>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

J 0

jurwittrans

Użytkownik
czyli np mam 3 spotkania i w jednym kurs 10 i on mi wejdzie choc mi weszlo jedno spotkanie a jemu weszly 3 spotkania po kursie 2 to i tak wygrywam mimo iz mi wszedl 1 mecz a jemu 3?
Wtedy kurs jest pomniejszany o przegrane mecze.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no wiem wiem ale chodzi mi o to ze jest taka mozliwosc ze jednym meczem pokonam 3 mecze przeciwnika wygrana nie zalezy od ilosci trafionych meczow prawda?
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
A ja mam 2 pytania.Termin zapisów został przedłużony a więc kiedy bedzie losowanie grup i drugie pytanie: z skad będę wiedział w jakiej grupie jestem?
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
ja tez mam jedno pytanko, kiedy podaje się mecze?
Będzie wyznaczona data, np. w poniedziałek i trzeba podac 3 mecze od razu?
czy jeden pojedynek trwa cały tydzień, i mecze można podawac powiedzmy jeden na wtorek i dwa na sobotę ?
I czy należy podac od razu w jednym poście 3 mecze, czy można pojedynczo?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak będzie data wyznaczona wszystko będzie w terminarzu już jutro , Grupy będa napisane być może już jutro najpóźniej we wtorek. Zapisy są jutro do Godz 12:00
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
W regulaminie nic nie pisze, czyli można podawac te same typy co przeciwnik :?:
Pierwsza kolejka Sroda- Czwartek. Ok kiedy można podawac typy :?:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bo jeszcze nie wszyzstkie zrobione do wieczora będa nie można podawać tego samego typu chyba że inna kombinacja. Typy podawać można od teraz
Pozdrawiam
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mam Pytanie dlaczego mnie nie ma w Zadnej grupie a sie zapisalem na 2 stronie ????
PoZdro
muszisz chwile poczekac, zapisanie nie znaczy o kolejnosci grup , chwila cierpliwosci Doberman przeciez po woli akutalizuje grupy .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak jak pisze Easy powoli dodaje jak widać. To nie jest tak hop siup i grupa jest trzeba wszystko dopracować proszę o cierpliwość
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
jestem w grupie 10 mam napisane 27 28 i co to oznacza?? ze w te dni mam podać 3 typy? i jeszcze jedno na jaki okres mam typy podać tylko na te dwa dni czy jak?
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
czyli mam podać w temacie mojej grupy typy na dni 27 28 ? jeśli tak to czy już można je podać? i jakaś specjalna formuł treści obowiązuje?
 
Do góry Bottom