>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
erka:
przykre :&gt;
Zamiast uszanowac nasza prace to wyjezdzasz jako jedyny na nas, bez zadnych argumentow w dodatku. Wszystko jest zgodnie z planem i mowie Ci, jak cos sie nie podoba to wiesz co i jak :] Bez odpowiedzi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
1 kolejka 1/8 finalu odbedzie sie w ta sobote, natomiast druga kolejka nastapi dzien pozniej czyli w niedziele. Tak zapewne bedzie przebiegac cala faza pucharowa, czyli kolejki jedno-dniowe a typy podajecie do godziny 18. zasady obowiazuja takie jak byly.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa C bład Mocna Grupa PW ma 36 pkt. więc to my Awansowaliśmy nie wiem Ted jak to liczyłeś ale podlicz sobie jeszcze raz
 
beau 1

beau

Forum VIP
W grupie C faktycznie są jakieś błedy z moich obliczeń MGPW ma 36 punktów GTW 34 a Czarna Perła 38.Drużyny z grupy C niech wstrzymają sie jeszcze z podawaniem typów.Ted musisz to wyjaśnić spójrz na wyniki w temacie Grupa C.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Dlatego, że macie błędy w temacie z wynikami:
Po pierwsze zmieniliście na walkowery wszystkie wyniki FC Destroyers (a walkowery powinny dotyczyć tylko II rundy - jak Ted wcześniej wspominał odnośnie tabel). Dlatego MGPW ma 34 pkt (zremisowali z nimi 3-3 w pierwszej rundzie), a Czarna Perła 35 pkt (mecz przegrali 0-2)
Po drugie w 9 kolejce macie podane:
FC Destroyers - GTW 0:0 walkowery
a powinno być:
FC Destroyers - GTW 0:3 walkower.
Dlatego GTW ma 36 pkt (a nie 34 pkt)
Jak to zmienicie, to kolejność w tabeli powinna się zgadzać...
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Pary 1/8
Alpaga Karton P - Czarna Perła M.
Motor Lubawa - GTW
KKS$RTS - Pędzące Kaczory
Seppuku - Eudezet
⛔ Zany$teleprzem⛔ - Łowcy Pejsów
Kaczory - Alko%Team
Wieczni Zwycięzcy - Kartowice Team
Lamery - Waleczne Serca
Gramy do 3 zwycięstw.Z racji,że teraz zostały drużyny,którym zależy na rywalizacji i nagrodach postanowiliśmy,że kolejki będą jednodniowe.Zależy nam też żeby konkurs nie trwał kolejne 3 miesiące.Typy można podawać do godziny 18:00.Druga kolejka w niedzielę 6 stycznia.
Prosiłbym o korekte nazwy naszej drużyny.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dlatego, że macie błędy w temacie z wynikami:
Po pierwsze zmieniliście na walkowery wszystkie wyniki FC Destroyers (a walkowery powinny dotyczyć tylko II rundy - jak Ted wcześniej wspominał odnośnie tabel). Dlatego MGPW ma 34 pkt (zremisowali z nimi 3-3 w pierwszej rundzie), a Czarna Perła 35 pkt (mecz przegrali 0-2)
Po drugie w 9 kolejce macie podane:
FC Destroyers - GTW 0:0 walkowery
a powinno być:
FC Destroyers - GTW 0:3 walkower.
Dlatego GTW ma 36 pkt (a nie 34 pkt)
Jak to zmienicie, to kolejność w tabeli powinna się zgadzać...
Kolega całą sytuacje ładnie opisał. Wszystko jest dobrze i tabelka jest poprawna.
teleprzem: juz poprawilem , sprawdz czy dobrze a jak nie to PW
 
zany 0

zany

Użytkownik
A co jezeli padnie w któryms ze spotkań remis?? Gramu dalej do tych 3 zwycięstw nie zaleznie czy będzie to wymagało z powody jakiś remisów rozegrnia np. 7 kolejek???
 
D 0

darkog

Użytkownik
w poście pomyłkowo podałem wynik spotkania, Barcelona po pierwszej połowie (spotkanie nr1) ma być 2ka tak jak jest na screenie zamieszczonym przy kuponie, mam nadzieje że da sie to jeszcze poprawić.... pozdrawiam i dziękuje przeciwnikom za zwrócenie mi uwagi!
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
w przypadku remisu dopisujemy do wyniku 1:1
Jeżeli w rywalizacji w 2 pierwszych poejydynkach padnie remis, wówczas wynik będzie 2-2 i 3 mecz będzie decydujący...
Ja proponowałbym takie rozwiązanie:
Za wygrany mecz, drużyna otrzymuje 2 pkt, za remis 1 pkt. Rywalizacja trwa do momentu osiągnięcia 5 pkt. W przypadku, gdy obie drużyny w tym samym momencie osiągną 5 pkt, wygrywa drużyna, która łącznie będzie miała lepszy bilans bramkowy (należałoby się też już teraz zastanowić, co w sytuacji, gdy bilans też będzie równy. Może suma kursów wówczas...)
W ten sposób 2 remisy będą równoznaczne 1 zwycięstwu (a nie remis=wygrana).
Prosiłbym o opinie względem propozycji punktów, a przede wszystkim (jeżeli moja propozycja jest zła), należy już teraz powiedzieć co ma decydować w przypadku remisu w całym pojedynku (wg obecnych zasad, gdy obie drużyny będą miały po 2 zw, a w 5 meczu padnie remis, wynik będzie 3-3).
Pozdrawiam.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Według mnie powinno pozostać do tych 3 zwycięstw z tym że remisy nie powinny się liczyć, czyli że wygrywa ta drużyna która pierwsza wygra trzy razy bez względu na ilość remisów.
Czyli że może się zdarzyć że będzie nawet kilka kolejek między jakąś parą drużyn.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Według mnie powinno pozostać do tych 3 zwycięstw z tym że remisy nie powinny się liczyć, czyli że wygrywa ta drużyna która pierwsza wygra trzy razy bez względu na ilość remisów.
Czyli że może się zdarzyć że będzie nawet kilka kolejek między jakąś parą drużyn.
Ja nie twierdzę, że powinniśmy zrezygnować z zasady do 3 zwycięstw, ale nie powinny remisy być traktowane na równi z wygranymi. Tym samym albo powinno zostać do 3 wygranych (remisy się nie liczą) - wówczas rywalizacja może trwać więcej niż 5 meczy. Albo tak jak proponowałem - wprowadzić punkty i rywalizacja kończy się najpóźniej po 5 meczach. Moim zdaniem złym pomysłem jest taki misz-masz - niby rywalizacja jest do 3 zwycięstw, ale remisy mają być traktowane jak zwycięstwa... W ten sposób, rywalizacja jest nie do 3 wygranych, a do 3 nieprzegranych spotkań...
 
zany 0

zany

Użytkownik
Zgadzam się z toba Jaca że te remisy nie powinny być traktowane jako wygrane mecze, ale myslę że zrobienie takiego podliczania jak ty proponujesz zajeło by o wiele wiecej obliczeń, trzeba by bylo zrobic dla każdej z par jakies pojedyńcze mini tabelki a to z koleji zajeło by dosyc sporo pracy i czasu :kwasny4565:

No ale jak bedzie to sami zobaczymy co postanowią nasi modzi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bedzie tak jak jest, w przypadku remisu dopisuje sie do stanu 1:1
Przeciez w co drugim meczu nie bedzie padac remis.......
Koniec dyskusji
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Bedzie tak jak jest, w przypadku remisu dopisuje sie do stanu 1:1
Przeciez w co drugim meczu nie bedzie padac remis.......
Koniec dyskusji
A to niby czemu koniec dyskusji?
13.12.2007 zadałem pytanie odnosnie remisów w fazie play-off w temacie &quot;Propozycje i sugestie&quot;, ale jakoś żaden z prowadzących nie raczył wówczas odpowiedzieć... Zapytałem się więc Marcina i w odpowiedzi było:
W fazie play-off w przypadku remisu to przecież można rozegrać kolejny mecz, do momentu aż któraś z drużyn wygra np. 3-2.
Do tego Regulamin mówi:
14. Każda drużyna w lidze powinna rozegrać 30 spotkań. Po tych pojedynkach po z lig wyjdzie 16 drużyn i rozgrywki będą prowadzone za zasadzie systemu pucharowego do 3 zwycięstw.
*Ten punkt może uleć zmianie w zależności od ilości drużyn i podziału na ligi
Wprawdzie jest mowa, że ten punkt może ulec zmianie, ale raz, że dotyczy to części rozgrywek grupowych, a po drugie jakoś nigdzie nie było wzmianki o zmianie zasad z &quot;do 3 wygranych&quot; na &quot;do 3 nieprzegranych&quot;
Dlatego uważam, że samo Koniec dyskusji jest trochę nie na miejsu i jeżeli prowadzący chcą przyjąć zasadę remis=wygrana, to przynajmniej powinni to jakoś uzasadnić.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Decyzja że remis traktowany jest jako 1-1 jest słuszna, gdyż konkurs w innym wypadku mógłby trwać dłużej, nawet bardzo. To rozwiązanie jest krótsze i wg mnie ciekawsze a także bardziej motywujące by podawać dobre typy tak aby każde spotkanie rozstrzygać na swoją korzyść.
Również tak jak Ted uważam temat za zamknięty. Oczywiście wy możecie pisać dalej, ale zmian nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom