>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
frans 0

frans

Użytkownik
Witam może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić dobrego screna, ponieważ jak robię cały ekran to potem nie mogę wkleić na forum:/ Proszę o kontakt na: priv, gg(9549296), lub tu w tym wątku
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Witam może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić dobrego screna, ponieważ jak robię cały ekran to potem nie mogę wkleić na forum:/ Proszę o kontakt na: priv, gg(9549296), lub tu w tym wątku
Hehe, bardzo proste ???? Ustawiasz stronę tak, aby widoczny buł kupon, naciskasz na klawiaturze na PRT SC i wtedy robi Ci się zrzut ekranu. Wchodzisz do programu PAINT, zaznaczasz na wolnym polu wklej, następnie używasz opcji wytnij, zaznaczasz kuponik i w nowym pliku painta wklejasz kupon i zapisujesz ???? Następnie na forum dodaj załącznik, wyszukujesz tego zapisanego pliku i ładuje się do posta ????
 
frans 0

frans

Użytkownik
Hehe, bardzo proste ???? Ustawiasz stronę tak, aby widoczny buł kupon, naciskasz na klawiaturze na PRT SC i wtedy robi Ci się zrzut ekranu. Wchodzisz do programu PAINT, zaznaczasz na wolnym polu wklej, następnie używasz opcji wytnij, zaznaczasz kuponik i w nowym pliku painta wklejasz kupon i zapisujesz ???? Następnie na forum dodaj załącznik, wyszukujesz tego zapisanego pliku i ładuje się do posta ????

Wielkie dzięki
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Użytkownik wer90 z drużyny K@r@torzy podał swoje typy, tyle, że są one z koszykówki...
W konkursie podajemy tylko zdarzenia z piłki nożnej.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wraz z kolega Beau doszliśmy do wniosku że od tej kolejki włącznie wszystkie osoby które podają inną dyscypline niż Piłka Nożna(nawet jeśli będzie to tylko jeden typ) a miało to miejsce będą karane walkowerem w danej kolejce a jeżeli powtórzy się to 2 raz zostaną wyrzucone z konkursu
Pozdrawiam !
 
M 0

mieciu

Użytkownik
Grupa D,2 kolejka. Jest błąd dotyczący ilości bramek. Chodzi o team Muł Muł Muł Muł Powinno być 4 bramki a nie 3 poniewaz w meczu Szkocja - Ukraina daliśmy dobry typ czyli [1] a moderator dał przy tym minusa. Pozdro pa
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Liga A kolejka 2
1. Lamery - O nich sie mowi 3-0 Walkower
2. GTWP&amp;M - Seppuku 1- 2
3. Motor Lubawa - Gołębie 4-4
4. KKS&amp;RTS - Alpaga Karton P 5-0
5. Luje Parkowe - jeziorak-ilawa.p 0-2
6. Ass Italia - Skazani na Sukce 0-3 Walkower
7. Ci co tu rządzą - Pędzące ślimaki 1-3

zespól Lamery wygral walkowerem 3-0 i to ta drużyna powinna być zapisana pogrubiona trzcionką ???? a nie zespół O nich sie mówi ???? taki mały drobiazg do poprawy ???? pozdrawiam ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wyniki 2 Kolejki
OE Fans - Kaczory 4-3
A ja w kwestii poprawienia wyniku, gdyż my OE Fans jak się nie mylę wygraliśmy z drużyną Kaczory 5-3. Już raz pisałem jednemu z modów na gg ale nie poprawił :p
Poprawione
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
W kwestii formalnej:
2 kolejka w grupie C - mecz Barwa Mosina - Experci 0-3 Walkower
Walkower powinien być dla Barwy Mosina (to Experci nie podali typów).
Tym samym to nie Barwa Mosina powinna być wykluczona z rozgrywek, a Experci.
W tej samej grupie C wykluczona powinna być także Barca team (też 2 razy nie podawali typów).
Jeszcze raz apeluje też o jakieś zmiany w konkursie, bo już teraz nie odbędzie się połowa spotkań, a dalej może być tylko gorzej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom