>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

F 0

fcbarca123

Użytkownik
Heh, kolejny raz... ???? Regulamin mowi jasno - 15 min. To co bylo kiedys jest niewazne. To zazalenie zostalo zgloszone i powinno byc usnane. Kolejny raz sobie ulatwiacie i dostosowujecie do wlasnych potrzeb regulami panowie...a nie po to on jest... moze warto rozwazyc jego sens w tym moemncie... Kpina...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Te nara to sobie możesz mówić do dzieci na placu a nie do mnie kolego za chwile to możesz opuścić szeregi tego konkursu typy które podał bodi pisał mi na gg 20 min szybciej ale akurat w tym czasie dawał ostrzeżene więc zgodziłem się aby dał je później tobie też uznałem typ a mogłem to mieć w głebokim poszanowaniu ponieważ mecz został przesunięty więc daj sobie spokój.
Pozdrawiam
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
Te nara to sobie możesz mówić do dzieci na placu a nie do mnie kolego za chwile to możesz opuścić szeregi tego konkursu typy które podał bodi pisał mi na gg 20 min szybciej ale akurat w tym czasie dawał ostrzeżene więc zgodziłem się aby dał je później tobie też uznałem typ a mogłem to mieć w głebokim poszanowaniu ponieważ mecz został przesunięty więc daj sobie spokój.

Pozdrawiam
chciał bym to widziec ze ci specjalnie typy przesłał... jak sam zrobił to 10 minut pozniej sami z siebie robicie glupkow ???? ten regulamin mogliscie wyrzucic bo i tak widac ze nie jest potrzebny ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
nie bo liczy się szacunek do drugiej osoby każdy kto by napisał że podaje typy 10 min przed 1 meczem i podał konkretny powód bym rozważył tylko trzeba pomyśleć bo tylko to ma przyszłość
Pozdrawiam
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
własnie widac szacunek do drugiej osoby robiac to co sie zrobiło i przyznanie typu bodiemu
a dla innych graczy szacunku nie ma jak widac .... regulamin tak pisany byl da siebie
szacuneczek dla prowadzacego podjetej decyzji &lt;lol&gt;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coś jeszcze masz do powiedzenia :?: Szacunek się licz a on odrazu mi napisał na GG tylko musiał wstawić takim ludzią jak ty którzy łamią regulamin czyli obrażają innych. A tak na prawdę pewnie masz 15 lat i niestety przegrałeś i szukasz dziury w całym nikt nie mówił że będzie łatwo. Dobra Koniec tematu.
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
mam 20 lat wiec nie takim tonem sprawa zakonczona ... zawsze wygrywaja przekrety takie jak tu i inne wiec dziury nuie szukam tylko upominam sie o swoje
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Proste pisał ponieważ akurat wtedy kontaktowaliśmy się w sprawie pewnego usera który oszukał i mówił mi co stawia i nawet dał te pary i mecze więc w czym problem:&gt; ?? Fazik tobie też uznałem typ Anderlechtu a wcale nie musiałem
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
a dla czego by miał byc ten mecz nie uzany jak tam ty był przełozny ,wiadomo ze w takich sytuacjach trzeba dac zamieny typ ktory podałem czyli anderlecht ... a ze kolegi typ byl opozniony to trzeba sie kucic o swoje bo powinła byc dogrywka miedzy nami ...a tak nie czysto przeszedł dalej z pomoca innych moderatorow ...tak prawda !!!!!!!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie wszelkie pytania dotyczące losowanie wysyłajcie organizatorowi konkursu - Dobermanowi, nie mi. Ja tylko sprawdzam mecze, podaję wyniki.
On przesłał mi wyniki losowania ja je tylko umieściłem.
Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hmm napisałem że tak wypadło z losowania Bodi przechodzi do następnej rundy tak wylosowało się tyle w tym temacie. Czytaj ze zrozumieniem
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom