>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
to &quot;sami&quot; to nie chodzi o to, że ktoś inny nie może za nas tego zrobić. Po prostu, chodzi o to, że modzi tego konkursu nie podliczają, bo by można dostać zajoba że tak powiem. A czy Diuq zrobi to jako Diuq czy zrobi to za niego Rysiek z Klanu, Jurand ze Spychowa czy ktokolwiek inny to nie ma znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Nie chodzi o zadne marudzenie bo ja z porazka potrafie sie pogodzic tylko wolalbym abysmy liczyli typy a nie godzine ;) Chcialem abys podal powod tego dlaczego wymysliles (jesli Ty pisales regulamin) taki punkt o tym mowiacy, a nie zrobiles tego ???? Tak samo dalej mozemy ciagnac, ze typy/kupony liczymy sami czego moj rywal z grupy rowniez nie zrobil w swoim ostatnim kuponie ale to przeciez nie wazne... jak i ogolnym bilansie

Pozdrawiam i zycze powodzenia dalej rywalowi
Skoro to ja wpisałem typy za kolegę to się odniosę do twoich utyskiwań.
Przeczytaj sobie chłopcze jeszcze raz to co pisałeś a ja pogrubiłem w cytacie. Nie marudzisz i umiesz się pogodzić z porażką ? Skomentuje to wymownie: ????
Naprawdę, dalsze twoje posty jeszcze bardziej cię ośmieszają. Bez odbioru.
Aż dziwne że ten cały bajzel tutaj nie został jeszcze skasowany :roll:. Brak słów na takich ludzi, najpierw zgadza się z reg, potem go bezczelnie łamie i jeszcze ma pretensje **** wie o co... Koniec z mojej strony, można śmiało usuwać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gratuluję. Pilnuję swojego interesu, żeby nagle post w niewyjaśnionych okolicznościach nie zniknął.
Pilnuj pilnuj , w sumie nie ma się czego dziwić. Post mógł zginąć , post mógł zostać zeedytowany , ale nie został a zapewniam Cię , że dużo wcześniej widziałem o pomyłce bo zaraz po wysłaniu posta pewien użytkownik przypomniał mi o minimalnym kursie (????)

Potrafię się uczciwie bawić , popełniłem błąd i biorę go na klatę. Pozdro i powodzenia bo pojedynek się jeszcze nie skończył ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
midel 189

midel

Użytkownik
Pilnuj pilnuj , w sumie nie ma się czego dziwić. Post mógł zginąć , post mógł zostać zeedytowany , ale nie został a zapewniam Cię , że dużo wcześniej widziałem o pomyłce bo zaraz po wysłaniu posta pewien użytkownik przypomniał mi o minimalnym kursie (????)
Potrafię się uczciwie bawić , popełniłem błąd i biorę go na klatę. Pozdro i powodzenia bo pojedynek się jeszcze nie skończył ;)
O nic Cię nie posądzam przecież. Napisałem na wszelki wypadek, bo w innym konkursie moderatorzy nie znali regulaminu, więc od wtedy dmucham na zimne.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ty mozesz traktowac to jak chcesz, ale niestety to modzi maja decydujacy glos. W kazdym razie, w Expekcie 1 pilka zalicza mecz, a to Szarapowa skreczowala. W tym przypadku Twoj kupon jest na minus.
Pozdrawiam.
To może uściślijcie w regulaminie. Według ciebie krecz to nie jest przerwanie spotkania?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Wg mnie krecz należy rozliczac tak jak robi to bukmacher.
Wg mnie również, nie mniej regulamin nie jest jednoznaczny, na co zwracam uwagę. W terminologii bukmacherów często krecz nazywają przerwaniem spotkania dokładnie tak, jak jest u was w regulaminie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
mamy paręnaście minut po godzinie 21, zatem macie niespełna godziny. Obiecuję ze o 23 tematy zostaną zamknięte, ale czy zrobie losowanie, tego nie wiem. Kupony podane po 17 od razu zaliczajcie na minus, w przeciwnym razie kartka.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
mamy paręnaście minut po godzinie 21, zatem macie niespełna godziny. Obiecuję ze o 23 tematy zostaną zamknięte, ale czy zrobie losowanie, tego nie wiem. Kupony podane po 17 od razu zaliczajcie na minus, w przeciwnym razie kartka.
losowanie za moment. pojedynki Ola i Konrada rozliczone na plus dla Konrada oraz jose_bastiano zgodnie z 14 punktem regulaminu. Na zasadzie LL w zwiazku z niepodliczeniem bilansów przez dartera oraz jajo przechodzi PokerFace.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
losowanie za moment. pojedynki Ola i Konrada rozliczone na plus dla Konrada oraz jose_bastiano zgodnie z 14 punktem regulaminu. Na zasadzie LL w zwiazku z niepodliczeniem bilansów przez dartera oraz jajo przechodzi PokerFace.

Nie wiem o jakim remisie mowa, bo ja miałem ⛔ 350, a jose_bastiano ⛔ 500
 
pablex 77

pablex

Użytkownik
Nie wiem o jakim remisie mowa, bo ja miałem ⛔ 350, a jose_bastiano ⛔ 500
o takim ze widocznie nie znasz regulaminu ;) typ podales o 17:42...

&quot;ale po prostu posty napisane po godzinie 17 w niedziele, nie będą brane pod uwagę&quot;
 
Do góry Bottom