>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No, ale kurs był z Unibetu...
Ale typ nie był z unibetu:|
Czy mecz debla kobiet Groenfeld/King - Errani/Vinci będzie liczony jako na dziś? Startują o 2:30.
Nie, będzie liczony jako minus.

Ja dzień 5 w swojej grupie podliczę jutro, bo aktualnie jestem w podróży i net mi działa jak [&#39;]
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ale typ nie był z unibetu:|
miałem się nie wypowiadać, przestrzegam regulamin więc dyndają mi problemy innych.
ale mam identyczną sytuację jak Belchior.
o czym Ty w ogóle mówisz.
To jest ten sam typ, tylko inaczej zapisany. Był to pojedynek krajowy. Unibet wypisał nazwiska, DOXXbet kraje. Cała filozofia.
NIe chcąc przepisywać i &quot;łamać sobie fingersów&quot;, łatwiej było skopiować tekst z DOXXbet.
Problem by był i jak najbardziej prawidłowo minusowo, gdyby kurs pochodził z innego buka niż pozostałe typy. Tutaj nie ma mowy o czymś takim.
Także, nie ma co szukać problemu, tam gdzie go nie ma.
2*3=6
3*2=6

myślę, że Prasa się lekko podpaliłeś.
bez odbioru.
pozd(R)awiam.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jeśliby się tak przyjrzeć to regulamin ma kilka niedociągnięć głupich:
Jeśli jestem taki pewny, że wygram z moim przeciwnikiem podając tylko 1 mecz to dlaczego mam dostać minus, bo nie było 3 zdarzeń? Tym samym tracą na tym osoby, które podając typy gdy jest już bardzo skromna oferta nie mogą znaleźć 3 spotkań i tym samym dostają minus, ale jeśli podadzą to co jest w ofercie na dany dzień( np. ostatni mecz) i do tego dołożą typy z kolejnego dnia to wtedy minus jest tylko przy typach z dnia następnego a to co jest na dany dzień jest rozliczane prawidłowo
I jaki w tym jest sens minusowania?
Co do sytuacji powyżej to też nie rozumiem za co rozliczać jako nietrafiony?
Czyli jak stawiam na Baghdatisa i wpiszę w konkursie Bagieta to też będę miał minus?
Absurd
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Zapewne chodzi o to, że Polska - USA to nie to samo co Fyrstenberg/Matkowski - Bryan/Bryan, bo składy mogą być zmienione nawet na 15 minut przed meczem deblowym. W przypadku szwedów, argentyńczyków, hiszpanów i szwajcarów pozostały one jednak zgodne z wcześniej podanymi.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zapewne chodzi o to, że Polska - USA to nie to samo co Fyrstenberg/Matkowski - Bryan/Bryan, bo składy mogą być zmienione nawet na 15 minut przed meczem deblowym. W przypadku szwedów, argentyńczyków, hiszpanów i szwajcarów pozostały one jednak zgodne z wcześniej podanymi.
właśnie o to chodzi. I dlatego kursy sie różnią na dane zdarzenie w unibecie i w DOXX. Bo tu jest mozliwośc zmiany składu, a tam nie jest brana pod uwagę.

Co do niedociągnięc, to pewnie że są. Co kolejke staram się na bieżąco je poprawiac, o ile mogę to zrobic w trakcie trwania konkursu.
Nie ma tak rozbudowanego turnieju ani na naszym forum ani na żadnym innym. Turnieju, w którym jest tyle opcji typowania, zwrotów itd, a typy są każdego dnia.
Więc zważcie na to i nie najeżdżajcie tak na /mnie/nas, moderatorów, bo wcale nie jest łatwo dobrze poprowadzic ten turniej.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co do tych debli, jeśli napisaliście nazwy państw, ale kurs jest z unibetu, a nie z DOXXBetu, to zaliczymy typ.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Co do tych debli, jeśli napisaliście nazwy państw, ale kurs jest z unibetu, a nie z DOXXBetu, to zaliczymy typ.
Właśnie tak zrobiłem ;)

W sumie to dla mnie żadna różnica bo z tego co widzę to i tak awansowałem. Może to był mój błąd z napisaniem nazw państw, ale ja nie znam tych wszystkich zasad (zmian zawodników itp. ) ;)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Kiedy rusza kolejna runda konkursu? Z poniedziałku ma bazie 4 challengerów czy od czwartku - kiedy rusza Indian Wells?
 
inter 5

inter

Użytkownik
Para Dlouhy/Hajek nie grała wczoraj chyba, że się mylę. Wszyscy inni gdy para nie zgadzała się z umowną stosowali typ zastępczy natomiast mój przeciwnik tego nie zrobił i powinien mieć chyba policzony ten typ po kursie 1.00.

fakt spojrzalem tylko na pare Darcis/Rochus a nie na ich rywali, moj blad
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Witam jak zostanie rozliczony mecz
Krajinovic Filip vs. Gaudio Gaston (z Indian Wells- kwalifikacje)- mecz został rozegrany dzisiaj, a miał być wczoraj
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ten mecz na prawdę miał być wczoraj, był mocno opóźniony, nawet w DOXXie wystawili go powtórnie na 20 minut.

Zostanie więc zaliczony na oba dni ( jeśli ktoś złapał go podczas tego 20-minutowego powtórnego wystawienia )
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Dzień 2
5.BrooklynBounce - ice29

10. 3. 10 / 21.30 Cirstea Sorana (ROU) vs. Kanepi Kaia (EST) 1 2,94

10. 3. 10 / 21:30 Peng Shuai (CHN) vs. Makarova Ekaterina (RUS) 1 1,50
10. 3. 10 / 23:00 Craybas Jill (USA) vs. Daniilidou Eleni (GRE) 1 1,55

Ako: 6.83
Buk: Doxxbet
Dzień 2

5. BrooklynBounce - ice29


1. 10/03/2010 20:00 Kim Kevin (USA) vs Dabul Brian (ARG) - 1 1,65@
2. 10/03/2010 21:30 Smyczek Tim (USA) vs Krajinovic Filip (SRB) - 1 1,58@
3. 10/03/2010 21:30 Cirstea Sorana (ROU) vs Kanepi Kaia (EST) - DW 2:1 - 3,92


Ako: 10,21
Buk: DOXXbet
moj przeciwnik podal typ na tego samego zwycięzcę, z tego co wiem nie mógł podawać takiego typu, bo ja pierwszy typowałem Cirstee, prosze o rozliczenie po kursie 1.0

bedzie poprawione
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
mam nadzieje, ze Koubek - Devvarman będzie liczony normalnie?

w OOP i doxxbecie byl na 23:30 ale mecz przed nimi grali 2,5h i zaczna pewnie ok 1 w nocy.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dzień 2

3. kamil1989 - kupson141

Typy : kupson141

#1 10. 3. 10 / 20:00 Phau Bjorn (GER) vs. Kindlmann Dieter (GER) Typ:1 kurs: 1.53 ✅
#2 10. 3. 10 / 20:00 Schnyder Patty (SUI) vs. Garbin Tathiana (ITA) typ :1 kurs: 1.75 ✅
#3 10. 3. 10 / 21:30 Govortsova Olga (BLR) vs. Benesova Iveta (CZE) typ:1 kurs: 1.50 ⛔

AKO: 4,01

Doxxbet
Prasa wkradł Ci się mały błąd w obliczeniach. Olga wygrała swój mecz w TB do 8.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
moj przeciwnik podal typ na tego samego zwycięzcę, z tego co wiem nie mógł podawać takiego typu, bo ja pierwszy typowałem Cirstee, prosze o rozliczenie po kursie 1.0

nie, bedzie liczone normalnie, gdyby dal czyste 1 to bylo by liczone po 1,00
Popieram ice, przecież to znajomość regulaminu się kłania, ale żeby mod nie znał to wstyd trochę. :-|

fakt sorry ze szybko czytalem reg.,
btw - to czlowiek mimo ze w pracy chce pomoc a tu tak po nim jada xD
 
Do góry Bottom