>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mecz Serbii został przelozony a widzialem ze kilka druzyn obstawialo, wiec podajcie dzis typ zastepczy na dzis.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Ogłoszenie
Wobec ciągłego łamania regulaminu przez większość userów postanowiliśmy,że będzie skrupulatnie karać za nieprzestrzeganie wzoru podawania typów.I tak:
-za brak dokładnej daty spotkania -1 gol
-za brak nazwy rozgrywek -1 gol
-jeśli nie będę wiedział czyje to typy nie będę ich nawet podliczał.
Radzę poświęcić te kilka minut więcej i dokładnie wpisywać typy.Kary będą nakładane od następnej( 8 ) kolejki.
Panowie ja rozumiem wszystko, ze typy maja byc przejrzyste itp. Niewątpliwie ułatwia to sprawe Wam kiedy podliczacie dane kolejki ale nie popadajmy w skrajnosci bo co jesli ktos przez nieuwage sie pomyli w dacie lub godzinie. Za to ma costac - 1 gol?! A co to ma do typow i do wyniku rywalizacji? Ja na przyklad nie chcialbym wygrac meczu (albo go przegrac) tylko dlatego ze zle ktos date napisal. Zastanowcie sie bo za niedlugo bedziecie karac za brak kropki na koncu zdania...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
ze wzgledu na przelozenie meczu serbia-kazachstan podaje nowy typ:
2 liga hiszpanska:
18.11.2007 18:00 | salamanca - elche [ponad 2.5] | 2.25
z leksza za późno podany ten typ. o tym że mecz jest przełożony było wiadomo o 14. A ostateczna godzina dania typów to 14:30 czy 15 więc typ nieznany rozumiem.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Panowie moderatorzy sorry za narobienie burdelu w typach na 8 kolejke ale nie wpisalismy wszystkich informacji a edytowac posta nie mozna. A nie chce miec potem problemow ze nie napisalismy rodzaju rozgrywek, wiec jeszcze raz przepraszam za syf...
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Przed Nami 8 Kolejka , a Tabela stanęła na 5 kolejce. Jak ktoś nie ma czasu, aby się tym zajmować to niech się nie zabiera do tego.
Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zaszkins:
to byl ty zastepczy wiec mogli go podac do konca dnia
tomiangelo: niedlugo bedzie tabelka, nie widze sensu robienia co 1-2 kolejki.
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Witam:p mam takie pytanie... Teraz w 8 kolejce w grupie C jest mecz GTW (czyli my) z Drym Tym ???? Z tego co wiem to Drym Tym odpadlo z konkursu jednak w terminarzu gdzie podajemy typy na ta 8 kolejke nic nie pisze przy tym meczu... Czy to oznacza ze normalnie musimy podać typy?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam:p mam takie pytanie... Teraz w 8 kolejce w grupie C jest mecz GTW (czyli my) z Drym Tym ???? Z tego co wiem to Drym Tym odpadlo z konkursu jednak w terminarzu gdzie podajemy typy na ta 8 kolejke nic nie pisze przy tym meczu... Czy to oznacza ze normalnie musimy podać typy?
ja bym ci radził dla pewności podać , Ale jeżeli odpadli i był oficjalny komunikat to wiesz.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
powinno być niezaliczone !! co to kogo obchodzi, że robiłeś coś z kompem??
zawsze jest 2 osoba w drużynie a pozatym, że kolejka będzie było wiadomo od poniedziałku.więc ja jako kapitan Niebiesko-Czarnych protestuje.
mam nadzieję, że gospodarz turnieju uwzględni moją uwagę.
Z Niebiesko-Czarnym Pozdrowieniem
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Grupa C dwa zdania które sie pojawiły przy osobach które podały typy:

&quot;Również przepraszam za małe spóźnienie. Niestety nie miałem możliwości podania typów z pracy&quot;
&quot;Sory za małe spóźnienie ale zrobiłem to najszybciej jak mogłem po powrocie ze szkoły.&quot;
Panowie zabawne :-D To mówicie o srodzie wporzo, a wtorek 24h? a poniedzialek 6h? Tłumaczenia są jednakze BEZ PRZESADY, na 45h mozliwosci podania typów niewyrobiliscie sie, wiec praca szkoła to słabiutkie tłumaczenia :-D
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wszyscy ktorzy podali typy po czasie otrzymuja kare
2. Podanie typów po czasie (max. 4h) - minus 2 bramki
 
erka 1

erka

Użytkownik
Poniewaz nasza druzyna przegrala pojedynek z Pędzącymi Kombinerkami
sprawdzilem typy przeciwnikow i zauwazylem ze w trzech typach nie ma dokladniej daty...Nie zgłaszalismy tego wczesniej bo myslelismy ze Modzi podczas podliczania zauwaza ale niestety...
Ogłoszenie

Wobec ciągłego łamania regulaminu przez większość userów postanowiliśmy,że będzie skrupulatnie karać za nieprzestrzeganie wzoru podawania typów.I tak:
-za brak dokładnej daty spotkania -1 gol
-za brak nazwy rozgrywek -1 gol
-jeśli nie będę wiedział czyje to typy nie będę ich nawet podliczał.
Radzę poświęcić te kilka minut więcej i dokładnie wpisywać typy.Kary będą nakładane od następnej( 8 ) kolejki.
Tak jest to zachowanie nie fair bo sie doszukujemy byle czego zeby wygrac no ale skoro taki jest regulamin...Widocznie nie poswiecili kilku minut zeby to zrobic dokladnie. Prosze o sprawdzenie tego..
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Poniewaz nasza druzyna przegrala pojedynek z Pędzącymi Kombinerkami
sprawdzilem typy przeciwnikow i zauwazylem ze w trzech typach nie ma dokladniej daty...Nie zgłaszalismy tego wczesniej bo myslelismy ze Modzi podczas podliczania zauwaza ale niestety...
Tak jest to zachowanie nie fair bo sie doszukujemy byle czego zeby wygrac no ale skoro taki jest regulamin...Widocznie nie poswiecili kilku minut zeby to zrobic dokladnie. Prosze o sprawdzenie tego..
Nic dodać, nic ująć. O tym właśnie mówiłem. Zamiast fajnego konkursu zrobi sie cyrk...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Poniewaz nasza druzyna przegrala pojedynek z Pędzącymi Kombinerkami
sprawdzilem typy przeciwnikow i zauwazylem ze w trzech typach nie ma dokladniej daty...Nie zgłaszalismy tego wczesniej bo myslelismy ze Modzi podczas podliczania zauwaza ale niestety...
Tak jest to zachowanie nie fair bo sie doszukujemy byle czego zeby wygrac no ale skoro taki jest regulamin...Widocznie nie poswiecili kilku minut zeby to zrobic dokladnie. Prosze o sprawdzenie tego..

Masz może i racje... ale brakuje jednej godziny przy jednym meczu....
Poza tym moderatorzy chcieli żeby to pisac ze wzgledu na to ze sa grane mecze ktore sa z roznych lig, a wiadomo jest to uciazliwe dla niech zeby szukac godzinami jaki to byl mecz... a to bylo wiadome ze sa to el ME i nie wiem czy nawet podanie rozgrywek bylo tu potrzebne...
Nie to ze sie nie przyznaje do bledu...
Niech rozstrzygna to moderatorzy...

niedlugo screen bedzie mial za niska rozdzielczosc.... ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Macie prawo być zdenerwowani (modzi), że po raz n-ty piszę o tym samym ale widząc opieszałość i nie wiem co jeszcze prowadzących będę walczył o swoje. Na podstawie tematu Grupa C mam 4W, 1D, 3L a nie 3W, 2D, 2L. Czyli zamiast 11 pkt powinno być 13. Po drugie wszystkie zespoły grające z Nadnarwianka miały dostać walkowery czego nam nie przydzielono. Wciąż czekam na termin rozegrania meczu I kolejki między nami (Experci) a Czarną Perłą Mozambiku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom