>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Czy byłaby możliwość , aby któryś z moderatorów/opiekunów konkursu podliczył za mnie kupon #5 jutro w godzinach 22-23 ?? Sa to mecze NFL , które powinny zakończyć się przed godziną 22:00 , ew. z lekkim poślizgiem po 22:00 [parę minut].
Niestety nie będę miał dostępu do internetu od jutra od godzin popołudniowych do wtorku , więc piszę z góry.
http://forum.bukmacherskie.com/f355/1-32-cwiartka-3-pary-17-24-a-64921.html#post2438104
Dzisiejsze mecze College Football powinienem podliczyć jutro z rana
NFL : sports.yahoo.com [wyniki przeważnie sa na tabeli po prawej stronie]
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Może mój przeciwnik podac typ w 3 kuponie ten sam co podal w drugim?? chodzi o Lukasssa, bo nie wiem czy to nie jest oszustwo postawil na dolgopolova w 3 kuponie ten sam typ co mu weszedl w drugim, typy sie chyba nie moga powtarzac...
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Witam!
Wrzuciłem swoje typy w złej ćwiartce
1/32 - Ćwiartka 1 - Pary 1-8
zamiast
1/32 - Ćwiartka 1 - Pary 25-32
Proszę o przeniesienie do właściwego tematu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Rywalizuje z Lukasssem w drugiej cwiartce para 16 , ale chyba on zlamal regulamin bo napisal post po godzinie 17, dokladnie 18:07 dlatego przypominam w razie czego
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ja nie rozumiem tego, szczerze mowiac to jest chore. Jest to chyba konkurs na njlepszych typerow a przechodzi moj rywal poniewaz podalem kupon po godzinie 16tej ???? Pytam, co z tego? Weekend to najlepsza pora do podawania typow i nie rozumiem tego dlaczego w niedziele po godzinie 16 nie mozemy podawac typow? Czemu to sluzy? Wazne aby do 23:00 sie skonczyly i bylo podliczenie...

Pozdrawiam i licze na madre wytlumaczenie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W chwili zapisywania się do konkursu &quot;podobno&quot; zapoznałeś się z regulaminem konkursu. Teraz wiemy, że tego nie zrobiłeś. Weekend to na pewno też sobotę, czyli wczoraj mogłeś podać typy. Weekend to także niedziela do godziny 17 (a nie 16). Po 17 to już końcówka weekendu, gdzie w przeciągu całego weekendu jest najmniej zdarzeń do stawiania. Macie cały tydzień na podanie tylko, albo aż 5 kuponów.
Dla Ciebie chory jest regulamin, który zaakceptowałeś, dla mnie jest chore Twoje marudzenie w tym momencie.
Pozdrawiam i zachęcam do czytania regulaminów...
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Nie chodzi o zadne marudzenie bo ja z porazka potrafie sie pogodzic tylko wolalbym abysmy liczyli typy a nie godzine ;) Chcialem abys podal powod tego dlaczego wymysliles (jesli Ty pisales regulamin) taki punkt o tym mowiacy, a nie zrobiles tego ???? Tak samo dalej mozemy ciagnac, ze typy/kupony liczymy sami czego moj rywal z grupy rowniez nie zrobil w swoim ostatnim kuponie ale to przeciez nie wazne... jak i ogolnym bilansie

Pozdrawiam i zycze powodzenia dalej rywalowi
 
D 27

doggi123

Użytkownik
W chwili zapisywania się do konkursu &quot;podobno&quot; zapoznałeś się z regulaminem konkursu. Teraz wiemy, że tego nie zrobiłeś. Weekend to na pewno też sobotę, czyli wczoraj mogłeś podać typy. Weekend to także niedziela do godziny 17 (a nie 16). Po 17 to już końcówka weekendu, gdzie w przeciągu całego weekendu jest najmniej zdarzeń do stawiania. Macie cały tydzień na podanie tylko, albo aż 5 kuponów.
Dla Ciebie chory jest regulamin, który zaakceptowałeś, dla mnie jest chore Twoje marudzenie w tym momencie.

Pozdrawiam i zachęcam do czytania regulaminów...
tu masz wyjasnienie tego punktu konkursu, przy moim stylu gry znalezienie 5 typow w ciagu tygodnia graniczy z cudem. A tak powaznie to jak znajde 5 po prostu wychodze na mega ✅
Moja sytuacja z dzisiaj: ostatni dzien konkursu jeszcze 3 typy do zagrania a tu okazuje sie ze nie ma nic ciekawego do typowania, wiec przegladam oferte i szukam typow na sile, co jest podstawyowym bledem przy typowaniu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W chwili zapisywania się do konkursu &quot;podobno&quot; zapoznałeś się z regulaminem konkursu. Teraz wiemy, że tego nie zrobiłeś. Weekend to na pewno też sobotę, czyli wczoraj mogłeś podać typy. Weekend to także niedziela do godziny 17 (a nie 16). Po 17 to już końcówka weekendu, gdzie w przeciągu całego weekendu jest najmniej zdarzeń do stawiania. Macie cały tydzień na podanie tylko, albo aż 5 kuponów.
Dla Ciebie chory jest regulamin, który zaakceptowałeś, dla mnie jest chore Twoje marudzenie w tym momencie.
Pozdrawiam i zachęcam do czytania regulaminów...
Wlasnie taki jest regulamin jest jasno napisane nie rozumiem osob ktore sie zapisuja do konkursu nie znajac regulaminu powinni zostac usunieci z konkursu
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Rozumiem, ze popelnilem blad i przegralem pojedynek jednak chce zakonczyc z poprawnym wynikiem i ten wynik co wpisales Marcin_Odra jest bledny. Mam +93j a nie -70j tak wiec prosze o korekte ;) I jeszcze w roli scislosci dlaczego to ja odpadlem skoro rowniez Diuq dopuscil sie zlamania regulaminu nie podliczajac ostatniego kuponu oraz ogolnego bilansu?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Rozumiem, ze popelnilem blad i przegralem pojedynek jednak chce zakonczyc z poprawnym wynikiem i ten wynik co wpisales Marcin_Odra jest bledny. Mam +93j a nie -70j tak wiec prosze o korekte ;) I jeszcze w roli scislosci dlaczego to ja odpadlem skoro rowniez Diuq dopuscil sie zlamania regulaminu nie podliczajac ostatniego kuponu oraz ogolnego bilansu?
Jakiego złamania regulaminu? Nigdzie nie ma w regulaminie kto ma podliczyć bilans. Poprosiłem znajomego bo wiedziałem, że nie będę o tej porze on-line. Ty też mogłeś tak zrobić - tzn ktoś za Ciebie mógł podać dwa typy przed godz 17. Temat jest podliczony - jest, o czasie - jest... Więc o chodzi???
Jakby nie patrzeć na regulamin to Twój bilans był wyższy, wiec gratulacje za wspaniałe typy, pozdrawiam
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam ;)
Przegrałem pojedynek, mimo że uzyskałem lepszy bilans, ale nie zdążyłem podliczyć kuponów, bo po prostu nie byłem w stanie tego zrobić wczoraj. Następna runda jeszcze się nie zaczęła, czy nie moglibyście być trochę elastyczniejsi w sprawach podliczania? Nie każdy ma możliwość zrobienia tego przed 23 w niedziele, tak cały wysiłek konkursowy wielu osób, które uzyskały niezłe bilanse idzie na marne...
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Diuq a &#39;podobno&#39; zapoznales sie z regulaminem...

11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 23 w niedziele.
Nie chce mi sie juz tej sprawy dluzej ciagnac wg. mnie zarowno ja jak i Diuq popelnilismy blad i co w tej sytuacji wypadaloby zrobic nie wiem. Przegrywam to trudno...

Pozdrawiam
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Diuq a &#39;podobno&#39; zapoznales sie z regulaminem..
Oczywiście że zapoznałem się z regulaminem, patrz w temacie Zapisy do konkursu.
- podałem 5 typów/kuponów z kursem minimalnym 1,4
- zrobiłem to do upływu wyznaczonego czasu
- mój bilans został podliczony również w granicach dozwolonego czasu
Koniec, kropka.
 
Do góry Bottom