>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ludzie Czytac Nie Umiecie ? Po Co Sie Zapisujecie Skoro I Tak Nawet Jak Wygracie Pieniedzy Nie Dostaniecie ? Spelniacie Warunki - Nie ?? To Po Co Sie Zapisywac ??
POST DO LUDZI KTORZY JUZ SIE ZAPISALI A NIE SPELNIAJA WARUNKÓW ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
po 1 moze admin bedzie wyrozumialy po 2 zawsze warto walczyc moze sie uda a po 3 moze wezmie pod uwage to ze jestem ostatnio bardzo aktywny
a jaka pewnosc ma admin , ze po turniejach dlaej bedziesz aktywny ?
marszel : wielmoznego powiadasz ? zeby cos dostac trzeba pierw cos od siebie dac a dwa posty to hmmm niewiele ?
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
nie ma pewnosci tak samo jakbym kiedys napisal te 80 postow a od roku nic nie napisal a haslo bym dostal wg mnie to zla skala porownania ale coz nie dostane to wtedy sie bede martwil mam nadzieje ze tego zmartwienia miec nie bede ale jak tak sie stanie nie powiesze sie chociaz moze ????
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
a jakie bledy popelnilem oprocz polskich znakow bo tych nie uzywam wydawalo mi sie ze dobrze pisze po polsku ale jezeli nie to mnie oswiec aha interpunkcji tez nie uzywam bo nic nie wnosi do tekstu da sie zrozumiec sens wypowiedzi
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dyskutować na temat!
A nie o polszczyźnie
Kornika należy dodać do graczy którzy mogą grać, bo rzeczywiście jest aktywny, ja w turniejach prowadzonych przeze mnie napewno to zrobię.
 
M 0

merszel

Użytkownik
marszel : wielmoznego powiadasz ? zeby cos dostac trzeba pierw cos od siebie dac a dwa posty to hmmm niewiele ?
Spoko rozumiem stary na jakich zasadach to działa. Widzę też u niektórych duże poruszenie tym wydarzeniem dla tego wielmożny. Nic się nie stało nie ten turniej to inny z 10-ciu.
//Nikt Ci nie każe grać u nas, wybierz sobie te inne 9 turniejów.
Za każde kolejne nabijanie się i szydzenie, będziesz odpowiednio nagradzany.
 
J 0

jelonek

Użytkownik
Będzie jeszcze ten turek za tydzień??
i prosił bym o hasło tak z 3 min.prędzej
bo ciężko sie zarej. jak gram na 4 stołach albo więcej
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
ludzie Czytac Nie Umiecie ? Po Co Sie Zapisujecie Skoro I Tak Nawet Jak Wygracie Pieniedzy Nie Dostaniecie ? Spelniacie Warunki - Nie ?? To Po Co Sie Zapisywac ??

POST DO LUDZI KTORZY JUZ SIE ZAPISALI A NIE SPELNIAJA WARUNKÓW ????
Przecież kasa jest automatycznie dodawana do konta więc co to za ściema? :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom