>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 15

maja81szn

Użytkownik
Prosze nie wypisywac w tym temacie bledow nt. tabelek Jacy, bo one nie sa i nigdy nie beda oficjalnymi.
Ted skoro jego nie bedą oficjalnymi, to ja zaczekam na oficjalne Twoje wyniki najlepiej gdybyś jeszcze podał rezultaty z każdej kolejki dla Świętego Spokoju bo może tu powstać chaos.
Jaca ma rację w tabeli grupy C wyniki sa takie a nie inne, ale ja nie przepuszcze nikomu nawet jednej bramki :-D
Jaca bardzo dobra robota :jezora:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kaczory - Zany$telprzem_

1) Szkocka 3rd Division
Sobota 2007-12-29 16:00
Forfar - Dumbarton
Typ: 1 Kurs: 2.30 ✅✅
2.) Coca Cola Championship
Sobota 2007-12-29 13:45
Sheffield Utd - Crystal Palace
Typ: pierwsza polowa - 2 Kurs: 3,8 ✅✅✅
3.) Coca Cola Championship
Sobota 2007-12-29 16:00
Colchester - Blackpool
Typ: pierwsza polowa - 2 Kurs: 3,55 ✅✅✅
4.) Coca Cola Championship
Sobota 2007-12-29 16:00
Barnsley - Southampton
Typ: pierwsza polowa - 1 Kurs: 2,95 ✅✅
✅✅✅✅✅✅✅✅ ✅ ✅ 10 goli
W ostatniej kolejce padl rekord pod wzgledem strzelonej ilosci goli w jednym meczu, i to przez moja druzyne :]
wiem ze za to niema nagrody, jednak chcialem sie pochwalic :p
 
zany 0

zany

Użytkownik
Kurde i to jeszcze w meczu z moją drużyną :przeklina:! No ale mimo wszystko gratulacje, 10 goli droga nie chodzi ????

P.S ale i tak mamy 1 miejsce w grupie :]
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
odnośnie tabelek:
W grupie A jest błąd, bowiem pierwsze miejsce powinni zająć Alpaga karton P, gdyż mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Motor Lubawa (3-2 i 2-2).
 
erka 1

erka

Użytkownik
Przykro mi ze to pisze w tak ciekawy wieczor jak dzis ale juz nie moge. Wiekszosc konkursow organizowana tutaj dluzy sie i dluzy. Modzi na nic nie maja czasu to nie rozumiem dlaczego ich wybrano na modow. Wiele innych userow dostawszy te zacne wyroznienie bycia modem spelniloby je bez zadnych narzekan dla dobra wszystkich i swojego...A teraz wszystko jest jakby na laske. Bardzo smutno ze musialem to napisac ale jestem juz tutaj niecale 2 lata i chce zeby bylo lepiej.. ???? Nie oczekuje zadnych odpowiedzi to tylko taka skromna uwaga. Zycze milej zabawy sylwestrowej..pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
beau 1

beau

Forum VIP
i czemu się czepiasz??Wszystko się skończyło jednego dnia typy podliczone tabela zrobiona czego chcesz więcej??Może jutro mamy już 1/8 rozgrywać? bo Tobie to pasuje bo może masz ubogie życie towarzyskie i tylko siedzisz w domu.Mam rzucić studia i nie wychodzić z domu abyś był zadowolony.Za co pewnie nie uraczyłbyś mnie słowem Dziękuję:/
Patrząc na Twoje wszystkie posty wnioskuje że jesteś zwyczajnym pasożytem,który bierze tylko udział w konkursach do których i tak ma zastrzeżenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom