>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
ej co jest grane ?? dlaczego za krecza ludzie podają zastępczy typ ??
przecież krecz rozliczany jest jak BUK czyż nie ??
 
zlotysenat 4

zlotysenat

Użytkownik
Mam pytanie o kolejny mecz Verdasco ktory jes rozpisany o 00:00. Mozna zagrac ? Bo mecz zapewne i tak sie odbedzie juz po polnocy.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
a co w wypadku gdy ja miałem na chardego win wczoraj, a dzisiaj widzę iż mój przeciwnik postawił ten sam typ tylko na dzisiaj ?
Oba typy powinny zostać należycie rozliczone. I ten z wczoraj i ten z dziś.
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
W imieniu i na prosbe Lukashcasha podaje nowy typ w miejsce typu nr 3 Becker - Odesnik

3. 25/02/2010 22:00 Cuevas, Pablo - Ferrer, D typ 1 kurs 4,30


nowe ako: 14,62
Unibet
patrz niżej to cząstka regulaminu
Krecz rozliczany jest tak, jak robi to bukmacher.
chyba regulamin musi być większą czcionką pisany bo co niektórzy słabo go widzą albo po łebkach czytają :grin:
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ale Prasa chyba coś pisał, że jak jest zwrot można dać typ zastępczy. Skoro moderator tak zrobił z dużym stażem na forum to chyba można tak. :zy3ou:
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
przy ZWROCIE można dać typ zastępczy, jeśli jest jakiś meczna dany dzień w ofercie.

Zwrot jest przy kreczy jeśli graliśmy hcp setowy, gemowu, DW czy linię u/o,
takze regulamin regulaminem, poprawki do regulaminu chyba są ważniejsze...a skoro Odesnik nie wyszedł na kort to chyba zwrot?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
wg mnie sensownym rozwiazniem byłoby podawanie oprocz 3 typów na kazdy dzien takze jednego typu zastepczego (rezerwowego), ktory byłby brany pod uwagę w przypadku zwrotu jednego z typów na dany dzień.
 
T 0

trk

Użytkownik
z tego co widze to wygralem juz ze swoim przeciwnikiem 3:0 choc nie jest to jeszcze rozliczone przez &quot;przewodniczacego&quot; II cwiartki :p rozumiem ze teraz juz po porstu nie podaje typow i czekam tak ?
 
porky 104

porky

Użytkownik
z tego co widze to wygralem juz ze swoim przeciwnikiem 3:0 choc nie jest to jeszcze rozliczone przez &quot;przewodniczacego&quot; II cwiartki :p rozumiem ze teraz juz po porstu nie podaje typow i czekam tak ?
No a jest jakaś inna opcja?
Jaki sens ma podawanie typów jak już wygrałeś?
Wystarczy pomyśleć... ????
 
T 0

trk

Użytkownik
No a jest jakaś inna opcja?
Jaki sens ma podawanie typów jak już wygrałeś?
Wystarczy pomyśleć... ????
Świetnie że jesteś taki pomysłowy ale różnie to bywa. Nie mam modemu więc wysłanie posta nie zabiera mi kasy ???? a zawsze lepiej się upewnić jak trochę poznasz życia to zrozumiesz że żyjemy w Polsce a tutaj na wszytko trzba mieć papier pieczątki potwierdzenia i podpisy.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Świetnie że jesteś taki pomysłowy ale różnie to bywa. Nie mam modemu więc wysłanie posta nie zabiera mi kasy ???? a zawsze lepiej się upewnić jak trochę poznasz życia to zrozumiesz że żyjemy w Polsce a tutaj na wszytko trzba mieć papier pieczątki potwierdzenia i podpisy.
Ok, w żadnym razie nie szukam napinki ale patrząc ile dziennie tutaj postów się pojawia i jak błache pytania są stawiane to człowiek lekko się denerwuje już.. W każdym bądź razie powodzenia w konkursie i pozdro.
 
salva 22

salva

Użytkownik
ponowie mam pytanie co jesli postawilem na Verdasco - Monaco dzis po 22, mieli grac o 23:00 i przesuneli mecz na jutro??
rozgrywaja go o godzienie 00:00
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tak,jeżeli tam byla napisana 22 tzn. ze mecz opóźnił sie (deszcz,długo rozgrywany mecz poprzedzający to spotkanie na tym samym korcie)a typ normalnie liczony jako do 3kolejki.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ej co jest grane ?? dlaczego za krecza ludzie podają zastępczy typ ??
przecież krecz rozliczany jest jak BUK czyż nie ??
Napisałem jak jest z kreczami. Jeśli jest krecz przy zwykłym typie 1/2 nie ma typu zaastępczego.
Jeśli typ był na u/o, hcp czy inne DW, to zawsze jest ZWROT i można dac typ zastępczy.
Jeśli ktoś nie zaczął meczu bo ktoś zrezygnował z gry, dajemy typ zastępczy.
 
rts 55

rts

Użytkownik
W pojedynku : Belmondo - RTS (moim) sytuacja ma się następująco - w I-szym dniu wygrał Belmondo, w II-im ja, a w III-cim trafiliśmy takie samo ako. Gramy w kwalifikacjach do 3 zwycięskich dni, więc będzie to policzone jako remis (2-2) i jeszcze jeden dzień więcej na rozegranie meczu do 3 zwycięstw np.(5-2), czy decyduje które ako było większe przed rozegraniem spotkań?
Regulamin się do tego nie odnosi jednoznacznie:
# 7.Osoba, która trafiła wyższe AKO danego dnia, otrzymuje 1 pkt ( za wyjątkiem rozgrywek grupowych, gdzie zawodnicy otrzymują 3 pkt za zwycięstwo, 1 pkt za remis ). Ilość punktów potrzebna do wygrania danej rundy podana jest powyżej.
 
Do góry Bottom