>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Odpadłem przez to, że podałem tylko(choć w tym przypadku powiedziałbym, że aż) 2 typy. Miałem dostęp do kompa tylko rano i wieczorem, gdy wróciłem. Także zatypowałem ile mogłem. 3 typ nie może być po prostu liczony po 1,0? Co miałem Ferrera z Ferrero podać, który był na next dzień i byłoby wpisane &quot;zły dzień&quot;, ale przynajmniej reszta typów zaliczone? Znowu przez jakąś błahostkę odpadać? :| Podałbym z chęcią 3 typ, ale na 2 razy jak mogłem być w tym dniu takiej oferty niestety nie było.
Problem w tym, że o 12 były nawet 4 typy na ten dzień do podania...
Wiem, że to trochę kontrowersyjne, ale musimy się trzymać regulaminu. 3 typy to 3 typy...
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
1. Wszystkie 3 typy muszą być z jednego buka? Czy mogę np. podać 2 z doxxbetu + 1 z unibetu?

2. Pary kolejnych rund są ustalane wg jakiegoś algorytmu czy ktoś to losuje? Pytam z ciekawosci.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
2. Pary są ustalane wg drabinki
1. Zaraz dopiszę do regulaminu, że z jednego bukmachera bierzemy typy.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
wylosowałem 4 Lucky Looserów : Assitalia, Hajduk, Leyton1 i peter2903. Z tej samej czapki co drabinki:|
Pokażcie, że zasłużenie dostajecie drugą szansę ????
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Przepraszam ale w regulaminie nic nie pisalo ze w przypadku remisu osoba ktora awansuje jest wylosowywana.Prasa dodales ten punkt dzisiaj wiec powinien on dopiero obiazywac od kolejnej rundy . W cwiarce nr 3 moj pojedynek zakonczyl sie wynikiem 3:3 &quot;Skwarito - prof 3:3 ( drogą losową awansował dalej Skwarito )&quot; by prasa Niezgadzam sie z tym i chcialbym rozegrac dogrywke.Akurat dzsiaj jest wolny dzien bo 1 runda nowej fazy turnieju rusza dopiero jutro a wiec jest jest czas by wspominana dogrywke rozegrac.
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Musze przyznać rację Prof , troszkę nie sprawiedliwe to jest że o tym kto awansuje decyduje losowanie , tym bardziej że jeszcze 4 innych użytkowników dostało 2 szansę przegrywając pojedynek a Prof nie przegrał a odpadł.
Tylko moja taka opinia
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
wylosowałem 4 Lucky Looserów : Assitalia, Hajduk, Leyton1 i peter2903. Z tej samej czapki co drabinki:|

Pokażcie, że zasłużenie dostajecie drugą szansę ????
Wspomniane osoby przegraly a ja zremisowalem i to ja powinienem ewentualnie zajac miejsce jednego z lucky &quot;looserow&quot;.Wkoncu nie przegralem bo moj pojedynek zostal nierozstrzygniety wiec bardziej zasluguje na to.Troche to niesprawiedliwe :;/:
 
pumass 0

pumass

Użytkownik
popieram to co napisał prof ... niesprawiedliwe to jest ...

a jesli chodzi o lucky looserow to moim zdaniem powinno sie wybrac te osoby ktore przegraly 3-2 i mialy w calych kwalifikacjach najwieksze AKO
 
skwarito 19

skwarito

Użytkownik
Przepraszam ale w regulaminie nic nie pisalo ze w przypadku remisu osoba ktora awansuje jest wylosowywana.Prasa dodales ten punkt dzisiaj wiec powinien on dopiero obiazywac od kolejnej rundy . W cwiarce nr 3 moj pojedynek zakonczyl sie wynikiem 3:3 &quot;Skwarito - prof 3:3 ( drogą losową awansował dalej Skwarito )&quot; by prasa Niezgadzam sie z tym i chcialbym rozegrac dogrywke.Akurat dzsiaj jest wolny dzien bo 1 runda nowej fazy turnieju rusza dopiero jutro a wiec jest jest czas by wspominana dogrywke rozegrac.
niesprawiedliwy to był ten remis, bo były w ofercie tylko dwa mecze wiec dwa typy podałem...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wspomniane osoby przegraly a ja zremisowalem i to ja powinienem ewentualnie zajac miejsce jednego z lucky &quot;looserow&quot;.Wkoncu nie przegralem bo moj pojedynek zostal nierozstrzygniety wiec bardziej zasluguje na to.Troche to niesprawiedliwe :;/:
Na tym polega losowanie lucky looserów. Nikt nie mówi że to jest sprawiedliwe...
Jest punkt w regulaminie mówiący co jest w wypadku remisu w fazie play-off
popieram to co napisał prof ... niesprawiedliwe to jest ...
a jesli chodzi o lucky looserow to moim zdaniem powinno sie wybrac te osoby ktore przegraly 3-2 i mialy w calych kwalifikacjach najwieksze AKO
Czy ( dajmy przykład Polaka ) ktoś liczył liczbe ugranych przez Kubota gemów w turnieju w Berlgradzie, gdzie jako Lucky Looser doszedł do finału? Nie. Po prostu wylosowali go spośród wszystkich przegranych w kwalifikacjach.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
bo go dopisales rano.....
W regulaminie pisanym pierwotnie był, jednak straciłem plik i ostatecznie poprawiałem stary. Dlatego ten punkt umknął. Ale tak miało byc od początku.
Prof, nie narzekaj, next time powalczysz. Kiedys w Pucharze UEFA też losowali kto przejdzie dalej i nikt nie płakał nad swoim losem ;|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chciałem tylko powiedzieć, że strasznie optymistycznie dajecie te typy na jutro. Połowa z nich będzie na minus, bo będą wg OOP to mecze środowe...:|
Ale jak chcecie.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
W regulaminie pisanym pierwotnie był, jednak straciłem plik i ostatecznie poprawiałem stary. Dlatego ten punkt umknął. Ale tak miało byc od początku.

Prof, nie narzekaj, next time powalczysz. Kiedys w Pucharze UEFA też losowali kto przejdzie dalej i nikt nie płakał nad swoim losem ;|
Przeciez mozna rozegrac dogrywke ktora bedzie sprawiedliwa dla wszystkich.Jest kilka meczy dzisiaj z WTA Monterey a wiec niebylo by problemu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jak się zgodzi Skwarito zagrajcie sobie dogrywkę prywatnie i jutro najwyżej zrobię zmianę. Jeśli nie to nie.
 
skwarito 19

skwarito

Użytkownik
Sory prof ale mogłeś sie wykazać w walce,w sobote.Ty nie trafiłeś żadnego typu,ja te dwa co podałem były trafne,ale dostałem mimo to ako=0.Więc nie rób z siebie ofiary i przyjmij porażke.Pozdro
 
rts 55

rts

Użytkownik
Mam pytanie do Ciebie Prasa, czy jest szansa, że jutro pojawi się więcej spotkań w ofercie lub będzie ona powiększona o kombinacje zdarzeń do meczów, które już są w ofercie? Pytam, bo teraz widzę, że większości przedstawionych spotkań nie ma możliwości kombinacji typu gemy itp., lub istnieje szansa, że mogą odbyć się w środę...
 
Do góry Bottom