musi być podana, więc nie podawałem. Jakby pisało, to bym i podawał nazwę ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ok. Małe niedopatrzenie. Zwracam honor. Wprowadzę ten punkt dla jasności, ale będzie obowiązywał od kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Następnym razem po prostu na spokojne trzeba się przyjrzeć sprawie, a nie nerwowo &quot;z przyzwyczajenia&quot; minusować kupony/typy, bo z tego co widziałem to bardzo dużo osób na tym by ucierpiało, bezpodstawnie. Pozdrawiam ????
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
W pierwszym poście na drugi typ zapomniałem dopisać Bukmachera ale zaraz cytowałem post niżej poprawiony. Z góry sory :]
 
G 277

geryx

Użytkownik
czy jak podało się typ jutrzejszy w kuponie łączonym i kupon wmoczony już dziś to można jeszcze raz ten typ podać?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
pfff... zapomniałem o punkcie reg wg ktorego minimalny kurs to 1,4 i dalem zdarzenie o kursie 1,37 - mam policzyc przy ako to jako 1,0 (nie odbylo sie jeszcze) czy caly kupon -100?
 
Do góry Bottom