>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Spotkania Errani i debelek Pavlyuchenkovej wg OOP startują o 24:00, wg DOXX o 23:55. W związku z tym, że spotkań na dziś jest dość mało, uznamy że 23:55 jest godzina startu.
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Świetni jestescie....
Pierwszy raz nie napisałem bukmachera i odrazu 1.00 , czy to aż takie ważne?
Po 2 pisałem odrazu p otym do jednego z adminów na gg ponieważ na forum nie mogłem bo mi stronka nie chodziła od wczoraj południa do dziś rana...
Widzę że w tym konkursie nie liczy się że wygra ten co się zna lub ma pojęcie tylko ten który dobrze pisze posty ;p
Powodzenia ????
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Świetni jestescie....
Pierwszy raz nie napisałem bukmachera i odrazu 1.00 , czy to aż takie ważne?
Po 2 pisałem odrazu p otym do jednego z adminów na gg ponieważ na forum nie mogłem bo mi stronka nie chodziła od wczoraj południa do dziś rana...
Widzę że w tym konkursie nie liczy się że wygra ten co się zna lub ma pojęcie tylko ten który dobrze pisze posty ;p
Powodzenia ????
a co Ty myślisz że pierwsze śliwki robaczywki :grin: chłopaku weź się w garść otrzyj łzy i walcz jak tygrys :grin: przecież Ty się znasz na tenisie a nie tam będą Ci jakies tam drobne błędy wytykać:grin:
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkania Errani i debelek Pavlyuchenkovej wg OOP startują o 24:00, wg DOXX o 23:55. W związku z tym, że spotkań na dziś jest dość mało, uznamy że 23:55 jest godzina startu.
Na dzisiaj było wystarczająco dużo spotkań do zagrania i jeśli powyższe spotkania rozpoczną się po północy powinny zostać rozliczone po kursie 1,00.

Rozumiem, że powyższe typy można grać na 3 i 4 dzień rozgrywek.
No chyba, że rozpoczną się one 3 dnia rozgrywek to co innego.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Na dzisiaj było wystarczająco dużo spotkań do zagrania i jeśli powyższe spotkania rozpoczną się po północy powinny zostać rozliczone po kursie 1,00.
A głowa Cię nie boli czasem??Jeśli główny Moderator odpowiadający za Konkurs Pisze,że Spotkania Errani i debel Pavlyuchenkovej mogą być typowane w dniu dzisiejszym i sam wychodzi z inicjatywą,że tak będzie lepiej dla typujących,to dlaczego Ty starasz się coś mieszać i znów siać jakieś urojenia??:-|Bo pewnie Twój przeciwnik podał jeden z typów prawda??;)Chyba na siłę piszecie w tym temacie:-|No Offence....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A głowa Cię nie boli czasem??Jeśli główny Moderator odpowiadający za Konkurs Pisze,że Spotkania Errani i debel Pavlyuchenkovej mogą być typowane w dniu dzisiejszym i sam wychodzi z inicjatywą,że tak będzie lepiej dla typujących,to dlaczego Ty starasz się coś mieszać i znów siać jakieś urojenia??:-|Bo pewnie Twój przeciwnik podał jeden z typów prawda??;)Chyba na siłę piszecie w tym temacie:-|No Offence....
Nic dodac nic ując. Spotkania Errani i debel Pavluychenkovej są typami na dziś. Jeśli ktoś poda je na dzień jutrzejszy ( wg unibetu może to zrobic ), to będzie musiał dac typ zastępczy, zostanie o tym poinformowany przez PW.
Tyl;e że jutro masa spotkań Davis Cupa, więc liczę, że się bez tego obejdzie.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
A głowa Cię nie boli czasem??
Z moją głową wszystko dobrze, nie musisz się o mnie tak martwić.

Jeśli główny Moderator odpowiadający za Konkurs Pisze,że Spotkania Errani i debel Pavlyuchenkovej mogą być typowane w dniu dzisiejszym i sam wychodzi z inicjatywą,że tak będzie lepiej dla typujących,to dlaczego Ty starasz się coś mieszać i znów siać jakieś urojenia??:-|
Można powiedzieć, że wyraziłem swoje zdanie na temat tej sytuacji, niczego od nikogo nie żądam...

Chyba mogę takie coś uczynić? czy mi zabraniasz? ;(

Bo pewnie Twój przeciwnik podał jeden z typów prawda??;)
Tak, podał.

Chyba na siłę piszecie w tym temacie:-|No Offence....
Tak, nabijam posty, chcę mieć ich dużo, będę czuł się z tym lepiej.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Spotkania Errani i debelek Pavlyuchenkovej wg OOP startują o 24:00, wg DOXX o 23:55. W związku z tym, że spotkań na dziś jest dość mało, uznamy że 23:55 jest godzina startu.
Prasa znów nie jestes konsekwentny, pisałeś dodając doxbeta, ze pierwszeństwqo maja godziny z OOP doxbeta, a tam jest 23.55 więc chyba bez Twojego specjalnego pryzwolenia (bez urazy)typy z 23.55 sa na dzis, proste. Prosze nie siac zamieszania.

ale ja generalnie nie o tym, takie typy przyuważyłem:
Dzień 3
bam14-adrianoss

1. 04.03.2010 22:00 Szavay, A - Groenefeld, A L 1 @ 1,62
2. 04.03.2010 22:00 Sevastova, A - Benesova, I 1 @ 1,97
3. 04.03.2010 20:00 Martin, F - Sidorenko, A over 21,5 @ 1,8

AKO: 5,74

Unibet

bardzo mnie ciekawi skąd kolega adrianoss wziął kurs 1,97 na Sevastovą???
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Mam taką prośbę do Ciebie Prasa, mógłbyś jakoś &quot;pogonić&quot; Pana Hellraisera do tego aby w końcu zaktualizował IV ćwiartkę bo rękę sobie dam uciąć, że wygrałem 3:0 ale jakoś bez aktualizacji jest to dość mało czytelne i w efekcie końcowym nie jestem niczego pewien ;)
Pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Prasa znów nie jestes konsekwentny, pisałeś dodając doxbeta, ze pierwszeństwqo maja godziny z OOP doxbeta, a tam jest 23.55 więc chyba bez Twojego specjalnego pryzwolenia (bez urazy)typy z 23.55 sa na dzis, proste. Prosze nie siac zamieszania.
ale ja generalnie nie o tym, takie typy przyuważyłem:
Dzień 3
bam14-adrianoss
1. 04.03.2010 22:00 Szavay, A - Groenefeld, A L 1 @ 1,62
2. 04.03.2010 22:00 Sevastova, A - Benesova, I 1 @ 1,97
3. 04.03.2010 20:00 Martin, F - Sidorenko, A over 21,5 @ 1,8
AKO: 5,74
Unibet
bardzo mnie ciekawi skąd kolega adrianoss wziął kurs 1,97 na Sevastovą???
Nie z OOp DOXXa, tylko z OOp a potem Doxxa, czytaj uważnie. Wg OOP były na 0:00, a wg DOXXa, któłry jest 2 w kolejności na 23:55. Więc nie ja sieje zamieszanie a Ty. A Adrianoss za typ ma 1, spokojnie.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Mam taką prośbę do Ciebie Prasa, mógłbyś jakoś &quot;pogonić&quot; Pana Hellraisera do tego aby w końcu zaktualizował IV ćwiartkę bo rękę sobie dam uciąć, że wygrałem 3:0 ale jakoś bez aktualizacji jest to dość mało czytelne i w efekcie końcowym nie jestem niczego pewien ;)

Pozdrawiam
ja nie rozumiem niektórych , naprawde. Człowieku niektórzy mają swoje lata, pracują, uczą się, mają wiele ciekawszych rzeczy do roboty, niż tylko siedzenie przed komputerem. Ważne, żeby wszedł na koniec, podliczył oficjalnie i napisał kto przechodzi dalej, a czy tak trudno sobie samemu policzyć stan rywalizacji? Czy to takie skomplikowane wejsc w profil twojego przeciwnika, otworzyć w 3 kartach swoje typy na 1, 2 i 3 dzien, w 3 następnych kartach twoje posty z dnia 1, 2 i 3. Potem otworzyć stronie z livescorem i zobaczyć kto co trafił, podliczyć ako i zobaczyć jaki jest stan rywalizacji? :|
Chyba nie, więc zacnzijcie poprawiać siebie, to każdy konkurs będzie wyglądał lepiej, niech każdy włoży troszeczke wysiłku, czytania ze zrozumieniem i samego rozumowania a liczba problemów zmniejszy się o 50%.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
ja nie rozumiem niektórych , naprawde. Człowieku niektórzy mają swoje lata, pracują, uczą się, mają wiele ciekawszych rzeczy do roboty, niż tylko siedzenie przed komputerem. Ważne, żeby wszedł na koniec, podliczył oficjalnie i napisał kto przechodzi dalej, a czy tak trudno sobie samemu policzyć stan rywalizacji? Czy to takie skomplikowane wejsc w profil twojego przeciwnika, otworzyć w 3 kartach swoje typy na 1, 2 i 3 dzien, w 3 następnych kartach twoje posty z dnia 1, 2 i 3. Potem otworzyć stronie z livescorem i zobaczyć kto co trafił, podliczyć ako i zobaczyć jaki jest stan rywalizacji? :|
Chyba nie, więc zacnzijcie poprawiać siebie, to każdy konkurs będzie wyglądał lepiej, niech każdy włoży troszeczke wysiłku, czytania ze zrozumieniem i samego rozumowania a liczba problemów zmniejszy się o 50%.
Wiesz ja nie mam problemu do prowadzącego i nie na nalegam aby wszystko było super co dzień aktualizowane, bo mod też człowiek, więc nie musisz się spinać i wyskakiwać do mnie z buzią ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mój rywal nie podawał typów przez 3 dni. Nagle teraz podał. Jest tu jakiś sens? Na 100% wygrałem? ;)
 
inter 5

inter

Użytkownik
Dzień 3
Kuboslaw - Inter
Kuboslaw
1. 04-03-2010 22:00 Sevastova Anastasija (LAT) vs. Benesova Iveta (CZE) 1 @1,45 ✅
2. 04-03-2010 23:55 Errani Sara (ITA) vs. Cibulkova Dominika (SVK) 2 @ 1,44 ✅
3. 04-03-2010 23:55 Sevastova Anastasija (LAT) vs. Benesova Iveta (CZE) 1 @ 1,6 ?? ⛔
ako: 3,34
trafione: 2,08
DOXXbet
Według mnie mój przeciwnik złamał regulamin podając typy na wczorajszy dzień a zostało mu policzone normalne ako :?.
 
Do góry Bottom