>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Minęły dwa dni konkursu a tu 161 postów. Jakaś tragedia.
Kończymy z poprawianiem postów. Jak widzicie, że macie jakiś błąd, to możecie go poprawić przed rozpoczęciem 1 spotkania na kuponie cytując post i poprawiając w nim to, co jest źle. W innym wypadku poprawek NIE MA.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Minęły dwa dni konkursu a tu 161 postów. Jakaś tragedia.

Kończymy z poprawianiem postów. Jak widzicie, że macie jakiś błąd, to możecie go poprawić przed rozpoczęciem 1 spotkania na kuponie cytując post i poprawiając w nim to, co jest źle. W innym wypadku poprawek NIE MA.
ale to i tak jest bezsensu. Każdy ma opcję podglądu, albo zacznie myśleć albo za to zapłaci, nie wiem że to problem zapamiętać kilka drobiazgów do podania w poście ;/

Do osób z mojej grupy - dzień 1 i 2 będą podliczone w czwartek do 20... przynajmniej będę się bardzo starał żeby tak było ;P
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Eh juz nie moge tego chce zagrac mecz który jest rozgrywany o 4:30 i 17 i co ja poradze ze Unibey nie wystawił jeszcze kursów na spotkanie rozgrywane o 17? Mam siedziec do 4, moze akurat Unibet wystawi kursy na drugie spotkanie. Jak ktos juz wczesniej wpsominał Unibet nie nadaje sie do tego konkursu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ich kursy i unibet w każdym poście są wymogiem sponsora.
Pod względem oferty też wybrałbym kogoś innego. Ale wcale nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto wyłoży taką kasę na tego typu konkurs.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jak w takim razie będzie rozliczany mecz Kubota? Niektórzy dawali te spotkanie na 24 a inni dają na 25... Chyba dla któregoś dnia ten typ będzie nieprawidłowy? Ale dla którego?
 
M 27

mlody160

Użytkownik
Dzień 1
Davey_Watt - mlody160

Davey_Watt

1. 2010-02-23 22:00 Isner, John - Greul, S, - 2 - @ 1,64 ✅
2. 2010-02-23 03:30 Voracova, R - Parmentier 2 @ 1.70 ⛔
3. 2010-02-23 00:30 Gonzalez, Santiago - Schwank, E under 20,5 gema@ 1.75 ✅


Tak zostały ocenione typy mojego przeciwnika w 1 ćwiartce.
W trzecim spotkaniu nastąpił błąd ponieważ mecz zakonczył się wynikiem 7:6, 7:6 i wychodzi że jest ponad 20,5 gema, a dokladnie jest 26 ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jak w takim razie będzie rozliczany mecz Kubota? Niektórzy dawali te spotkanie na 24 a inni dają na 25... Chyba dla któregoś dnia ten typ będzie nieprawidłowy? Ale dla którego?
Napisaliśmy, że jeden jedyny raz uznamy ten mecz, Isnera również, na obie daty, bo bylo spore zamieszanie.
 
mati11100 0

mati11100

Użytkownik
Ja tylko z taką sprawą, że mój rywal drugi dzień nie oddał typów, a o ile się nie mylę to w tej pierwszej edycji, jak miała miejsce taka sytuacja, to był koniec rywalizacji. Więc nie wiem czy mam stawiać 3 dzień czy już nie (no bo poza tym mecz Chardego został przeniesiony na dzisiaj, no ale w moim przypadku chyba to nie ma znaczenia, bo pozostałe spotkania trafiłem).
 
M 0

marecki81

Użytkownik
pytanie
25.02.2010 17:00 Baghdatis v Berrer | Typ: Over 22.5 @ 1.75

Jezli przeciwnik dał typ jak wyzej, rozumiem ze under, badź zwycięstwo któregos z zawodników można zagrac?
 
porky 104

porky

Użytkownik
25.02.2010 17:00 Baghdatis v Berrer | Typ: Over 22.5 @ 1.75

Jezli przeciwnik dał typ jak wyzej, rozumiem ze under, badź zwycięstwo któregos z zawodników można zagrac?
Oczywiście, nie możesz grać tylko tego samego typu.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
25.02.2010 17:00 Baghdatis v Berrer | Typ: Over 22.5 @ 1.75

Jezli przeciwnik dał typ jak wyzej, rozumiem ze under, badź zwycięstwo któregos z zawodników można zagrac?
Kolejna osoba ktora nie przeczytala regulaminu... :zoltakartka::?

Tego typu pytania powinny byc karane
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Moja rada jest taka - niech nikt na pytania na które odp jest w regulaminie, nie odpowiada. Może to w końcu przyczyni się do jednorazowego przeczytania regulaminu:|
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Widze że powtarza sie sytuacja z poprzedniej edycji... tak samo masa problemow.
Najbardziej nie precyzyjne są godziny meczy. Ciekaw jestem jak zostanie mi policzony Chardy, wczoraj miał grać jednak zostal przesunięty na dzisiaj:|
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
6.W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później. Czyli &quot;Szardi&quot; grający dziś o 19(jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem)będzie normalnie zaliczony(z czego sie ciesze)
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
W razie czego zeby nei bylo problemow przy podliczaniu to swoje typy na dzien 3 zamiescilem na stronie 5 w swojej cwiartce.. Pisze to bo, pozniej sporo osob podalo typy na dzien 2 i zeby nie bylo problemow :jezora:
 
baz 25

baz

Użytkownik
6.W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później. Czyli &quot;Szardi&quot; grający dziś o 19(jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem)będzie normalnie zaliczony(z czego sie ciesze)
a co w wypadku gdy ja miałem na chardego win wczoraj, a dzisiaj widzę iż mój przeciwnik postawił ten sam typ tylko na dzisiaj ?
 
Do góry Bottom