>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
9 kolejka standardowo sobota-niedziela ?? napiszcie za wczasu bo potem znowu będą się tłumaczyć instalowaniem wszystkiego od nowa ;D
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
15. Kolejki rozgrywek rozgrywane są wedługponiższych reguł:wtorek (lub czwartek) - środa = kolejka (w zależności od oferty w danym tygodniu, typy podajemy do środy lub czwartku godz. 15:00)
sobota-niedziela - 2 kolejka (typy podajemy do niedzieli, godz. 15:00)
tomiangelo jest takie coś co się nazywa regulamin ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Macie prawo być zdenerwowani (modzi), że po raz n-ty piszę o tym samym ale widząc opieszałość i nie wiem co jeszcze prowadzących będę walczył o swoje. Na podstawie tematu Grupa C mam 4W, 1D, 3L a nie 3W, 2D, 2L. Czyli zamiast 11 pkt powinno być 13. Po drugie wszystkie zespoły grające z Nadnarwianka miały dostać walkowery czego nam nie przydzielono. Wciąż czekam na termin rozegrania meczu I kolejki między nami (Experci) a Czarną Perłą Mozambiku
Człowieku ile razy będziesz zadawać to samo pytanie??Pisałem,że nie wiadomo czy dotrwasz do końca konkursu więc twój mecz będzie rozegrany po 18 kolejkach.I możesz być pewien,że więcej nie weźmiesz udziału w konkursie bo nie czytasz regulaminu????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Poniewaz nasza druzyna przegrala pojedynek z Pędzącymi Kombinerkami
sprawdzilem typy przeciwnikow i zauwazylem ze w trzech typach nie ma dokladniej daty...Nie zgłaszalismy tego wczesniej bo myslelismy ze Modzi podczas podliczania zauwaza ale niestety...
Tak jest to zachowanie nie fair bo sie doszukujemy byle czego zeby wygrac no ale skoro taki jest regulamin...Widocznie nie poswiecili kilku minut zeby to zrobic dokladnie. Prosze o sprawdzenie tego..
Pędzące Kombinerki dostaną ⛔1 gol więc będzie remis.
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Poniewaz nasza druzyna przegrala pojedynek z Pędzącymi Kombinerkami
sprawdzilem typy przeciwnikow i zauwazylem ze w trzech typach nie ma dokladniej daty...Nie zgłaszalismy tego wczesniej bo myslelismy ze Modzi podczas podliczania zauwaza ale niestety...
Tak jest to zachowanie nie fair bo sie doszukujemy byle czego zeby wygrac no ale skoro taki jest regulamin...Widocznie nie poswiecili kilku minut zeby to zrobic dokladnie. Prosze o sprawdzenie tego..
No szkoda, że nie potraficie przegrać z honorem, a Wasze połowiczne zwycięstwo ma być załatwione &quot;przy stoliku&quot;.
Mylić, się rzeczą ludzką, poza tym podaliśmy typy na spory czas przed rozpoczęciem spotkań, więc nie wiem czy szukaliśmy jakiejś sztuczki aby Was oszukać, czy co tam sobie myślicie.
Konkurs przez takie głupoty traci sens, co tłumaczy się tym ile osób się z niego wycofuje i np. w naszej grupie na 5 spotkań w przyszłej kolejce mamy 3 w.o.
Więc może warto się zastanowić co robicie.
Jednym słowem żenada.
Życzę trochę więcej zdrowego rozsądku, bo wszystkim Wam się przyda.
A forum ogólnie wielka dzieciarnia (a takie sprawy tylko mnie utwierdzają w tym przekonaniu).
Ze swojej strony, życzę najserdeczniej naszym rywalom (Łowcom Pejsów) samych zwycięstw, żeby sobie te 40 czy 50 zł. wygrali. (Będzie dla chłopaków na lizaki). :jupi:
Może kiedyś zrozumieją, że pieniądze to nie wszystko, póki co do zobaczenia.
Bez odbioru.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Pędzące Kombinerki - Łowcy Pejsów

1. Euro 2008 Qualification
Serbia - Polska Typ: X Kurs: 3.70
21.11.2007 godz 20:45

2. Euro 2008 Qualification
Azerbejdżan - Belgia: Podwójna szansa
1X 1,93

3. 16:00
Armenia - Kazachstan 1 1,67
Piłka Nożna &gt; Euro 2008 Qualification

4. 18:00
Izrael - Macedonia 1 1,52
Piłka Nożna &gt; Euro 2008 Qualification

3 gole bo nie podali dokładnej daty do trzech typów.
Skoro już jesteście tacy dokładni i skrupulatni ...
 
jk 0

jk

Użytkownik
Zespół Drym Tym w 6 kolejce po raz drugi nie podał typów więc tak jak poprzednicy odpada z konkursu.Wyniki spotkań z udziałem tej drużyny zmieniłem.
9 kolejka Drym Tym-EuDeZet
Czy w zwiazku z tym nie musimy podawac typow na 9 kolejke??
 
jk 0

jk

Użytkownik
to wystarczy w terminarzu dopisac walkower z ta druzyna, bo widze brak konsekwencji, bo przy jednych jest a przy drugich nie, a nie kazdy ma sie domyslac i szukac po tematach czy musi czy moze pozniej beda z tym jakies problemy. A Ty Ted prowadzisz ten konkurs jakby to byla straszna kara i proponowalbym troche sie wylooozowac.
Pozdrawiam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To nie jest kara ????
Zrozum ze niektore wasze pytania załamuja.
Nie musicie podawac typow i wszystko bedzie pozmieniane na koncu na walkowery
Koniec.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam, jestem kapitanem Wieczncznych Zwyciesców zagłaszam, iż zmieniam człowna druzny z Roxanne na Daniela Hantuchova. Powód zmiany to konflikt w druzynie....
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powiedzialem ze musisz z tym poczekac !!
jednak znajac ciebie wiedzialem ze to wywleczesz w tym temacie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wstepnie tak to widze:
Widzu zostaje usuniety z konkursu a Roxanne sobie kogos dobiera do druzyny.
Mamy dowody w postaci screenow. Ostateczna decyzja zapadnie po konsultacji z Marcinem i Beau.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Widzu zostaje usuniety z konkursu.
Roxanne dobierz sobie kogos do druzyny wieczni zwyciezcy i daj znac na PW.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
panowie moderatorzy podalem typy na 10 kolejke (grupa A) ale cos sie zje***(zepsuło), post jest czytelny ale wyszly tam jakieś badziewia ktorych nie bylo widac na podglądzie, a teraz nie moge poprawic, mysle ze nie sprawi wam to klopotu...

edit Ted: niema problemu
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mam problem, a jak mam problem tzn ze problem jest, tematy zamknięte a mecz mój został przełożony i według regulaminu mogę podac typ zastępczy:

Druzyna Pędzące Kaczory 10 kolejka grupa C

28.11.2007 19:00
AGF - FC Nordsj&amp;aelig;lland
Piłka Nożna &gt; Duńska Superliga Typ 2 kurs 2.45

za ten typ podaje mecz:

Tigre - Boca Juniors
Piłka Nożna &gt; Argentinean Apertura
godz 22:00
Środa 2007-11-28
Typ X kurs 3.20

Screen zostanie podesłany jak wróci Łysy

Od razu zapowiem, że odrobiłem pracę domową :-D kiedy jestem czegoś powien to pisze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom