>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
maja powiedz mi gdzie te błędy widzisz??Na pewno nie jest ich tak wiele a i userzy nie zgłaszają pretensji więc wszystko chyba jest ok.Nie masz czym się zajmować?
7 kolejka w weekend
 
beau 1

beau

Forum VIP
Już otworzyłem tematy sory ???? Jeśli chodzi o godzinę to nie ma.Typy należy podać nie później niż 5 min przed rozpoczęciem meczu.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
dobrze spox ???? jeszcze jedno mam pytanie czy jezeli podałem typ na wekend za który otrzymam 1 bramke, to czy teraz np moge podać w zamian za tamtem typ inny ale np warty juz 3 bramki ?
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
czyli konkretnie, mecz został przełożony roma (kurs 1.65) był warty 1 bramke, i czy moge dać np teraz mecz zastępczy po kursie powyżej 3,50 i trafić 3 bramki... czy musi być to typ z przedziału 1 bramkowego ?
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
maja powiedz mi gdzie te błędy widzisz??Na pewno nie jest ich tak wiele a i userzy nie zgłaszają pretensji więc wszystko chyba jest ok.Nie masz czym się zajmować?
Widze Beau ze nie czytasz oto slowa Teda:
&quot;Dostaje mase PW z bledami z podliczen, dzisiaj do polnocy postaram sie wszystko poprawic&quot;

jak rozumiesz slowo masę Beau? Mase rozumiem jako 7-12 PW według mnie to duzo, a jak ty rozumiesz słowa dostaję mase PW z błędami to według Ciebie ile?
Userzy nie zgłaszają pretensji? Zarzucic Ci kilka cytatów? Zalecam przejrzec dobrze temat jak piszą ze tak a nie inaczej ma być.

I co do ostatniego to mam sie czym zajmować aż nadto. Dlatego jestem spokojny, notuje, przeglądam, zapisuje, skanuje, screnuje, zbieram tzw. &quot;bomby&quot; a jak sięgniesz pamięcią w 1 edycji &quot;dawałem takie bomby&quot; ze nie było co podważyć a jej wybuchy sięgneły sporo osób, także &quot;nie rób dymu&quot; bo wiem co pisze i jesli jest mase PW to tak nie powinno być,ale dobrze ze Ted to naprawia i to trzeba pochwalić.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jeśli Ted naprawia to na pewno nie moje błędy bo podliczałem w tamtym tygodniu i na pewno błędu nie popełniłem a do tego poprawiałem błędy innych.Dym zrobię jak będzie potrzeba teraz tylko pytałem.Mnie nie obchodzą cytaty sprzed tygodnia podliczałem wszystko w piątek i od tego czasu wielu wpisów w tym temacie nie było więc.Do mnie żadne PW nie przyszło więc uważam,że się nie pomyliłem.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Spoko Beau :-D przeciez nie napisalem ze to Ty :-D
A przy okazji dopiero teraz zauwazylem Twoją odpowiedz Ted :-D
re edit ponownie TED: zle to ujalem, wtedy dostalem 2 pw i niewazne kto podlicza, przeciez czlowiek to nie maszyna i zawsze pomylic sie moze, po to jest ten temat by zglaszac takie pomylki. Skonczmy ta dyskusje.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Widzę, że jednozdaniowy problem sprawia co nie ktrórym prowadzącym problem. Otóż powodu wycofania się zespołu Primera Division z turnieju (grupa c) my czyli Experci zostaliśmy dołączenie za nich. PD przegrali pierwsdzy mecz z CP Mozambiku, a wiadomo że nie możemy przejąć ich porażki więc pytam kiedy zostanie rozegrany ten mecz?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ogłoszenie
Wobec ciągłego łamania regulaminu przez większość userów postanowiliśmy,że będzie skrupulatnie karać za nieprzestrzeganie wzoru podawania typów.I tak:
-za brak dokładnej daty spotkania -1 gol
-za brak nazwy rozgrywek -1 gol
-jeśli nie będę wiedział czyje to typy nie będę ich nawet podliczał.
Radzę poświęcić te kilka minut więcej i dokładnie wpisywać typy.Kary będą nakładane od następnej( 8 ) kolejki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom