>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dobrze mowisz wreszcie ktos potrafi sie wyslowic. popieram to. nie kazdy moze byc przy kompie 15 minut przed meczem...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja się trzymam i bedę trzymał 15 min przed spotkaniem. Regulamin jest dla wszystkich taki sam i nie mam zamiaru go już zmieniać
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie skończcie pisać tutaj takie głupoty bo po poprostu zamkne temat i tylko będe przyjmował PW bo wasza znajomość regulaminu jest poniżej oczekiwań :!:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Zostaną zaliczone będe w tej kolejce pobłażliwy jeszcze
Jak patrze na posty z typami to aż mi sie nóż w kieszeni otwiera????Doberman nie bądź pobłażliwy dla takich co podają 5 typów zamiast 3 albo podają typy,które są rozgrywane jutro na pierwszą kolejkę a już mogliby też napisać ,która to kolejka i kto jest ich przeciwnikiem,żeby ułatwić wam podliczanie.Anapolon zasłużył na nagrodę????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
wiec post do usuniecia zapomnilem ze nie moza podawac wiecej niz 3 typow ale zauwazylem ze i tak mam pauze w dzisiejszym dniu
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak narazie nikt tego nie zgłaszał , Kolega Apolon otrzymuje ostrzezenie słowne kolejne upomnienie wylatujesz z konkursu.
Pozdrawiam.
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
dla czego moj post zostal usuniety jak mi juz jeden mecz weszedl a nastepne 2 sa na pozniej ???? ?????????????? czekam na odpowiedz ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
johnnygangsta podał typy z Bwin i i nagle dzisiaj już kursy z BAH.... hmm.. według mnie to nie fair... :] Regulamin trzeba czytać... :]
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
zle jest powiedziane kiedy trzeba mecze dac. jak ja patrze na rozne grupy to ci co wczoraj postawili o powiedzmy maja kurs 2.4 wygrany no i co walcza z nimi dzisiaj juz wiedza jaki maja miec kurs zeby wygrac pojedynek.. postawi 3 mecze akurat kurs 2.41 i juz wygrywa. troche to nie fair..
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
zle jest powiedziane kiedy trzeba mecze dac. jak ja patrze na rozne grupy to ci co wczoraj postawili o powiedzmy maja kurs 2.4 wygrany no i co walcza z nimi dzisiaj juz wiedza jaki maja miec kurs zeby wygrac pojedynek.. postawi 3 mecze akurat kurs 2.41 i juz wygrywa. troche to nie fair..
no ale przecież nie trzeba podawać typów na ten sam dzień tylko można dać z dniowym wyprzedzeniem... dając typy na pierwszy dzień pojedynku musisz być świadom że przeciwnik będzie miał nad tobą lekką przewagę bo będzie znał twój wynik... więc nie można stwierdzić że to jest nie fair bo to tylko kwestia danej taktyki... zresztą ty też możesz &quot;wyczkeć&quot; przeciwnika i ty będziesz miał przewagę... to działa w dwie strony i moim zdaniem wszystko jest w porządku:jezora:
 
Do góry Bottom