>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ja mam pytanie takie:
Za ile puktów jest typ o kursie 3.50? (bo patrząc na przedziały z punktami, to mieści się zarówno w tym za 2 pkt, jak i za 3pkt) ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Kiedy będą to będą.Sam sobie chyba możesz w głowie przeprowadzić symulacje.Od moderatorów wymagacie aby wszystko było odrazu a sami nie potraficie napisać posta tylko trzeba po was poprawiać.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Co za gość. I tak już przegraliście bo 3typy już trafiłem 2.30 2.25 2.25
i czekam na wynik ostatniego. Więc ostatecznie w najgorszym wypadku wynik Luji Parkowych 4-2 (po odjęciu 2pkt.)
Łał JaBoOl nawet musiałeś zacytować swój post pod po 1minucie. Dobry jesteś. :spokodfhgfh:
 
J 0

jabool

Użytkownik
Co za gość. I tak już przegraliście bo 3typy już trafiłem 2.30 2.25 2.25
i czekam na wynik ostatniego. Więc ostatecznie w najgorszym wypadku wynik Luji Parkowych 4-2 (po odjęciu 2pkt.)
Łał JaBoOl nawet musiałeś zacytować swój post pod po 1minucie. Dobry jesteś. :spokodfhgfh:
zacytuje i twoj lolu ;) napisalem to tu poniewaz nie zauwazylem tego co dopisal moderator ;)

dzieki za komplement (bo to, ze jestem dobry chyba tak trzeba nalezy traktowac ;]), zebys sie nie czul gorszy powiem ci, ze jestes rownie dobry (w koncu nie zrozumiec jednego z dwoch zdan w pierwszym poscie...to jest sztuka :spokodfhgfh ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
1kolejki nie czytałem tylko regulamin, bo to jest najwiażniejsze. Zawsze jak biorę udział w konkursach tak samo miałem w K. Tenisowym z października rok temu, który wygrałem mimo wszystko że miałem już z 3bany. Jak uznają Organizatorzy to się zastanowię czy dalej grać...
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
W lidze B w pojedynku Poker Vip Club- czarna perła m... przeciwnicy podali 5 typów więc złamali regulamin.I nie niech nikt nie mówi,że donoszę,Poprostu czuję się razem z Matizem oszukany i mam nadzieję,że wynik zostanie zweryfikowany na walkower dla nas 3-0:spokodfhgfh: Pozdrawiam
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ja mam pytanie takie:
Za ile puktów jest typ o kursie 3.50? (bo patrząc na przedziały z punktami, to mieści się zarówno w tym za 2 pkt, jak i za 3pkt) ;)
Ktoś z prowadzących odpowie (poprawi małą nieścisłość)?
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
W lidze B w pojedynku Poker Vip Club- czarna perła m... przeciwnicy podali 5 typów więc złamali regulamin.I nie niech nikt nie mówi,że donoszę,Poprostu czuję się razem z Matizem oszukany i mam nadzieję,że wynik zostanie zweryfikowany na walkower dla nas 3-0:spokodfhgfh: Pozdrawiam
To jak odpowie mi ktoś na moje pytanie?
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
To jak odpowie mi ktoś na moje pytanie?
Moim zdaniem powinyy sie liczyc pierwsze 4 typy...ale równiez mozna byloby im dac karę za brak czytania regulaminu i walkower...ale to szef zdecyduję.

A ja mam swoje pyt...kiedy panowie następna kolejka? Będzie jedna na tydzień?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom