>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
cala 37

cala

Użytkownik
Liga Mistrzów (Champions League)
Dynamo Kiev - Manchester United: Drużyna gości, dwiema bramkami lub więcej 2,55
Wtorek 2007-10-23 20:45
VfB Stuttgart - Lion 2 2,40
Wtorek 2007-10-23 20:45
CSKA Moskva - Inter 2 1,95
Wtorek 2007-10-23 18:30
Rangers - Barcelona 2 1,65
Wtorek 2007-10-23 20:45
za to zdobylismy 5 bramek podobno za zlamanie regulaminu mamy ich 0
pytanie tylko w jaki sposob zlamalismy regulamin bo przeczytalem go jeszcze raz i nie znalazlem nic.
 
cala 37

cala

Użytkownik
ok złamaliśmy regulamin ale jak jest napisane w tym samym regulaminie za podanie niedozwolonego meczu maja byc minus dwa gole a wiec to ty (BEAU) naucz sie czytac!!!.
nie pasuje to mozemy wogole sie wycofac
 
cala 37

cala

Użytkownik
nie wiem czemu nie moge edytowac swojego postu wiec pisze kolejny.
jesli faktycznie chodzi o dni to tylko potwierdzilo ze ten kto to ustalil nie jest w pelni normalny.jesli jest liga mistrzow to dlaczego ma nie byc cala tylko polowa???
typy mialy byc podawane do 18-tej i tego sie trzeba bylo trzymac a z jakich dni to jest zagrane to powinno byc najmniej wazne.
pomyslcie troche bo sami psujecie zabawe ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Między Anglią a Polską jest tylko różnica jednej godziny a Ty pomyliłeś sie o dzień i jeszcze podałeś jeden typ niezgodny z regulaminem.Więc nie ma o czym mówić.W regulaminie było również napisane,że ostateczne zdanie ma moderator więc sie nie wykłócaj.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Między Anglią a Polską jest tylko różnica jednej godziny a Ty pomyliłeś sie o dzień i jeszcze podałeś jeden typ niezgodny z regulaminem.Więc nie ma o czym mówić.W regulaminie było również napisane,że ostateczne zdanie ma moderator więc sie nie wykłócaj.
co do handicapu sie zgodze bo to moj blad ale z tymi typami na srode i czwartek to jest najwieszy bezsens.wytlumacz dlaczego nie mozna bylo stawiac calej ligi mistrzow??
na przyszlosc wedlug mnie powinna byc zasada ze podajemy typy np. do czwartku do 17 a z jakich dni to powinno miec najmniejszego znaczenia.
pomyslcie troche nad tym.
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Wyrażę swoje zdanie tylko ???? Już za pierwszej edycji tego konkursu było ustalone że typy są do godziny 15 podawane i jakoś nie zauważyłem problemu z tym jak ktoś się spóźnił to nie narzekał. Ale po raz pierwszy się zdarza taka sytuacja jak w tym przypadku. Zresztą nie ma różnicy jeden dzień w tą czy w tą. Jeśli dobrze się gra to nie ma znaczenia dzień w jakim się gra. I tak jak jest w regulaminie że moderator ma decydujący głos. Przecież to jest zabawa błędy się zdarzają ale gra się dalej. Więc niech każdy robi swoje zadania w konkursie i tyle pozdro
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
cala złamałeś prawo (regulamin) ... irytują mnie Twoje wypowiedzi w stylu &quot;złamalem regulamin&quot;, ale zawsze masz jakieś &quot;ale&quot; ... przegraleś mecz i jeszcze masz najwięcej do powiedzenia, a mój drogi regulamin nie jest od dziś więć jeśli Ci nie pasował to w ogóle nie trzeba było wystartować w turze skoro Ci coś nie pasuje ???? teraz wylewasz niepotrzebne brudy, a sam nie jesteś czysty ... graj dalej liga nie kończy się na jednym meczu, a jak Ci nie pasuje to wycofaj sie z konkursu ....
 
cala 37

cala

Użytkownik
cala złamałeś prawo (regulamin) ... irytują mnie Twoje wypowiedzi w stylu &quot;złamalem regulamin&quot;, ale zawsze masz jakieś &quot;ale&quot; ... przegraleś mecz i jeszcze masz najwięcej do powiedzenia, a mój drogi regulamin nie jest od dziś więć jeśli Ci nie pasował to w ogóle nie trzeba było wystartować w turze skoro Ci coś nie pasuje ???? teraz wylewasz niepotrzebne brudy, a sam nie jesteś czysty ... graj dalej liga nie kończy się na jednym meczu, a jak Ci nie pasuje to wycofaj sie z konkursu ....
udzielil ci ktos glosu????
poprostu male niedociagniecie z mojej strony a jak masz jakis problem to zapraszam na priv
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
człowieku drogi jakbyś nie wiedzial, że istnieje takie coś jak wolność słowa, która jest podstawą demokracji ???? i jeszcze jedno ja nie chowam głowy w piasek i załatwiam jakieś sprawy w układach na privie ... sorki mówie twardym językiem, wiem co mówie, i nie będę bał sie mówic tego co myśle ... po prostu mam swoje zdanie i je głośno wyrażam ... i nie musisz mi udzielac głosy bo na prawie to ja sie znam nie od dziś a my niestety w sądzie nie jesteśmy, więc nie jesteś sędzią, ktory ma prawo mi udzielac głosu ... chłopie przemyśl swoje zachowanie a nie pisz mi co mam pisac ???? cenzura w Polsce sie skonczyla ... dawno temu ... wielu ludzi o to walczyło byś żył w wolnej Polsce i weź to pod uwage ???? ja po prostu wyraziłem to co myśle w danej chwili o Twoich wypowiedziach ....
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Za niepodanie nazwy druzyny beda sypały sie kary
Nie bede nastepnym razem zawracal sobie głowy i marnowal czasu by dojsc do tego ktora to druzyna :przeklina:
Przykladem jest druzyna niejakiego roxanne - wieczni zwyciezcy. Nastepnym razem mimo imponujacego wyniku 5 bramek mozecie przegrac mecz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom