>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

navent 83

navent

Użytkownik
Jak wyłaniana jest osoba, która zajmie w konkursie 3. miejsce? W regulaminie napisane jest:
1. Konkurs odbywa się na zasadzie drabinki tzn. parami 1/64; 1/32; 1/16; 1/8; 1/4; 1/2 i finał
Czy będzie liczył się bilans ogólny ze wszystkich etapów konkursu? Czy też zostanie rozegrany równolegle do finału pojedynek o 3. miejsce?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
gratulacje dla zwycięzców. Lista zostanie dziś przekazana do Marcina, przepraszam za zwłokę, ale to raczej spowodowane jest faktem, iż są pewne sprawy rodzinne nie do przeskoczenia, a laptopa nie sposób wszędzie zabrać, tak samo jak i pomyśleć o pewnych faktach przyszłościowo. Mam nadzieję, że Expekt stanie na wysokości zadania i na łikendzie będziecie mogli cieszyć się kasą.
Największy bonus o dziwo nie otrzyma zwycięzca, lecz bam, któremu udało się uzyskać najwyższy bilans (1468j w 1/4 finału).
Raz jeszcze gratulacje.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dziękuję wszystkim za fantastyczną zabawę i zdrową rywalizację.
Wielkie brawa dla opiekunów konkursu, którzy bardzo sprawnie ogarniali wszelakie sytuacje z nim związane.

Największy bonus o dziwo nie otrzyma zwycięzca, lecz bam, któremu udało się uzyskać najwyższy bilans (1468j w 1/4 finału).
:oops:
 
navent 83

navent

Użytkownik
Czy mógłby któryś z organizatorów zabrać głos w sprawie bonusów? Czy ich oczekiwać czy odpuścić sobie czekanie? Lista przekazana 4 listopada i na razie żadnego bonusu na koncie nie mam. Expekt ma jakieś &#39;ale&#39;, czy po prostu olał sprawę?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Expekt nie potrafił odczytać pliku z OpenOffice, który u mnie czy u Marcina działał także na zwykłym Microsoft Office... Grubsza sprawa, panowie.
 
Do góry Bottom