>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League V

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
17. Podajemy jeden typ na dane zdarzenie :!: Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc. :!:
http://forum.bukmacherskie.com/f367/1-64-koszyk-nr-3-pary-17-24-30-01-05-02-a-71470-3.html#post2683139
Mój przeciwnik złamał ten punkt regulaminu niejako się zabezpieczając i typując 3 możliwe rozstrzygnięcia jednego spotkania. Nie wiem jak to ocenią organizatorzy (czy liczymy tylko pierwszy typ na ten mecz a za następne minusy) ale wg mnie coś tu nie halo...
Załatwione. Benek.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Czy jezeli gralem kupon z kilkoma zdarzeniami.. i juz pierwsze z nich zakonczylo sie porazka (Williams) a pozostałe odbeda sie dopiero juro.. to czy moge te nierozstrzygnietete jeszcze zdarzenia uzyc do nastepnego kuponu ? (w koncu poprzedni i tak jest ju przegrany)
Dzieki za odp.
Pzdr, Riva.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak będą losowane kolejne rundy ?? Będą rozstawienia że najlepszy z najgorszym pod względem bilansu punktowego z 1 rundy ??
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pr0Napek:
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot. Możemy oddać dodatkowy 6 kupon/typ. Również w przypadku typu DNB, AH 0.0 etc. jeśli mecz okaże się zwrotem, uczestnik konkursu ma możliwość oddania dodatkowego 6. kuponu. Każdy ma prawo tylko raz podać dodatkowy 6. kupon w przypadku zwrotu, przełożenia spotkania etc. Oczywiście chodzi tylko o single
Pozdrawiam.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
W moim kuponie 4 podałem jeden z typów taki typ jak przeciwnik bo nie zauwazyłem go. Rozumiem że mam podliczyć jako -100 i nie ma mozliwosci zmiany kuponu?
 
Do góry Bottom