>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Chciałbym zgłosić naruszenie regulaminu przez drużynę Czarna Perła M. Podali oni ten sam typ co my, na Real Madryt, ale nasza formacja zrobiła to o wiele wcześniej, a jak wiadomo:

Drużyna przeciwna nie może podać tego samego spotkania i typu co rywal. Może zagrać, ale musi zmienić typ.

Ludzie, proszę, czytajcie regulamin albo chociaż patrzcie na oczy. Boli również to, że aktualny lider - akurat Czarna Perła M, na trzy rozegrane mecze ma trzy walkowery, trochę bezsens no ale co poradzić...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak za to dostana kare minus 2 bramki.
Od tego jest wlasnie taki temat by takie rzeczy zglaszac bo nie wszystko moge zauwazyc.

narosdz: ty tez swiety nie jestes, nastepnym razem do typow swojej &#39;formacji&#39; podaj lige oraz date, bo jak sadze b. dobrze znasz regulamin.

 
zany 0

zany

Użytkownik
Aha rzeczywiscie !! Przeciez typy wedug regulaminu powinny być na sobote i niedziele, a ten typ Górnik Zabrze jest z Piątku.

Chciałbym tylko uświadomić wszystkich że na 100% nie było to zagranie tego meczu z mojej strony celowe i wbrew zasadzie fair-play. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że post, post który oznajmiał rozpoczcie 4 kolejki był juz 1 listopada (czwartek) i to mnie chyba troche zmyliło bo zazwyczaj posty rozpoczynające pojawiały się dzien przed rozpoczęciem kolejki. No i chyba jak patrzyłem na strone bukmachera to nie zwruciłem uwagi na to że jeden mecz z całej kolejki Orange Ekstraklasy jest rozgrywany w przeciwienstwie do pozostałych meczy w piątek. No cóż mój błąd, moze gdyby ten post pojawił się w piątek to bym nie zrobił tego błędu.

Ale według mnie nie jest to aż tak poważne wykroczenie z regulaminu by zdyskwalifikowac ten mój typ który w koncu jest dobrze wytypowany. No cóż ostateczną decyzje trzeba pozostawi moderatorom tego konkursu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wierze ze nie podales celowo, bo jaki bys w tym miał cel.
Jednak nie zalicze tego typu. Koniec tego tematu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak Beau albo ja znajdziemy czas..
Ludzie nie zadawajcie takich oczywistych pytan, jak bedzie to bedzie, staramy sie jak najszybciej przeciez.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Przepraszam, ale dlaczego w 4 Kolejce nasi oponenci mają 2 bramki skoro za karę (podanie tego samego typu co my) mają -2? Proszę, aby ktoś to poprawił.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Experci Nadnarwianka 0-0 walkower jednej drużyny(Nadnarwianka) a Experci złamali regulamin
Ale podaliśmy typy. Tylko dwa były niezgodne z regulaminem czy jeden niepamiętam. A pozostałe były trafne więc walkower jak najbardziej i nasza wygrana 3:0.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Poźniej wszystkie mecze Nadnarwianki zostana podliczone jako walkower. Chociaz neiwiem czy za brak znajmosci regulaminu powinniscie dostac wygrana.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wyniki 5 kolejki:
OE FANS Lamery 1-2
Hmm.. nie wiem skąd 1-2 skoro na boisku było 2-4 ;P Co prawda nie jest to korzystna sytuacja dla nas (OE FANS), ale chcę być uczciwy ;) My trafilismy dwa typy po jednej bramce, a druzyna Lamery dwa typy po jednej bramce i jeden za dwie.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom