>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

dsquared 9

dsquared

Użytkownik
witam
z regulaminu: Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40
a ja podałem taki kuponik:
kupon 1
Bohemians - Dundalk goście strzelą bramkę Tak @1.65 Irlandia Premier League
QPR - Newcastle goście strzelą bramkę Tak @1.35 Anglia Premier League
i moje pytanie
kupon na minus ?
a może można poprawić ? ????
pozdrawiam
Ja dostałem minus na caly kupon. I z tgo co widzę duuuuużo osób dostanie minus, bo w kuponach maja kursy ponizej 1.40 ;/;/
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie można podawac jednego typu na więcej niż jednym kuponie, nawet peFFki
Z tego co kojarzę jeśli 1wszy kupon jest przegrany to w następnym jeśli dany mecz się oczywiście jeszcze nie zaczął to można go powtórzyć ?
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Jest jakiś błąd chyba bo nie ma tematu dla par od 41 do 48 ... Troszkę denerwujące bo kilka typów już przepadło ;/
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie rozumiem, czemu minimalny kurs jest 1,40. Ok, gdy ktoś gra singiel, to mogłoby być 1,40, ale na kuponie? Skoro to kupon to wystarczyłoby ustalić, że np kurs kuponu nie może być niższy niż 1,40 i byłoby dobrze. Jak ktoś chce zrobić kupon z kursów 1,10 to niech robi.. ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z tego co kojarzę jeśli 1wszy kupon jest przegrany to w następnym jeśli dany mecz się oczywiście jeszcze nie zaczął to można go powtórzyć ?
chyba źle kojarzysz, bo w poprzedniej edycji, było tak, ze 1 mecz na 1 kuponie...
Poproszę o wyjaśnienie kogoś z opiekunów, czy tak samo jest w tej edycji ? , bo widzę, że chociażby w mojej grupie mecze są powielane na kolejnych kuponach...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Assitalia, takie były założenia, i tyle. Ja nie jestem tu od regulaminów, dlatego raczej Marcina pytaj, dla mnie to dobrze, bo trzeba się trochę wykazać, bo gdyby nie było minimalnego kursu, to niektórzy by pewnie na ślepo typowali kursy 1.10 jak nie niższe.
Dajmy na to, jest kupon: Real z handi + Legia. Real wygrywa 1:0, zatem handi w koszu. Legię można będzie jednak zagrać w dniu jutrzejszym. Przykład z autopsji, z poprzedniej edycji konkursu.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Poprzednia edycja Ligi Mistrzów była z Bet-At-Home,wiem,bo ją wygrałem,chyba,że mówicie o latach wstecz,ale w tej ostatniej na pewno nie było tak,że były same single,zasady były takie same jak w tej.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
tylko single ?
Mówię o tym, że 1 mecz na 1 kuponie, tzn. że dany mecz można zagrać najwyżej na jednym kuponie, a nie np. na wszystkich 5 kuponach... Z resztą Brooklyn już wyszukał powyżej wypowiedź adqs i właśnie o poprzedniej edycji sponsorowanej przez BAH myślałem, bo we wcześniejszych nie brałem udziału.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mówię o tym, że 1 mecz na 1 kuponie, tzn. że dany mecz można zagrać najwyżej na jednym kuponie, a nie np. na wszystkich 5 kuponach... Z resztą Brooklyn już wyszukał powyżej wypowiedź adqs i właśnie o poprzedniej edycji sponsorowanej przez Bah myślałem, bo we wcześniejszych nie brałem udziału.
Nie wiem kolego no ja kojarzę tego typu konkurs, że jeśli kupon miał3 zdarzenia i np 1wsze nie weszło to mogłem pozostałe 2 na następnym kuponie powtórzyć...Więc sam już nie wiem czy można czy nie można ?
 
Do góry Bottom