>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Drużyna Experci brała czynny udział w konkursie a ich nie widzę. Raz nie daliśmy typów bo kapitan nie miał dostępu do Internetu o czym nie wiedziałem. Potem dawaliśmy dziś tez.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
???? kartka dla moderatorow. Co oni robia z ty konkurse.. pewnie nie szlo im w konkursie i zdyskwalifikowali polowe druzyn. ehhh. zostaly jeszcze inne konkursy. Zcze powodzeia wszstkim.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
???? kartka dla moderatorow. Co oni robia z ty konkurse.. pewnie nie szlo im w konkursie i zdyskwalifikowali polowe druzyn. ehhh. zostaly jeszcze inne konkursy. Zcze powodzeia wszstkim.
Jakbyś nie zauważył to było od cholery w/o. W lidze B, w której brałem udział było średnio po 3-4 w/o na kolejkę, jaki jest sens gry jak zdobywa się punkty nic nie robiąc?
 
M 0

mieciu

Użytkownik
Około tydzień temu podałem że jest błąd w przeliczeniu bramek(olali to). A teraz konkurs ma byc od nowa. Moim zdaniem moderatorom źle idzie i dlatego chcą zacząć to wszystko od nowa. Tak więc prosze o usunięcie z konkursu teamu: Muł Muł Muł Muł w składzie mieciu i lolo081. Jako powód podaje niechęc brania udziału w konkursie który jest USTAWIONY.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Naprawdę nie rozumiem tego oburzenia. Moim zdaniem reorganizacja jest lepszym rozwiązaniem, niż połowa walkowerów w kolejce. Widząc co sie dzieje sam proponowałem wprowadzenie jakiś zmian. Natomiast do osób, które mają pretensje, to gdybyście troszke uważniej śledzili co się dzieje, to pewnie byście zauważyli:
1) Drużyna Experci nie podała typów zarówno w 2, jak i w 3 kolejce
2) Drużyna Muł Muł Muł Muł - faktycznie był błąd w podliczeniu bramek, ale to i tak nie miało znaczenia, bo otrzymaliście za ten mecz walkower, więc niby jak miał być wynik poprawiony?
3) Lebron44 - w ostatniej kolejce Twoja drużyna podała 5 typów, za co zwrócona została tylko uwaga. Większym problemem było to, że podaliście typ w meczu Kazachstan-Portugalia jako poniżej 3,5 (podczas, gdy w rzeczywistości powinno być poniżej 3) i to moderatorzy uznali jako próbę oszustwa i stąd dyskwalifikacja.

To wszystko można było zauważyć przeglądając tematy z typami - ja przejrzałem wszystkie grupy licząc walkowery i robiąc tabele dla każdej z grup (i żeby nie było, to o żadnej z wymienionych wyżej rzeczy nie informowałem moderatorów, a oni sami zauważyli te błędy). Nie wiem też co macie na myśli pisząc o &quot;ustawieniu&quot; i że moderatorom nie szło, bo akurat ich drużyny były w czołówkach w swoich grupach. Ale przecież łatwiej powiedzieć, że jest &quot;układ&quot; ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Czy drużyna Mieciu lolo się wycofuje??
Drużyna Experci nie podała typów 2 razy a Lebron tak jak napisał Jaca probował oszukać nas i złamał regulamin.Wasze zarzuty są bezpodstawne.Wielkie dzięki za to że tak nam sie odwdzięczacie za naszą pracę.
Pierwsza kolejka albo wtorek-środa albo środa-czwartek.
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
Wycofujemy sie poniewaz nie odpowiada nam to ze konkurs zaczyna sie od zera. Mecze z poprzedniej ligi mogly zostac uwzglednione w tej (oczywiscie miedzy odpowiednimi druzynami). Mam nadzieje ze nie trafimy na czarna liste.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Proszę już po raz kolejny o zmianę nazwy drużyny w grupie A i w całym terminarzu tej grupy. To jest śmieszne co tam się dzieje.
Nasza nazwa drużyny i oczywiście naszego klubu to JEZIORAK IŁAWA, a nie JEZIORO Iława. Trochę szacunku proszę.
Pełna nazwa drużyny powinna brzmieć: jeziorak-ilawa.pl
==&#39;
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
Czy drużyna Mieciu lolo się wycofuje??
Drużyna Experci nie podała typów 2 razy a Lebron tak jak napisał Jaca probował oszukać nas i złamał regulamin.Wasze zarzuty są bezpodstawne.Wielkie dzięki za to że tak nam sie odwdzięczacie za naszą pracę.
Pierwsza kolejka albo wtorek-środa albo środa-czwartek.
a mozna zrobic kolejke 3dniowa? wtorek-czwartek. wtedy bedzie mozna podawac typy z calej oferty ligi mistrzow i pucharu uefa.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Około tydzień temu podałem że jest błąd w przeliczeniu bramek(olali to). A teraz konkurs ma byc od nowa. Moim zdaniem moderatorom źle idzie i dlatego chcą zacząć to wszystko od nowa. Tak więc prosze o usunięcie z konkursu teamu: Muł Muł Muł Muł w składzie mieciu i lolo081. Jako powód podaje niechęc brania udziału w konkursie który jest USTAWIONY.
Dobryyyyy jesteś.Nie wierzysz w umiejętnosci typerskie modów ? Popatrz jakie mieli wyniki.Szkoda słów pod twoim adresem !
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Około tydzień temu podałem że jest błąd w przeliczeniu bramek(olali to). A teraz konkurs ma byc od nowa. Moim zdaniem moderatorom źle idzie i dlatego chcą zacząć to wszystko od nowa. Tak więc prosze o usunięcie z konkursu teamu: Muł Muł Muł Muł w składzie mieciu i lolo081. Jako powód podaje niechęc brania udziału w konkursie który jest USTAWIONY.

Co jak co ale moderatorom szło w miarę dobrze. Akurat ja i Sutek (drużyna OE Fans) mieliśmy dotąd na swoim koncie trzy zwycięstwa i to nie walkowery, których było od groma w każdej kolejce.

Co prawda jesteśmy stratni i też moglibyśmy narzekać, że konkurs zacznie się od nowa, ale wierzymy w swoje umiejetnosci i gramy dalej ;)
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
Panowie po przemysleniu sprawy i zapoznaniu sie z waszyn zdanie druzyna Mul Mul Mul Mul postanowila wrocic do konkursu o ile jest to jeszcze mozliwe. Jest to ostateczna decyzja i sory za zamieszanie. Niech wygraja lepsi.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mojej ekipie też szło dobrze. Drużyna Alko%Team miała komplet punktów w, którejk jest damian77 i ja. Więc z takimi oskarżeniami się wstrzymujcie ludzie.... :]
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Drużyną którym się nie podoba mogą się wycofać ! , A oskarżenia wsadźcie sobie do ........... Kieszeni . Bo na prawdę ręce opadają. Zastanówcie się co piszecie.
Pozdro dla normalnych i zrozumiałych
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Pozdro dla normalnych i zrozumiałych
oooooooo mam pozdrowienia :-D dzieki Doberman :-D

Jaca ciekawe to co piszesz, powinienem Cie poznać ????

A co do zmian spowodowanych w konkursie to na mozna było odnieść pierwsze wrazenie, że &quot;coś tu nie gra&quot; jednakże gdy sie przyjrzymy bliżej i głębiej to &quot;nie ma podstaw robić dym&quot;.

Więc wracajmy do typowania a nie &quot;głupot&quot; gadania :-D
Niech zwycięży najlepszy to sobie humor polepszy :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom