>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

C 46

chudinho

Użytkownik
witam
zapisałem się do typera ale mój zapis został usunięty. Nie wiem dlaczego. Czy może mi to ktoś wyjaśnić?

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na przyszłość czytaj regulamin do końca, albo dwa razy:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej*
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym *
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.*
d) nie posiada konta gracza w Expekt
 
C 46

chudinho

Użytkownik
No właśnie jestem tym typem że tylko na konkursy. Dopiero wracam na forum po długiej przerwie. Więc proszę o przywrócenie do konkursu.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To tak nie działa. Działa to tak, że najpierw jeśli Ty jestes aktywny, udzielasz się w działach bukmachersko-sportowych to dopiero wtedy możesz brać udział we wszystkich konkursach.
Zachęcamy do brania udziału w życiu forum a później do udziałów w konkursach.
Pozdrawiam
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Rozumiem, że wszystkich typów, kuponów nie musze podac naraz? ( w regulaminie odpowiedzi na to pytanie nie znalazlem)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Rozumiem, że wszystkich typów, kuponów nie musze podac naraz? ( w regulaminie odpowiedzi na to pytanie nie znalazlem)
Nie musisz.

Uprzedzam pytanie, tematy konkursowe otwarte zostaną w niedzielę po południu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
3.pkt
zamykane w niedziele o godzinie 16 i do tego czasu należy oddać wszystkie typy/kupony
11.pkt
posty napisane po godzinie 17 w niedziele, nie będą brane pod uwagę
Można prosić o wyjaśnienie, która godzina jest ostateczną, bo z poprzedniej edycji wiem, że szczególnie w następnych rundach jest gra na przeczekanie przeciwnika..??
Poza tym sporo osób miało &quot;problemy&quot; z przestrzeganiem owego punktu, więc żeby nie było pretensji poproszę o &quot;zsynchronizowanie&quot; powyższych punktów regulaminu.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Widocznie inni moderatorzy konkursu uznali, że w ostatnim czasie Twoja aktywność na forum nie była na tyle wystarczająca byś mógł w konkursie wystąpić.
Pozdrawiam.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podajemy jeden typ na dane zdarzenie :!: Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc. :!:
A jak jest z umieszczaniem na paru kuponach tego samego zdarzenia oczywiście o tym samym typie (w sensie naszego pewniaczka)? Tak samo jak granie np 5 takich samych singli ? Jest to dopuszczalne, czy nie wzięto pod uwagę?
 
P 5

pih

Użytkownik
Sorki za problem, ale z powodów osobistych nie będę uczestniczył w żadnym konkursie, do których jestem zapisany.
 
Do góry Bottom