>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prof 11,7K

prof

Użytkownik
Sory prof ale mogłeś sie wykazać w walce,w sobote.Ty nie trafiłeś żadnego typu,ja te dwa co podałem były trafne,ale dostałem mimo to ako=0.Więc nie rób z siebie ofiary i przyjmij porażke.Pozdro
Godze sie z nieuczciwa porazka ;) I co z tego ze nietrafilem zadnego typu jezeli ty zlamales regulamin. Ja sie go trzymalem i podawalem caly czas jako pierwszy typy.Mogles podac wczesniej typy mialbys wiekszy wybor ale nie bo ty czekales na rozwiazanie mojego typowania :] Zobaczyles ze nic nietrafilem to poczules sie zapewnie.Zreszta Prasa napisal ze trzeba trzymac sie regulaminu.
_______________________

Hajduk odpadl w podobny sposob ale dziwnym trafem zostal wylosowany jako lucky looser. Chlopak ma Szczescie ?;)


powodzenia w dalszej grze....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Godze sie z nieuczciwa porazka ;) I co z tego ze nietrafilem zadnego typu jezeli ty zlamales regulamin. Ja sie go trzymalem i podawalem caly czas jako pierwszy typy.Mogles podac wczesniej typy mialbys wiekszy wybor ale nie bo ty czekales na rozwiazanie mojego typowania :] Zobaczyles ze nic nietrafilem to poczules sie zapewnie.Zreszta Prasa napisal ze trzeba trzymac sie regulaminu.
_______________________
Hajduk odpadl w podobny sposob ale dziwnym trafem zostal wylosowany jako lucky looser. Chlopak ma Szczescie ?;)

powodzenia w dalszej grze....
Prof, wiążą mnie z Hajdukiem takie same koneksje jak i z Tobą czyli zerowe. Więc nie rób teorii spiskowej, po prostu Cię nie wylosowałem tylko Skwarito i koniec tematu.

btw. Tak jak mówiłem, optymistycznie wpisywaliście te typy. Minusów nastawiałem ze 20 za złe daty;]
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
I co z tego ze nietrafilem zadnego typu jezeli ty zlamales regulamin.
Swoją drogą ten punkt o trzech meczach obowiązkowych to głupota. Pierwszy raz widzę, by w takich turniejach nie można było postawić tylko jednego bądź dwóch typów. Ktoś naprawdę może nie mieć dostępu do neta przez jakiś czas, a kiedy już wraca zostają dwa mecze. I dostaje 0 pkt, bo brakło jednego typu?
No nic, trzeba się z tym najwyraźniej pogodzić :]
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
wojtek10611 - Adizg
wojtek10611
1. 02.03.2010 03:15 Zakopalova Klara (CZE) vs. Medina Garrigues Anabel (ESP) - over 20,5 - 1.90
2. 02.03.2010 18:00 Cornet Alize (FRA) vs. Zahlavova Strycova Barbora (CZE) - DW 2:0 - 2.72
3. 02.03.2010 10:30 Recouderc Laurent (FRA) vs. Kravchuk Konstantin (RUS) - 1 - 1.53
ako: 7,91
DOXXBET
wojtek10611 - Adizg
Adizg
1. 02.03.2010 17:00 Szavay - Georges Typ: 1 @1,54
2. 02.03.2010 02:00 Safarova - Coin Typ: Under 18,5 @1,86
3. 02.03.2010 17:00 Cornet - Zahlavova Strycova Typ: 1 @1,72
AKO: 4,92
Unibet
prawda że typy są kolizyjne ???? ? ja dałem pierwszy na zwycięstwo 2:0 Cornet kolega dał po prostu zwycięstwo Cornet czyli praktycznie to samo.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
btw. Tak jak mówiłem, optymistycznie wpisywaliście te typy. Minusów nastawiałem ze 20 za złe daty;]
Od 1 rundy turnieju głównego typy można również brać od bukmachera DOXXBet.
Co więcej, zaraz po OOP liczą się godziny, które są w DOXXbecie. Oni zawsze mają wszystkie spotkania o prawidłowych porach.
Wszystkie typy muszą pochodzic od jednego bukmachera.
1 runda startuje we wtorek 02.03.2010.
w moim typie na Vinci w poscie:
http://forum.bukmacherskie.com/f211/turniej-glowny-i-runda-ii-cwiartka-42053.html#post1490779
wczoraj jeszcze była godzina 18 dzisiejszego dnia (w doxxbecie), dzisiaj zostalo to przesuniete na 3.30 dnia nastepnego, wg tego co jest w regulaminie wg mnie powinna sie liczyc data w momencie podawania typu a nie po jego przesunieciu...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
A przeczytaj dokladnie to co sam cytujesz: ZARAZ PO OOP liczą sie godziny z doxx. A poza tym chce zauważyć ze akurat wczoraj to wszystkie mecze zaplanowane byly na 18
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
A przeczytaj dokladnie to co sam cytujesz: ZARAZ PO OOP liczą sie godziny z doxx. A poza tym chce zauważyć ze akurat wczoraj to wszystkie mecze zaplanowane byly na 18
No wlasnie, wczoraj wszystkie mecze byly zaplanowane na 18, a skoro dzisiaj do domu wrocilem dopiero o 19 to musialem typowac wczoraj.
Skoro byly pierwotnie zaplanowane na 18 to chyba powinny byc tak liczone? Bo jak ktos nie ma dostepu do internetu w trakcie dnia i chce podac typy wczesniej to ma liczyc na szczescie, ze akurat ten typ zostanie rozegrany wczesniej a nie pozniej?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No wlasnie, wczoraj wszystkie mecze byly zaplanowane na 18, a skoro dzisiaj do domu wrocilem dopiero o 19 to musialem typowac wczoraj.
Skoro byly pierwotnie zaplanowane na 18 to chyba powinny byc tak liczone? Bo jak ktos nie ma dostepu do internetu w trakcie dnia i chce podac typy wczesniej to ma liczyc na szczescie, ze akurat ten typ zostanie rozegrany wczesniej a nie pozniej?
Jak moga byc wszystkie mecze zaplanowane na 18. Oi tak piszą, bo pierwsze mecze zaczynają sie o 18, a o pozostałych nic nie wiadomo odzień wczesniej...
\Liczy sie OOp. Dzień wczesniej nigdy nie wiadomo, o której będą mecze. Pisałem wczoraj w tym temacie, że dziwią mnie wasze typy na nastepny dzień, bo połowa meczów się nie odbędzie....
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ale wiesz... Jeżeli mecz zaplanowany jest jako np. 3 na danym korcie, to wiadomo, ze nie zacznie sie o 18 tylko np. o 22. Najlepiej patrz na OOP na oficjalnej stronie turneju a jak nie to polecam tennisexplorer. A i niech jakis moder zajrzy do typów dnia bo niektórzy robia tam burdel w temacie.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
widać, że Moderator może cuda zdziałać ???? zapewne jakbym nie zauważył, że dał typ zastępczy uznał by to za prawidłowe !!! a, że zauważyłem to post usunął !!!
przykry jest fakt, że MOD jest na innych prawach w konkursie, niż USER ????
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ty. Bo nie trafiłes niby nic, ale on Wogole nie typowal. Poza tym i tak chyba nawet za nietrafiony typ tj. kurs 1. A 1&gt;0 ????
 
Do góry Bottom