>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Najlepiej jeśli zamieścisz dodatkowo numer kolejki i nick przeciwnika z danej kolejki. Ułatwi to pracę przy podliczaniu typów. ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystkie grupy porobione zapraszam do zapoznania się i zatypowania
PIERWSZA KOLEJKA JUŻ W ŚRODĘ - CZWARTEK :!:
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
mógłby mod napisać w jednym temacie podział na wszystkie grupy bo teraz musze szukać swojego nicku w 27 tematach.....
 
merolix 0

merolix

Użytkownik
na przyszłość słuchaj moda prowadzącego temat

Pozdrawiam
z tego co pisze w regulaminie to konkurs prowadzisz ty, a nie Grzesio lub narosdz. A to własnie oni odpowiadali na pytania innych użytkowników, czy można typować dyscypliny, które mają tylko 2 możliwości do obstawienia (czyt. tenis, koszykówka). Modzi podali sprzeczne odpowiedzi stąd moje ponowne pytanie.

A skoro zostało ci powierzone poprowadzenie tego konkursu to wywiąż się z obowiązku jaki na ciebie nałożył admin i napisz jasno czy można obstawiać koszykówkę i tenis.
Również pozdrawiam.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A ja mam pytanie co decyduje o kolejności w grupie w przypadku zgromadzenia przez conajmniej dwóch userów takiej samej ilości zwycięstw (punktów) ?
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie mogę zedytować posta wyżej, więc piszę jednego pod drugim. Kolejka jest na środę, czwartek, a ludzie podają typy na dzisiejsze mecze. O co chodzi ? ????
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Swoja grupe mozna znalesc bardzo latwo wystarczy najechac kursorem na grupe nie klikajac a po chwili pojawi sie lista uczestnikow grupy. Moje jednak pytanie sie nastepujace a mianowicie czy typy podajemy w swoich grupach? czy bedzie zalozony oddzielny temat w ktorym beda podawane typy?

Pozdrawiam!
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
aaa i jeszcze jedno czy w danym spotkaniu gram 3 typy tak jak to bylo podane w przykladzie? czy tylko jeden typ? albo dwa

Doberman90 vs Marcin-Odra
Doberman90 :
Milan - Inter - 1 2,10 ✅
Real - Barca - 1 2,10 ✅
Valencia - Racing - 1 1,40 ⛔
AKO : 4,40
Marcin-Odra :
Wisla - Legia - 1 1,90 ✅
Lech - Cracovia - 2 3,40 ⛔
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze - 2 1,90 ✅
Ako : 3,61
 
S 13

serek92

Użytkownik
Widzę,że trochę zamieszania przy pierwszych typach..Dlaczego uzytkownicy podaja typy np. na dzisiaj??skoro pisze ze kolejka na srode i czwartek..juz nie wspomne o kolesiu,który pauzuje w tej kolejce a podał swoje typy.. ???? ????
 
C 0

chicken

Użytkownik
Dobra spoko, rozne ludzie nicki wymyslaja :-D Macie racje, smiesznie to wyszlo ???? Ale typy byly na 27-28. To mozesz mojego posta usunac :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom