>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
mucios88 - wara86 0-0 Oboje mają po ⛔ 3pkt.
Szkoda ze dostałem -3 pkt. Tylko ja uważam że nie słusznie. Forum było zamknięte przez jakiś czas co uniemożliwiło mi podanie typów. Ale cóż stało sie:jezora:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Owszem Forum było nieczynne chwilowo, ale było tyle czasu wcześniej że można było typować, a nie czekać co przeciwnik wytypuje.
Mnie tylko chodzi o to ,że jak Wy otrzymaliście ⛔3 ptk to w innych grupach userzy też powinni otrzymać ⛔3ptk, wówczas będzie porządek i sprawiedliwie.Bo jeśli osoby zgłosiły się do konkursu to niech typują , a nie &quot;olewają&quot; sprawę.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
No wlasnie wiec w mojej grupie jakos moj przeciwnik nie dostal zadnych minusow...a ja totalnie skopalem kolejke i nie trafilem nic no i co...remis mam ?
ps.druga kolejka juz znacznie lepiej idzie :p
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Pójdzie lepiej każdy kto nie oddał typów ma bez apelacyjnie ⛔ 3 pkt. nie będe tolerował tego że ktoś się zgłasza robie mu grupę tworze kolejki a on nie typuje. Nie szanuje forum i konkursu do którego się zgłasza według mnie i drugi walkower wykluczy go z konkursu tyle.
 
kicza 0

kicza

Użytkownik
Znów to samo, w grupie 8, user szopcio, miał sobotę i niedziele, ale typów nie zdążył oddać..


Pozdro
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Mozna bylo zrobic ze 2 osoby wychodza z grup
mam takie pytanie...bo w sumie nigdzie tego nie wyczytalem
Tabela bedzie liczona systemem np.3 pkt
czy ako+ako ?
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
dzisiaj dopiero poniedziałek a już stawiają na środe i czwartek a jest wyraźnie napisane że 15min przed 1spotkaniem ???? ???? niczego nienauczą sie????
 
muszeq 0

muszeq

Użytkownik
Nie wiem czy se jaja robisz czy naprawdę jesteś taki głupi, ale 15 minut przed meczem można podać typ najpóźniej o ile mi wiadomo. A na środę i czwartek mogłeś już oddawać typy pierwszego dnia od założenia grup.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ej Panowie spokój bo poleca warny.Jeden ma rację i drugi ma racje -jeśli nie policzone jeszcze typy z 1-2 marca to po co sie gorączkować - a z drugiej strony można stawiać typy wcześniej.Ale proszę bez ubliżania sobie.
 
O 0

onwet

Użytkownik
Ja mam takie jedno małe zapytanie, dlaczego moderatorzy nie sprawdzaja wynikow? I nie uznawaja czy sie trafilo czy nie typ? Nie ma takze wynikow pojedynkow itp.
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
A ja mam takie pytanko czy za wygrane spotkanie otrzymuje się ileś punktów ile punktów się dostaje jak się przegrywa bo za walkowera jest -3 punkty a w innych sytuacjach?
 
dym23 0

dym23

Użytkownik
Witam w Grupie 18 nie mam podliczonego West Bromwich Albion - Plymouth Argyle over 2,5 1,75 ? I nie wiem dlaczego?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Co do gwoli nieścisłości. Za wygrany pojedynek otrzymujemy 3 pkt, za przegrany 0 pkt, zaś za walkower - 3 pkt. W tabeli wszystkie AKO zdobyty w kolejkach będą ze sobą sumowane. Jako że jestem już na forum biorę się za robienie tabel w grupach tak co będzie bardziej przejrzyście. Wszelkie błędy w tabelach proszę mi zgłaszać poprzez PW.
Pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
w grupie 20 niezly walek

3 Kolejka Środa-Czwartek 4-5 Marzec

TBM - Ge(L)o

04.03.2008r. 20:45 Sevilla - Fenerbahce over 2,5 - 1,60
04.03.2008r. 20:45 Barcelona - Celtic over 2,5 - 1,65
05.03.2008r. 20:45 Real - Roma over 2,5 - 1,70

dzis sroda 5 marca a sa mecze z wczoraj. jak gramy fair to grajmy fair
 
Do góry Bottom