>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W pojedynku : Belmondo - RTS (moim) sytuacja ma się następująco - w I-szym dniu wygrał Belmondo, w II-im ja, a w III-cim trafiliśmy takie samo ako. Gramy w kwalifikacjach do 3 zwycięskich dni, więc będzie to policzone jako remis (2-2) i jeszcze jeden dzień więcej na rozegranie meczu do 3 zwycięstw np.(5-2), czy decyduje które ako było większe przed rozegraniem spotkań?
Regulamin się do tego nie odnosi jednoznacznie:
żaden regulamin nie zastąpi umysłu:?
 
salva 22

salva

Użytkownik
regulamin to regulamin
zasady to zasady
wiec dostane pewnie za dzien 4 wszytkie typy nieuznane bo nie napisalem w jakim bukmacherze gram, ale po co to pisac skoro sie musi stamtad brac kursy.
Ten punkt dla mnie w regulaminie jest smieszny,ale godze sie z moja porazka
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
regulamin to regulamin
zasady to zasady
wiec dostane pewnie za dzien 4 wszytkie typy nieuznane bo nie napisalem w jakim bukmacherze gram, ale po co to pisac skoro sie musi stamtad brac kursy.
Ten punkt dla mnie w regulaminie jest smieszny,ale godze sie z moja porazka
wymogi sponsora

W pojedynku : Belmondo - RTS (moim) sytuacja ma się następująco - w I-szym dniu wygrał Belmondo, w II-im ja, a w III-cim trafiliśmy takie samo ako. Gramy w kwalifikacjach do 3 zwycięskich dni, więc będzie to policzone jako remis (2-2) i jeszcze jeden dzień więcej na rozegranie meczu do 3 zwycięstw np.(5-2), czy decyduje które ako było większe przed rozegraniem spotkań?
Regulamin się do tego nie odnosi jednoznacznie:
po 1 kolejce 1:0
po 2 2:1
po 3 3:2
3 = awans :|
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Proszę o poprawę w moim poście na dzień 4 podałem typ &quot;Djokovic -&quot; Nie dopisałem &quot;-1,5&quot; Bardzo proszę o poprawę.
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Dzień 4

gras197 - Pladi

gras197

1. 26.02.2010 11:30 Dementieva, E-Rybarikova, M Dementieva, - 1,5 1,35
2. 26.02.2010 16:00 Baghdatis, M - Djokovic, Novak Djokovic, Novak -1,5 1,98
3. 26.02.2010 11:00 Melzer, Jurgen-Jużny, M 2 1,58
Ako: 4,22

Unibet
Tak ma być.
 
R 0

radek1234500

Użytkownik
Dzień 4:

6. radek1234500 - Pietaszek89

radek1234500:

1. 26.02.2010 16:05 Baghdatis, M-Djokovic, Novak Over 9,5 gema - 1 Set @1.7
2. 26.02.2010 17:00 Becker, Benjamin - Nieminen, J 2 @ 1,80
1. 26.02.2010 22:00 Suarez-Navarro, C - Hercog, P 1 @ 1.65

Ako:
Ako trafione:

Unibet
Ako:5.05 przepraszam za kłopoty ale zapomniałem wpisać ako
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
Taka mała poprawka

Podałem typy na 4 dzień ponieważ myślałem , że prowadze 2-1 ale się pomyliłem, moja nieuwaga. Przepraszam za zamieszanie ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Glaczego III Cwiartka nie jest podliczona? moj przeciwnik nie typuje, WO jest czy mam typowac dalej?
Bo nie tylko konkursem żyje. Mam pracę, dziewczynę i znajomych. A i tak zajmujecie mi dziennie ze 4h wliczając 50 PW i podliczanie. A na forum ma też inne obowiązki.
Wiecie że gracie do 3 pkt, każdy wie co weszło rywalowi a co nie. Więc może brak plusów i minusów jakoś przeżyjecie jeden dzień.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
IV ćwiartka nie liczona od dwóch dni, całkowicie nieprzejrzysta sytuacja.
ile ty masz lat? nie potrafisz mnożyc czy w czym jest problem? nie wiem...ale może jak zdejmiesz te okulary to będzie bardziej przejrzysta
 
G 277

geryx

Użytkownik
powtarzam pytaanie kolegi kilka postów wcześniej, kiedy startuje next runda?, jak Ty Prasa tez szanuje swój czas,wolałbym co kilka godzin nie musiać sprawdzać, wrzucili /nie wrzucili rozpiski na 2 rundę (zakładając oczywiście że psim swędem awansuje:).
 
Do góry Bottom