>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miałem zapełnioną skrzynkę na PW i od niektórych wiadomości być może niedoszły.

Jak już tak bardzo chciałeś wiedzieć, kiedy zostaną zrealizowane przelewy to mogłeś pisać na gadu.

Tak jak fcbialas napisał, nagrodę na 100% dostaniesz w niedalekiej przyszłości ;)
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
mam problem . wchodzę na forum &quot;żużel&quot; i nie widze tematów tam zamieszczonych . nie mam ich w liscie ignorowanych . co moze byc tego przyczyna ?? pozdro i z gory dzieki za odp.

e: widze ze pablozks mial podobny problem . U mnie juz rozwiazane (pod IE dziala bez zarzutu) . sory za posta
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Wezcie pozamykajcie i pousuwajcie te tematu w Hyde Parku, gdzie jakies szczyle naklaniaja naiwniakow to zarobienia latwej kasy. :roll:
 
M 0

mojo

Użytkownik
Nie zgodze się z tym typem do końca.Trener Maciej Skorża napewno na pożegnianie chiałby wywalczyć jeszcze jedno trofeum ale nie bydzie to takie proste Górniccy czekają na decyzje czy bydom grać w Orange Ekstraklasie czy III lidze praktycznie pewne jest że w nastepnym sezonie bydom grać na trzecioligowym froncie.Wszyscy zawodnicy bydom chili pokazać się z jak najlpeszej strony poniważ bydom musieli po zakończeniu sezonu szukać nowych pracodawców,więc też mają o co grać.Każdy skazywał Górnik na porażke i to wysoką z Legią a tu proszę 2:0 do przodu na Łazienkowskiej można mówić że Legia chciała przegrać ten mecz żeby mieć szybciej urlopy ale to piłkarze Łęcznej mocno im w tym pomogli.W zespole dzisiejszych gości bardzo podobają się:Midzierski,Łabędzki,Niżnik są też młodzi Surdykowski,Stachyra,Sołdecki,Szymanek są głodni sukcesu i moim zdaniem dziś bydzoie ciekawe widowsko ale wydaje mi się że to piłkarze Łęcznej bydom cieszyć się z awansu do finału

Chciałbym zapytać się kogoś czy to jest jakaś gwara regionalna czy coś ?? Bo ja się pierwszy raz spotykam z czymś takim. Jeśli nie to uważam, że osoba rangi moderator nie powinna w ten sposób pisać. Ja rozumiem że nie jest to forum związane z politologią ale są pewne granice. Zresztą sami zobaczcie jak to się czyta i jak to wygląda.

Pozdrawiam :zoltakartka:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie zgodze się z tym typem do końca.Trener Maciej Skorża napewno na pożegnianie chiałby wywalczyć jeszcze jedno trofeum ale nie bydzie to takie proste Górniccy czekają na decyzje czy bydom grać w Orange Ekstraklasie czy III lidze praktycznie pewne jest że w nastepnym sezonie bydom grać na trzecioligowym froncie.Wszyscy zawodnicy bydom chili pokazać się z jak najlpeszej strony poniważ bydom musieli po zakończeniu sezonu szukać nowych pracodawców,więc też mają o co grać.Każdy skazywał Górnik na porażke i to wysoką z Legią a tu proszę 2:0 do przodu na Łazienkowskiej można mówić że Legia chciała przegrać ten mecz żeby mieć szybciej urlopy ale to piłkarze Łęcznej mocno im w tym pomogli.W zespole dzisiejszych gości bardzo podobają się:Midzierski,Łabędzki,Niżnik są też młodzi Surdykowski,Stachyra,Sołdecki,Szymanek są głodni sukcesu i moim zdaniem dziś bydzoie ciekawe widowsko ale wydaje mi się że to piłkarze Łęcznej bydom cieszyć się z awansu do finału

Chciałbym zapytać się kogoś czy to jest jakaś gwara regionalna czy coś ?? Bo ja się pierwszy raz spotykam z czymś takim. Jeśli nie to uważam, że osoba rangi moderator nie powinna w ten sposób pisać. Ja rozumiem że nie jest to forum związane z politologią ale są pewne granice. Zresztą sami zobaczcie jak to się czyta i jak to wygląda.

Pozdrawiam :zoltakartka:
Wygląda to tak że jest to gwara Śląska i nikomu nie możemy zabronić takowej pisowni !
 
S 11

support75

Użytkownik
Tak potwierdzam jest to gwara ślaska.
I można jej zabronić ;-)
Przykład: na maturze bądź języku polskim nie dopuszczalne jest posługiwanie się gwarą.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tak potwierdzam jest to gwara ślaska.
I można jej zabronić ;-)
Przykład: na maturze bądź języku polskim nie dopuszczalne jest posługiwanie się gwarą.
Ale to jest forum , na którym każdy człowiek ma prawo do głosu błąd kolegi co prawda pewnie już go nie powtórzy ale poco szukać teraz dziury w całym.?
 
S 11

support75

Użytkownik
Tak potwierdzam jest to gwara ślaska.
I można jej zabronić ;-)
Przykład: na maturze bądź języku polskim nie dopuszczalne jest posługiwanie się gwarą.
Ale to jest forum , na którym każdy człowiek ma prawo do głosu błąd kolegi co prawda pewnie już go nie powtórzy ale poco szukać teraz dziury w całym.?
Masz oczywiście racje.
Chodziło tylko o to by zwrócić mu uwage, a nie pisac ze nie wolno zabronić w ten sposób pisać. Również jestem ze ślaska i wiem ze nie pisanie gwarą wcale nie sprawia kłopotu nawet jeśli ktoś posługuje się nią na codzień.
Jak możesz zagladnij do tego tematu
http://forum.bukmacherskie.com/temat14175.htm
Pozdrawiam
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Wystarczajaco zrobiles, teraz ktorys z Modow go przeniesie, lub zamknie twoj stary i zalozysz sobie nowy.
 
juvex87 0

juvex87

Użytkownik
Sorry że zawracam komuś głowę ale mam takie pytanko : jak zdobyć rangę typera??-wiem że to jest gdzieś napisane ale nie mogę znaleść.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sorry że zawracam komuś głowę ale mam takie pytanko : jak zdobyć rangę typera??-wiem że to jest gdzieś napisane ale nie mogę znaleść.
W każdym dziale gdzie piszemy analizy masz to na górze. Wystarczy poszukać, a nie pisać głupoty. Już to widze jak nie mogłeś znaleźć. Na bank Ci sie nie chciało :]

Ale prosze... KLIK
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
Czy możnaby coś zrobić z serwerem ;| W weekendy, jak jest osób pełno na forum, często wyświetla mi się błąd typu:

&quot;to many connections to the database, critical error&quot; itp

troszkę wkurzające....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam

Przepraszamy wszystkich za te problemy wynikające ze zbyt słabego serwera. Nie oczekiwaliśmy takiego błyskawicznego rozwoju forum i takiego ogólnego ruchu w tym sezonie. W najbliższym czasie forum zostanie przeniesione na nasz, własny serwer i te problemy zostaną zażegnane. Nie jest to decyzja łatwo, ponieważ koszty nowego serwera są bardzo wysokie, jednak ku potrzebnie należy wprowadzić w takich okolicznościach zmiany.Prosimy o tydzień cierpliwości, góra dwa.

Pozdrawiamy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom