>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
O 0

odil007

Użytkownik
Piszę z propozycją usunięcia z ligi użytkownika &quot;staszi&quot; który nie czyta regulaminu, będzie robił ze mnie idiote i nie chce mnie dodać do ligi.
W regulaminie pisze wyraźnie: w lidze mogą brać udział użytkownicy którzy mają minimum 15 postów w przeciągu miesiąca, ja jestem zarejestrowany od 08.09.2008 i ten typek pisze że nie spełniam warunków niby z jakiej okazji.
Proszę o dodanie mnie do ligi w miejsce użytkownika staszi który nie czyta regulaminu.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
mnie też użytkownik staszi uraził pisząc że nie moge grać bo jestem modem w forum które daje hasła do freerolli.ja niemam zamiaru przekazywać haseł nikomu.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja mam tylko taką uwagę turnieje zaczynają sie o 21.00 naszego czasu z tego co widzę. Aha i niech moderatorzy napisza gdzie jak i kiedy beda hasla.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Piszę z propozycją usunięcia z ligi użytkownika &quot;staszi&quot; który nie czyta regulaminu, będzie robił ze mnie idiote i nie chce mnie dodać do ligi.
W regulaminie pisze wyraźnie: w lidze mogą brać udział użytkownicy którzy mają minimum 15 postów w przeciągu miesiąca, ja jestem zarejestrowany od 08.09.2008 i ten typek pisze że nie spełniam warunków niby z jakiej okazji.
Proszę o dodanie mnie do ligi w miejsce użytkownika staszi który nie czyta regulaminu.
Edit: zle zrozumialem pierwsza czesc regulaminu, sorki, ale w momencie dodawania siebie do listy grajacych nie miales 15 postow, wiec nie rzucaj sie tak, dzieciaku...
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ale, turnieje zaczynają się o 21-00 naszego czasu taak? Bo w lobby pisze ze o 19:00 ale rozumiem że godziny serwerowej czyli trzeba dodac dwie, dobrze rozumuje, czy moze dlatego ze to tur polski to jest &quot;po naszemu&quot;?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ale, turnieje zaczynają się o 21-00 naszego czasu taak? Bo w lobby pisze ze o 19:00 ale rozumiem że godziny serwerowej czyli trzeba dodac dwie, dobrze rozumuje, czy moze dlatego ze to tur polski to jest &quot;po naszemu&quot;?
Tak, turnieje są o 21:00
 
J 0

jelonek

Użytkownik
a jam mam pytanie, czy w zapisach do turnieju mam podać login, to znaczy żę mam podać nickname z softu paradise czy nazwę użytkownkia ze Sportingbet?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom