>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
maja powiedz mi gdzie te błędy widzisz??Na pewno nie jest ich tak wiele a i userzy nie zgłaszają pretensji więc wszystko chyba jest ok.Nie masz czym się zajmować?
7 kolejka w weekend
 
beau 1

beau

Forum VIP
Już otworzyłem tematy sory ???? Jeśli chodzi o godzinę to nie ma.Typy należy podać nie później niż 5 min przed rozpoczęciem meczu.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
dobrze spox ???? jeszcze jedno mam pytanie czy jezeli podałem typ na wekend za który otrzymam 1 bramke, to czy teraz np moge podać w zamian za tamtem typ inny ale np warty juz 3 bramki ?
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
czyli konkretnie, mecz został przełożony roma (kurs 1.65) był warty 1 bramke, i czy moge dać np teraz mecz zastępczy po kursie powyżej 3,50 i trafić 3 bramki... czy musi być to typ z przedziału 1 bramkowego ?
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
maja powiedz mi gdzie te błędy widzisz??Na pewno nie jest ich tak wiele a i userzy nie zgłaszają pretensji więc wszystko chyba jest ok.Nie masz czym się zajmować?
Widze Beau ze nie czytasz oto slowa Teda:
&quot;Dostaje mase PW z bledami z podliczen, dzisiaj do polnocy postaram sie wszystko poprawic&quot;

jak rozumiesz slowo masę Beau? Mase rozumiem jako 7-12 PW według mnie to duzo, a jak ty rozumiesz słowa dostaję mase PW z błędami to według Ciebie ile?
Userzy nie zgłaszają pretensji? Zarzucic Ci kilka cytatów? Zalecam przejrzec dobrze temat jak piszą ze tak a nie inaczej ma być.

I co do ostatniego to mam sie czym zajmować aż nadto. Dlatego jestem spokojny, notuje, przeglądam, zapisuje, skanuje, screnuje, zbieram tzw. &quot;bomby&quot; a jak sięgniesz pamięcią w 1 edycji &quot;dawałem takie bomby&quot; ze nie było co podważyć a jej wybuchy sięgneły sporo osób, także &quot;nie rób dymu&quot; bo wiem co pisze i jesli jest mase PW to tak nie powinno być,ale dobrze ze Ted to naprawia i to trzeba pochwalić.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jeśli Ted naprawia to na pewno nie moje błędy bo podliczałem w tamtym tygodniu i na pewno błędu nie popełniłem a do tego poprawiałem błędy innych.Dym zrobię jak będzie potrzeba teraz tylko pytałem.Mnie nie obchodzą cytaty sprzed tygodnia podliczałem wszystko w piątek i od tego czasu wielu wpisów w tym temacie nie było więc.Do mnie żadne PW nie przyszło więc uważam,że się nie pomyliłem.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Spoko Beau :-D przeciez nie napisalem ze to Ty :-D
A przy okazji dopiero teraz zauwazylem Twoją odpowiedz Ted :-D
re edit ponownie TED: zle to ujalem, wtedy dostalem 2 pw i niewazne kto podlicza, przeciez czlowiek to nie maszyna i zawsze pomylic sie moze, po to jest ten temat by zglaszac takie pomylki. Skonczmy ta dyskusje.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Widzę, że jednozdaniowy problem sprawia co nie ktrórym prowadzącym problem. Otóż powodu wycofania się zespołu Primera Division z turnieju (grupa c) my czyli Experci zostaliśmy dołączenie za nich. PD przegrali pierwsdzy mecz z CP Mozambiku, a wiadomo że nie możemy przejąć ich porażki więc pytam kiedy zostanie rozegrany ten mecz?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ogłoszenie
Wobec ciągłego łamania regulaminu przez większość userów postanowiliśmy,że będzie skrupulatnie karać za nieprzestrzeganie wzoru podawania typów.I tak:
-za brak dokładnej daty spotkania -1 gol
-za brak nazwy rozgrywek -1 gol
-jeśli nie będę wiedział czyje to typy nie będę ich nawet podliczał.
Radzę poświęcić te kilka minut więcej i dokładnie wpisywać typy.Kary będą nakładane od następnej( 8 ) kolejki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom