>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League V

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zapomniałem rozliczyć ostatni typ...
No nic, moja strata. Szkoda. :sad:
Powodzenia Obserwator (M).
????????????
No nie powiem, niespodzianka miła...;) W sumie to zostałem rozgromiony w tej rundzie:?, ale skoro los się uśmiechnął do mnie, to trzeba teraz wygrać ten konkurs,,,
 
B 2K

borek149

Użytkownik
heh dobry ten regulamin jest :p wszystkie kupony trafiłem zdecydowanie wygrałem, gdzie moj przeciwnik niekonicznie dobrze to skonstruował... wręcz kiepsko ;) ale on przejdzie dalej :] gdyż w tym czasie między ostatnim moim kuponem, a zakończeniem było mało czasu na podsumowanie tego, szkoda że regulaminy zazwyczaj są dla osób uzazleżnionych, które siedzą 24/h na forum, a nie dla osób posiadających większą wiedzę ... trudno ... czas rozliczenia według mnie powinien być dłuższy tym bardziej... trudno regulamin zaakceptowany choć rzeczywiście troszkę kontowersyjny ... powodzenia dla osób walczących dalej ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
borek149, miałeś cały tydzień na podawanie kuponów i akurat wybrałeś ostatni moment na podanie tego finalnego :?: Jakoś zdecydowana większość rozliczyła swoje kupony tuż przed czasem, a niektórzy podali 5 już we wtorek ???? Regulamin ro regulamin, nie jest dla ludzi z uzależnieniem, ani dla tych bez uzależnienia - czytałeś to wiedziałeś w co się pakujesz i trzeba było sobie to inaczej rozplanować skoro wiedziałeś, że nie podołasz rozliczyć do 00:00 ;)

Pozdrawiam.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f367/1-16-grupa-1-pary-1-8-13-02-19-02-a-72181.html#post2709557
Czy istnieje możliwość zamiany spotkania:
18.02.2012; 16:00
Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 1 @1.60
na
18.02.2012; 16:00
Leeds United - Doncaster Rovers 1 @1.65
?
AKO zmieniłoby się na 3.71
Kompletnie zapomniałem, iż w ten weekend jest rozgrywany FA Cup, a podany przeze mnie mecz Newcastle odbędzie się dopiero 25 lutego.
Jeżeli nie da rady, to rozliczam go jako &quot;zwrot&quot; czy &quot;minus100&quot;?
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Te freebety 15 dla ludzi z miejsc 17 - 32 będą wypłacane teraz czy po zakończeniu całego konkursu ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lista z nickami niemal gotowa, jedynie 2 funkcyjne osoby nie dostarczyły mi jak do tej pory danych.
Jeszcze odnośnie zwycięzcy konkursu, gratulacje ;) Twój nick z unibetu zmienil się od ostatniej uczty piłkarskiej? Jeśli nie, to dobrze, bo taki wpisałem na listę.
Pozdro.
 
Do góry Bottom