>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
K 0

kierasckm

Użytkownik
no i to jest wlasnie to jak za duzo czasu przed podaje sie haslo...mozliwe ze jeszcze inaczej cala gra by sie skonczyly hdyby nie osoby spoza listy
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
A ja wpakowałem 80% stacka na flush draw ;/ Ale turniej całkiem miły, a myślę że niech osoby które grały w tym turnieju z poza listy dodac do listy osob ktore w turze grac nie mogą, i problem bedzie z glowy bo nowego konta zakladac nie beda raczej ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zreszta jest tydzien to admini cos wymysla pewnie.
Prawdopodobnie wszystkie osoby niedawno zarejestrowane i powiązane ze stronami pokerowymi zostaną usunięci z przyszłych turniejów.
Co do walizki będą rozmawiał na ten temat z sportingebt.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Good plan ???? Wczoraj i tak mało ludzi grało (chyba 44) jak jeszcze z 10 niepowiazanych z forum odpadnie to sie zrobi przyjemny tur ????
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
Prawdopodobnie wszystkie osoby niedawno zarejestrowane i powiązane ze stronami pokerowymi zostaną usunięci z przyszłych turniejów.
Co do walizki będą rozmawiał na ten temat z sportingebt.
I jak szefie z walizeczkami wiadomo cos juz?
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, czy orientuje się ktoś czy można wysłać do paradisepoker (albo zrobić to samemu gdzieś w ustawieniach turnieju) by do turnieju mogły zapisać się tylko osoby o danych nickach, i by sie zrobiło tylko osoby które się zapisały w temacie i spełniają warunki i by był gites nawet haslo nie bylo by potrzebne.
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Ja chcialem sie zapytac czy w nastepnym turnieju (bodajze po niedzieli chyba 13.10) na bede mogl uczestniczyc bo staram sie pisac posty a zarazem nie spamowac tematow.80 postow w kilka dni to dosc sporo przy takich wymaganiach.Bo nie problem jest napisac cos byle jak ale przede wszystkim zeby wniesc cos ciekawego do tematu.Do ogranizatorow turnieju na paradise poker moge liczyc na jakas przepustke czy koniencznie do wtorku musze dobic do 80 postow.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja chcialem sie zapytac czy w nastepnym turnieju (bodajze po niedzieli chyba 13.10) na bede mogl uczestniczyc bo staram sie pisac posty a zarazem nie spamowac tematow.80 postow w kilka dni to dosc sporo przy takich wymaganiach.Bo nie problem jest napisac cos byle jak ale przede wszystkim zeby wniesc cos ciekawego do tematu.Do ogranizatorow turnieju na paradise poker moge liczyc na jakas przepustke czy koniencznie do wtorku musze dobic do 80 postow.
Jeżeli będziesz wykazywał aktywność, również hasło dostaniesz.
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
hasło do dzisiejszego tura dajcie 6 minut przed startem tego tura , to będzie każdy miał 2 minuty na rejestracje to taka dobra propozycja bo wiem że zawsze dużo sępów tam jest i czeka na hasło do ostatniej sekundy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom