>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

jaca 0

jaca

Użytkownik
Wszystko będzie liczone według AKO trafionego
W ten sposób maja być wyznaczone miejsca 4-6?
Zauważ, że po dogrywce była kolejna &quot;dogrywka&quot;, tym samym jak chcesz porównywać trafione ako, gdy jedni podali w sumie 6 typów a inni 12? (można by jeszcze zrozumieć, gdyby brane były tylko 3 pierwsze typy z dogrywki).
Moim zdaniem, najsprawiedliwszym rozwiązaniem, byłaby dodatkowa runda dla całej trójki (szczególnie, że zasady decydujące o kolejności powinny być ogłoszone przed podawaniem typów, a nie po ich roztrzygnięciach ;) )
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rowniez zwrocilam uwgae na to ale jakis kretyn wywalil moj wpis, przeciez to sa zupelnie niezrozumiale zasady kto na pdostawie czego bedzie 4,5,6

Nie widze nic o tym w reg., wpisy usuwacie a sprawa dalej nie jest jasna. Byla jeszcze dogrywka wiec ako jakie jest liczona skad? I dlaczego tak?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
4 miejsce tu jest sprawa roztrzygnieta -Rox (ktora grala w dogrywce) a 5-6 nie ma wiekszego znaczenia.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
4 miejsce tu jest sprawa roztrzygnieta -Rox (ktora grala w dogrywce) a 5-6 nie ma wiekszego znaczenia.
Ale zasady przyznania 4 miejsca, powinny być ogłoszone przed rundą 1/3 a nie po jej zakończeniu!
Do tego sami sobie przeczycie, bo wcześniej Doberman mówił, że decyduje ako (też bez sensu, bo po fakcie)
Jaki problem jest zorganizować dogrywkę dla 3 osób?
Przyjmując różne kryteria, można wyznaczyć inne osoby, które zajmą 4 miejsce.
Nie można określać zasad na podstawie których są przyznawane nagrody, gdy zna się wyniki!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dogrywka się nie liczy :!: Pod żadnym względem po prostu. Liczone ako z Meczu i rewanżu. tyle ode mnie
 
M 0

misiu_

Użytkownik
Do tematu final :

Ok moja wina w tym tez jest ...ale na nastepny raz mam taką sugestie ...

1. Trzymanie się jasno sprecyzowanego regulaminu
2. Jak podajemy typy przez wiekszość konkursu przez 2 dni do 23:59 2-go dnia konkursu ,to przez caly czas ,a jak inne reguly panowac mają w finale to odnosi się to do pkt 1.
3.Nie rozumialem tu paru ludzi &quot;przegralem ,bo tamten poczekal ,aż podalem typy ...i wygral &quot;
No to chyba ma do tego prawo ...mogles zrobić tak samo ...jak podaje typy po wyczekaniu to wcale nie jest w tak konfrontowej sytuacji ,gdyż ....jego rywal moze trafić wysokie ako ,po drugie nie ma tak dużej możliwości przebiarania w typach ...

Jedna podstawowa rzecz ... REGULAMIN i bd wporzo ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dziękuję wszystkim za rywalizację.Misiu_ szkoda,ze nie podałeś typów ,Finał byłby ciekawszy.Ten konkurs był dla mnie priorytetem na przekór Wszystkim ,którzy mi źle życzyli.Starałem się do każdego przeciwnika dobrać taktykę.Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za rywalizację.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja również chciałbym podziękować wszystkim za udział w konkursie chodź różnie w nim bywało, myślę większość jest zadowolona.
Pozdrawiam
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Fox71 - ponownie musze złożyć Ci gratulacje - tym razem w związku z wygraną w konkursie :spokodfhgfh:
W pełni na nią zasłużyłeś!
Pozdrawiam.
 
L 0

lift

Użytkownik
Ja również chciałbym podziękować wszystkim za udział w konkursie chodź różnie w nim bywało, myślę większość jest zadowolona.

Pozdrawiam
Mogę iść a gdzie idzemy?:-D:-D

Piszę się choć, zapamiętaj sobie bo będziesz miał tak jak fiflip_r2 problemy na maturze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mogę iść a gdzie idzemy?:-D:-D
Piszę się choć, zapamiętaj sobie bo będziesz miał tak jak fiflip_r2 problemy na maturze.
Masz coś jeszcze mądralo do powiedzenia jak masz głupi pisać to daj sobie spokój.
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Typy podajemy dnia 11 Maja godz 15:00 tak aby nikt nie mógł typować już po tym czasie ponieważ łatwo rozpoznać wynik rywala.

Jezeli podalem typy o 15:01 to typy zostana zaliczone posta pisalem przed 15 a jedna minuta to zadne opoznienie kiedys jedna osoba napisala typy gdy do meczu pozostalo mniej niz 15min i zostaly jej typy zaliczone wiec mysle ze moje typy tez powinny zostac zaliczone
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie popelnilem maly blad podczas podawania typow nie dopisalem ze w meczu Darcis S. - Ljubicic I. chodzilo mi o pierwszy set , nie mam juz raczej szans na wygrana , ale chcilem tylko poprwic moj blad , pisalem w tej sprawie do dwoch modow , mysle ze wybacza mi ten maly blad
sorry za zamieszanie
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
panowie popelnilem maly blad podczas podawania typow nie dopisalem ze w meczu Darcis S. - Ljubicic I. chodzilo mi o pierwszy set , nie mam juz raczej szans na wygrana , ale chcilem tylko poprwic moj blad , pisalem w tej sprawie do dwoch modow , mysle ze wybacza mi ten maly blad
sorry za zamieszanie
Po pierwsze pierwszego seta nie można typować.
Po drugie naprawdę chcesz zrobić z siebie idiote.
 
Do góry Bottom