>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 15

maja81szn

Użytkownik
Ted możesz odpowiedzieć co to jest?Grupa C 14 kolejka:Gospodarz GośćPędzące kaczory - Mocna Grupa PW 0-3 walkowerEudezet Duma Wolnego MiastaGTW Czarna perła M.FC Destroyers Experci 0-3 walkowerDrym Tym Nadnarwianka 0-0 walkoweryZalecam szybkie poprawienie, żeby znów nie było, że ktoś myslal ze walkower, a ktoś ze gramy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
z 14 kolejki grupa B zle podalam typ, zle sie wkleil

&quot;1. FA Premiership (johny)
Liverpool - Manchester United typ:1 kurs: 14:30
Niedziela 2007-12-16 godz. 16:00&quot;

w zalczaniku jest ten typ X za 3.10 i o taki typ mi chodzilo, wyzej ejst blad, nie odbyl sie jeszcze mecz wiec psize to wczensiej, takze remis 3.10
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ostatnio malo mam czasu, widzisz ze nawet kolejki z opoznieniem sa podliczane. Na dodatek troche zamieszania jest z tymi walkowerami. W tym tyg postaram sie zrobic tabelki.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
13 Kolejka LIGA B
Niebiesko-Czarni vs. Lamery
typy by Niebiesko-Czarni
[tomiangelo]
1.Champions League
Chelsea-Valencia,Typ: 1,Kurs: 1,80✅ (0 goli) ???? pomyłka ????
112.2007 godz.20:45
2.Champions League
Real-Lazio:Liczba Goli,Typ: over 2,5,Kurs: 1,65✅
11.12.2007 godz.20:45
[wujamarcin]
1.Champions League
Olympiakos- Werder:Liczba Goli,Typ: over 2,5,Kurs: 1,65✅
11.12.2007 godz.20:45
2.Coca Cola Championship
Ipswich-Leicester,Typ: X,Kurs: 3,30⛔
11.12.2007 godz.20:45
3 gole✅✅✅

Złe podliczony wynik meczu ???? Chelsea 0-0 Valencia -&gt; 0 Goli
Wynik meczu powinien być 2-2 a nie 3-2 ????
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
witam ???? kiedy będą tabele ?? bo w końcowej fazie mogą się bardzo przydać ???? pozdrawiam
Skoro są prośby o tabele, więc w oczekiwaniu na aktualizację mogę sie podzielić własnymi. Są to oczywiście NIEOFICJALNE tabele i tak proszę je traktować (mam nadzieję, że nie zawieraja błędów ;) )
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
a nawet masz kolejny bład xD po 15 kolejkach lamery maja 29 pkt xD ehh jak coś robisz to rób to sumiennie ... a nie tak tylko by robić ... doceniam chęci ... ale wykonanie jest nie najlepsze ...
Nie błędy a jeden błąd. Nie zauważyłem, że został &quot;poprawiony&quot; wynik meczu Niebiesko-Czarni Lamery na 2-2 (wcześniej było rozliczone jako 3-2). Wspomniałem też, że tabele są NIEOFICJALNE (choćby z tego wzgledu, że niektóre wyniki mogły być poprawione znacznie później). Skoro mówisz o sumienności i jakości wykonania, to czy Tobie ktoś bronił zrobić tabele?
Uwzgledniając ten wynik tabela grupy B wyglada tak:

I zanim znowu zaczniesz się wykłócać, że jest 26 pkt, to dla Twojej informacji, jeżeli drużyna zostanie wykluczona w trakcie rundy rewanżowej, to na walkowery zmieniane są tylko mecze z rundy rewanżowej, a nie wszystkie (jak nie wierzysz, to zapytaj się prowadzących konkurs :jezora ????
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Prosze nie wypisywac w tym temacie bledow nt. tabelek Jacy, bo one nie sa i nigdy nie beda oficjalnymi.
oprócz tego jednego więcej i tak nie widzę ???? .
To w takim razie odnośnie tych oficjalnych:
Grupa A:
Niezgadza się bilans bramkowy drużyn Alpaga karton P i Seppuku (wyniki pomiędzy nimi to 5-4 i 3-2 obydwa dla Alpagi, prawdopodobnie tu tkwi błąd)
Grupa C:
Tabela uwzględnia wyniki drużyn Drym Tym i FC Destroyers, które zostały wycofane w pierwszej rundzie i ich wyniki zmienione na walkowery.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Drym tym i fc destroyers wycofaly po 9 kolejce, wiec ich wyniki z 1 rundy (1-9kolejka) nie zostana zmienione.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Drym tym i fc destroyers wycofaly po 9 kolejce, wiec ich wyniki z 1 rundy (1-9kolejka) nie zostana zmienione.
Jeżeli chodzi o fc destroyers, to faktycznie wycofani zostali po 9 kolejce.
Natomiast drużyna Drym tym została wycofana po 6 kolejce, więc jej wyniki powinny byc jednak zmienione ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Za duzo mi mieszasz w glowie, mialem oczywiscie na mysli Dume wolnego miasta a nie Drym tym
Korekty juz zrobione i beda gotowe przy nastepnym uaktualnieniu tabel, ktore nastapi po zakonczeni fazy grupowej
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Za duzo mi mieszasz w glowie, mialem oczywiscie na mysli Dume wolnego miasta a nie Drym tym

Korekty juz zrobione i beda gotowe przy nastepnym uaktualnieniu tabel, ktore nastapi po zakonczeni fazy grupowej
Może i mieszam, ale jeszcze bardziej namieszne jest w tabeli grupy C:
Wspomniane wcześniej mecze Drym Tym
1 kolejka - Mocna Grupa PW Drym Tym 3-0 (a w tabeli jest 1-1)
4 kolejka - Drym Tym Experci 0-3 (jest 1-1)
Oprócz tego:
1 kolejka - Czarna perła M.Experci 4-2 (jest 3-0)
3 kolejka - Experci Nadnarwianka 3-0 (jest 0-0)
9 kolejka - FC Destroyers - GTW 0:3 (jest 0-0 - ten wynik jest też błędnie wpisany w temacie grupy C)
Poprawna tabela powinna wyglądać tak:

Myślę, że teraz powinno się wszystko zgadzać ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Motor Lubawa - jeziorak-ilawa.pl
typy: jeziorak-ilawa.pl
n3r0:
1. Szkocka 2nd division
sobota 2007-12-22, 16:00
Alloa - Berwick
Typ: 1
Kurs: 1.45
Mecz ten został przerwany przy stanie 2:1 dla Alloa, nie wiem z jakiego powodu i czy zostanie on dokończony. Co w takim razie zrobić z typ typem? Podać zastępczy do jutra do godziny 15?? Czy zostanie zaliczony jako 2:1 ?? Czy może istnieje jakaś inna opcja?? Proszę o jak najszybszą odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom